Tampere Shiai

Viimeinen ilmoittautumispäivä 03.10.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Alanko, MatiasSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Mies1997Miehet alle 81 kg
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Arumäe, RaulViroSpordiklubi Barra5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Arvola, MattiSuomiSodankylän Byakuya3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Balayev, MuhammadSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Balayev, SamirSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Ben Fatma, SamirSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Berg, BertViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Berg, BertViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Bouzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2001Miehet yli 100 kg
Bouzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat yli 81 kg
Dmitrijeva, DarjaSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Domberg, TõnisViroSpordiklubi Barra4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Eesmäe, NormanViroOokami4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Elomaa, Elli SuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Erikson, MattiasViroSpordiklubi Barra4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 50 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 60 kg
Eronen, MiljaSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Fiscev, OskarSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Galaev, KerimSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Galaev, RasulSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Galaev, RasulSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Gavrilov, EmilSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Grönblom, VincentSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Hakala, TiannaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Poika2005U15 tytöt alle 44 kg
Hakkarainen , JoonaSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Hakkarainen, MiikoSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Hakso, Laura SuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 52 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt yli 63 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt yli 52 kg
Hanhivaara, NinjaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Hännikäinen, ElinaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Hannus, ReioViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Hannus, ReioViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 55 kg
Harju, NooraSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Heimonen, KiiaSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 52 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Helenius, AtteSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Hiltunen, SaanaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 52 kg
Holtsmeier, OliverViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Holtsmeier, OliverViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Hölttä, MariSuomiPorin JS Fudoshin2 kyu (sininen)Nainen1990Naiset alle 52 kg
Honkanen, WilmaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Hursti, JasuSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Hynninen, AatuSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 81 kg
Hynninen, Arttu SuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Ilomäki, OnniSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 36 kg
Ivanovs, ArtursSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Jansson, MichelleSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Jansson, MichelleSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Järvinen, Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Joutsenneva, TinoSuomiTammelan Jundokan3 kyu (vihreä)Mies2000Miehet alle 81 kg
Julius, RapeliSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Juntunen, HenriSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Mies1988Miehet alle 100 kg
Justus, RapeliSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Kaaretkoski, HennaSuomiSodankylän Byakuya4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Kääriäinen, RikuSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Kalinkin, MaximSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kallio, NataliaSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kankkunen, KonstaSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Karjalainen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Karjalainen, EllaSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
karpinen, ArtjomSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Karru, JuhoSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat yli 50 kg
Kauranen, AntonSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Kautiainen, VeetiSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Kautto, OlaviSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Keränen, ElmoSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Keränen, ElmoSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2008U11 pojat alle 50 kg
Kirjavainen, AleksiSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 81 kg
Kirss, MarvetViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Kirss, MarvetViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Kivijärvi, SanniSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 32 kg
Kmets, NicoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 50 kg
Kõiv, Glen GregoryViroSpordiklubi Barra4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Koivisto, JoonasSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Koivulahti, ViolaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt yli 52 kg
Koivunen, AlexSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Koivunen, JuliusSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 27 kg
Koivunen, KasperSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 pojat alle 42 kg
Kõrgvee, KarlSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Koskinen, Elias SuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Kovaljova, NastjaViroOokami4 kyu (oranssi)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg
Kuhasalmi, NiiloSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kujamäki, EliasSuomiTammelan Jundokan3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Kujanhaara , JoonatanSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 38 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Laaneste, JaneliViroOokami4 kyu (oranssi)Tyttö2011U13 tytöt alle 44 kg
Laar, HendrikViroSpordiklubi Barra4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Lähteinen, GunnarSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Lantto, EellsSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Mies1999Miehet alle 73 kg
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Larkela, JohannesSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Lehto, AnniSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Leino, JesseSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Lepistö, Hanne SuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Lokk, KarlViroSpordiklubi Barra4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Mäkelä, MisaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Mäkinen, HermanniSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Mäkitalo, ErikSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Maksym, SemchukSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Malinen, MiroSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Malminen, AmandaSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Malminen, ViljaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Marjunen, MiljaSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt yli 48 kg
