MaTe - junnukisa ja Temponaatio, Masku

Viimeinen ilmoittautumispäivä 08.11.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aho, OskarSuomiTurun Judoseura6 kyu (valkoinen)Poika2010U9 pojat
Alakoski, PaavoSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Ben Fatma, SabrinSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Tyttö2010U9 tytöt
Ben Fatma, SamirSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Cantero Parkkinen, AntonSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Dmitrijeva, DarjaSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Gavrilov, EmilSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Grönblom, VincentSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Hakala, SiiriSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2010U9 tytöt
Helenius, AtteSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2010U9 pojat
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Hursti, JasuSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Hyvönen, AdrianSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Ilomäki, OnniSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 36 kg
Jaakola, ValtteriSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Jansson, MichelleSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Järnstedt, AdaSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U9 tytöt
Järviniitty, LeeviSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Järviniitty, OnniSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2011U9 pojat
Kähär, ErikSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Kalinkin, CristianSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Poika2012U9 pojat
Kalinkin, VictoriaSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Kallio, TopiasSuomiPorin JS Fudoshin6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat alle 30 kg
Karru, JuhoSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 50 kg
Kassatkin, ArturSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Poika2010U9 pojat
Kauri, MeroSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat yli 55 kg
Kemppainen, KerttuSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Kirselä, VeraSuomiRauman JS Samurai3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 52 kg
Kivijärvi, SanniSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 44 kg
Koivisto, JoonasSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Koivunen, AlexSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Koivunen, JuliusSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2011U9 pojat
Koivunen, KasperSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kontiokorpi, TopiasSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Kuhasalmi, NiiloSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Kuosa, ToniSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Kyriakou, AlexandrSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Kyryliuk, SashaSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Laakso, MatildaSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 44 kg
Laaksonen, EllaSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Laaksonen, KuuttiSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Laaksonen, PeetuSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Larkela, JohannesSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Liski, KirillSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2010U9 pojat
Mäkelä, VeetiSuomiRaision Ryhti6 kyu (valkoinen)Poika2010U9 pojat
Mäkinen, HermanniSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Mäkitalo, ErikSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Marjunen, MiljaSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt alle 52 kg
Mattila, AnttonSuomiPorin JS Fudoshin6 kyu (valkoinen)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Mero, MarkusSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Niittymäki, NiiloSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Ojalill, MartinSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Ojaranta, ValtteriSuomiTurun Judoseura6 kyu (valkoinen)Poika2011U9 pojat
Oksanen, VeikkoSuomiPorin JS Fudoshin6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Peravin, KariSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Puottula, KonstaSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Pusa, Felix SuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Puska, LauriSuomiTurun Judoseura6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Rapeli, JuliusSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Ristimäki, AlmaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
Saarinen, EmiliaSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Salminen, VeetiSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Satokangas, AlexSuomiTurun Judoseura6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat alle 50 kg
Semchuk, MaksymSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 46 kg
Seppälä, Otso SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Silvermann, JacobSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Sirola, VilleSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Suominen, EmiliaSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 44 kg
Suominen, JuusoSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Tohni, OivaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Tsygankov, SergeySuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Tsygankov, SvyatoslavSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2010U9 pojat
Tur, Kristofer ViktorSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Poika2011U9 pojat
Uhlgren, OlliSuomiTurun Judoseura6 kyu (valkoinen)Poika2010U9 pojat
Vierelä, ViljamiSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Vilkkinen, EliasSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Virtanen, MatiasSuomiTurun Judoseura6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Voutilainen, SamuelSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 50 kg
Vuoristo, KasimirSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg