Genelec-turnaus 2018, Iisalmi

Viimeinen ilmoittautumispäivä 07.11.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ala, EinoSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Berezovskij, GenrihVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Bergman, EllaSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Bergman, FanniSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Galaktionov, SemenVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Gavrisch, RomanVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Haapalehto, IisakkiSuomiLieksan Jigoku2 kyu (sininen)Mies2000Miehet alle 73 kg
Hakkarainen, JuhoSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Häkkinen, TatuSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Harjunen, NessaSuomiPikadon, Pieksämäki5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt yli 63 kg
Härkönen, JesseSuomiKajaanin JK5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Heikkilä, FeliksSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Heikkilä, KaiusSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Heikkinen, AntonSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Heikkinen, RonjaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt yli 52 kg
Hiltunen, OivaSuomiLieksan Jigoku4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 46 kg
Hirvonen, MikaSuomiLaukaan Darma-Kai1 kyu (ruskea)Mies1988Miehet alle 73 kg
Hurskainen, PerttuSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Hynninen, AatuSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 81 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat yli 90 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Poika2002Miehet yli 100 kg
Jääskeläinen, OliverSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Jäntti, SampoSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Kaatrasalo, SamuliSuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Kaatrasalo, SanteriSuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Kainulainen, PyrySuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kaksonen, AaroSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Kettunen, NiiloSuomiToodokan, Joroinen3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Kiiskinen, NicoSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Klimenok, SergeySuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Klochkov, SimoSuomiKuopion JS Tomodachi3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Kokkinen, IlariSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Kokkonen, LeoSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Kokkonen, TanjaSuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Nainen1993Naiset yli 78 kg
Kokkonen, ValtteriSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Kolari, JadeSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 25 kg
Kolari, JainaSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 25 kg
Kolotov, ArsenijVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Kolotov, JaroslavVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Koneva, PolinaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 32 kg
Koneva, ViktorijaVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Kristo, TuomoSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Laatikainen, AinoSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Lamchenko, AndrejVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Lamchenko, DenisVenäjäKostomuksha Judo Team1 dan (musta)Mies1979Miehet alle 73 kg
Lantto, EellsSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Mies1999Miehet alle 73 kg
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Likov, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat yli 55 kg
Löppönen, EliasSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Löppönen, SampoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Määttä, AaronSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Maksimov, AleksejVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Maksimov, RomanVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Malkki , Roope SuomiToodokan, Joroinen3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Marjamaa, NooaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Metsäharju, ManuSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Minkkinen, JoannaSuomiVihannin Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt yli 63 kg
Niemenkari, KasperiSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Niemi, NestoriSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Päiväpuro, IidaSuomiLieksan Jigoku3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Parkkinen, Rasmus SuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Parviainen, OttoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Pirttikoski, EinoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Pirttikoski, EinoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Poussu, EliasSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Puomilahti, IidaSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 25 kg
Puumalainen, JuhoSuomiLieksan Jigoku5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Puuronen, MarjaSuomiLaukaan Darma-Kai3 kyu (vihreä)Nainen1988Naiset alle 70 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Reinikainen, EetuSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Riikonen, MiroSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Romaschenko, IvanVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Saarelainen, WeeraSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Saastamoinen, AkseliSuomiLieksan Jigoku3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Säily, AdeleSuomiKajaanin JK5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Salikov, KirillVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Schorohov, MihailVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Schromm, DanielSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Sergeev, MatveySuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Soini, AatuSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Suominen, JanSuomiLaukaan Darma-Kai2 kyu (sininen)Mies1972Miehet alle 73 kg
Tahvonen, JoonaSuomiPikadon, Pieksämäki5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Tervo, IdaSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt yli 52 kg
Tielinen, ArseniSuomiKuopion JS Tomodachi4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 42 kg
Törmäkangas, OliverSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Törmänen, AamosSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Turunen, LeeviSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Väänänen, HermanniSuomiLapinlahden JS Shiranami4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat yli 90 kg
Vaisman / Joen Yawara, Matvej SuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Väistö, LeeviSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Varis, HelmiSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 28 kg
Vatanen, VenlaSuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt yli 63 kg
Veijola, IikkaSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Veijonen, AtteSuomiPikadon, Pieksämäki5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Vihervuori, AapoSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Vitkovskij, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Vlas, ValerijaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 36 kg
Vyyryläinen, WeikkaSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Zapligin, GeorgijVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Zinnik, ArttuSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg