Mikkeli Shiai

Viimeinen ilmoittautumispäivä 16.10.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aaltonen, TomiSuomiLaukaan Darma-Kai4 kyu (oranssi)Mies1976Miehet alle 90 kg
Ala, EinoSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Bergman, FanniSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Bergman, FanniSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 pojat alle 38 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Erjansalo, PetraSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
Gynther, ViljoSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Haikulainen, TuomasSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Hakala, TiannaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt yli 52 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt yli 63 kg
Harjunen, NessaSuomiPikadon, Pieksämäki5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt yli 63 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Himanen, LukaSuomiLaukaan Darma-Kai4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Hirvonen, MikaSuomiLaukaan Darma-Kai1 kyu (ruskea)Mies1988Miehet alle 73 kg
Honkanen, Lucas SuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Huopalainen, KristianSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 46 kg
Hynninen, AatuSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 81 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Poika2002Miehet yli 100 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Ignatovich, JesseSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Ignatovich, JesseSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003Miehet alle 81 kg
Ivanovs, ArtursSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Juntunen, KonstaSuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Katainen, ElmaSuomiToodokan, Joroinen5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 28 kg
Kautiainen, SanniSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 40 kg
Kautiainen, VeetiSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Kettunen, NiiloSuomiToodokan, Joroinen3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Kharin, IlyaSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 34 kg
Kokkinen, IlariSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 pojat alle 42 kg
Kokkonen , JuhoSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Mies1988Miehet alle 73 kg
Kokkonen, JussiSuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Mies1972Veteraanit miehet -73 kg
Kokkonen, MaijuSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Nainen1974Veteraanit naiset +70 kg
Kokkonen , Timo SuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Mies1983Miehet alle 90 kg
Kokkonen, VeikkoSuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Kolosova , ArinaSuomiSavonlinnan Shikata5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Konttinen, MarkoSuomiMäntyharjun Judo2 kyu (sininen)Mies1975Miehet alle 90 kg
Konttinen, MarkoSuomiMäntyharjun Judo2 kyu (sininen)Mies1975Veteraanit miehet -90 kg
Kotisalo, NooaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kuhmonen, NikoSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat yli 50 kg
Kuisma, ToniSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi2 kyu (sininen)Mies1992Miehet alle 81 kg
Kujanhaara, JoonatanSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kurkela, EelisSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Kurkela, ElsiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Lemettinen, SiiriSuomiPikadon, Pieksämäki5 kyu (keltainen)Nainen2000Naiset alle 63 kg
Lepistö, Hanne SuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Löppönen, EliasSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Löppönen, LauriSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Löppönen, SampoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Lytsy, MarkusSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Makkonen, NiklasSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Malkki , Noora SuomiToodokan, Joroinen1 kyu (ruskea)Nainen1998Naiset alle 57 kg
Malkki , Roope SuomiToodokan, Joroinen3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Malminen, ViljaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 48 kg
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
NESTIURIN, ILIAVenäjäOlympic Hopes St.Peterburg5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Nieminen, EnnaSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Oborochan, DaniilSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 46 kg
Parkkinen, RasmusSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Partanen, EemeliSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Parviainen, OttoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Patja, JereSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Pentikäinen, KiiraSuomiToodokan, Joroinen5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 28 kg
Pentikäinen, VernaSuomiToodokan, Joroinen5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 40 kg
Pesonen, VilleSuomiLappeenrannan Kamiza1 kyu (ruskea)Mies1983Miehet alle 73 kg
Pesonen, VilleSuomiLappeenrannan Kamiza1 kyu (ruskea)Mies1983Miehet alle 81 kg
Poikolainen, AaroSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Poikonen, AaroSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Pöysti, EveSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt yli 63 kg
Pöysti, PiaSuomiYama-Arashi, Varkaus2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Pulkka, EricSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 73 kg
Puomilahti, IidaSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 28 kg
Puuronen, MarjaSuomiLaukaan Darma-Kai3 kyu (vihreä)Nainen1988Naiset alle 70 kg
Räihä, KonstaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Räihä, VinskiSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Ranta, JennaSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Rantalainen, AtteSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Rantula, SaanaSuomiToodokan, Joroinen5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 40 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Reinikainen, EetuSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Saareskari, MaxSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Saareskari, ViliSuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Sallinen, JennaSuomiKuopion JS Tomodachi4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Sallinen, NikoSuomiKuopion JS Tomodachi4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Salminen, JesseSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Salminen, MinnaSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Salminen, MinnaSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Saminen, EmiliaSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Sergeev, MatveySuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Sharma , Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Silen, TopiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Snicker, PaavoSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Sonninen, PerttuSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Soppi, AinoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Suominen, JanSuomiLaukaan Darma-Kai2 kyu (sininen)Mies1972Veteraanit miehet -73 kg
Taavitsainen, JesperSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Takkinen, EeroSuomiToodokan, Joroinen5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Tonteri, Jani SuomiJoutsan Tarmo1 kyu (ruskea)Mies1990Miehet alle 90 kg
Turunen, LeeviSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Väisänen, OttoSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Väisänen, Roope SuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Väistö, LeeviSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Valkama, EemilSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Varis, HelmiSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 28 kg
Vauhkonen, ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Volkov, EliseiSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Vyyryläinen, WeikkaSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 pojat alle 38 kg