Marko, LomanSuomiAhjo Training Center2 kyu (sininen)Mies1981Miehet alle 66 kg
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Matikka, OlliSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Micetic, AlexanderSuomiTyrvään Juro4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Mikk, SamuelViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Mikk, SamuelViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat yli 81 kg
Montonen, NikitaSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Mustelin, TeroSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Mies1987Miehet alle 100 kg
Myllylä , RasmusSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 52 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Narva, AnniSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Narva, AnniSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Nättylä, ValluSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Nättylä, VerttiSuomiJushinkan, Ähtäri5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Nättylä, VilleSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Neeme, UkuViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Neeme, UkuViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2005U18 pojat alle 66 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Nilho, IlishanSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Nilho, ZelimSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Noel, VeikkoSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Nõmmik, AnnabelViroTarto Do4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Nõmmik, AnnabelViroTarto Do4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Numminen, KristianSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Nummisto, JeremiasSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Nurmi, LottaSuomiShisei, Turku3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nurmikumpu, Milla SuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2002Naiset alle 63 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U18 tytöt alle 48 kg
Nylund, JoonaSuomiFudoshin Rauma4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 50 kg
Oksanen, Veikko SuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Ollikainen, RoopeSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Paalberg, MaarekViroOokami2 kyu (sininen)Mies1997Miehet alle 81 kg
Pajamäki, MattiSuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Mies1979Miehet alle 90 kg
Pekki, SofiaSuomiMagas4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Pekki, StefanSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 27 kg
Peltonen, KristaSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Perätalo, KiraSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 pojat alle 30 kg
Perätalo, KiraSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 32 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Piirimets, UkuViroOokami4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Pirttikoski, EinoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Pisto, NellaSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt yli 52 kg
Pisto, WernerSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 46 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Pohja, LalliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Pöysti, EveSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt yli 63 kg
Pöysti, PiaSuomiYama-Arashi, Varkaus2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Pöysti, PiaSuomiYama-Arashi, Varkaus2 kyu (sininen)Tyttö2002Naiset alle 63 kg
Puottula, KonstaSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Puottula, TyttiSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Nainen1984Naiset alle 63 kg
Pusa, FelixSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Puuraid, HendrikViroSpordiklubi Barra3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Puuraid, JoonasViroSpordiklubi Barra3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Rajala, JoonaSuomiKejubo, Keuruu2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Rajala, LenniSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Rajasalmi, AnttiSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Mies1993Miehet yli 100 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Raud, TaanielViroSpordiklubi Barra4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Rauta, jenniSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Nainen1989Naiset alle 57 kg
Repo, RoosaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Nainen2000Naiset alle 63 kg
Repo, SisuSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Ristimäki, AlmaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
Ristimäki, AlmaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Ristimäki, JussiSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Ristmäe, JoonatanViroTarto Do2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Ristmäe, JoonatanViroTarto Do2 kyu (sininen)Poika2001Miehet alle 73 kg
Rouhiainen, OliviaSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt yli 63 kg
Sailokari, LeeviSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Salminen, ElliSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Salminen, JarkkoSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Salumets, KregoriViroOokami4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Samppala, VanessaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Savolainen, Niklas SuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Seppälä, Otso SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Seppälä, Väinö SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Sharma, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Sharma, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003Naiset alle 48 kg
Shmidt, Gertrud EmilyViroOokami4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Sibul, SanderSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Siljoranta, JesseSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Mies1995Miehet alle 73 kg
Sonninen, PerttuSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Strom, MariannaSuomiMagas2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Sulkava, RaunoSuomiJushinkan, Ähtäri5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Suominen, EmiliaSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 40 kg
Suominen, JuusoSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Suominen, NikoSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003Naiset alle 63 kg
Terno, SamuelSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Tiainen, Saana-TuuliaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Tietäväinen, OliverSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Toikka, GeorgiiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Toomel, JoosepViroSpordiklubi Barra5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Toompark, TaaviViroSpordiklubi Barra5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Toppila, MarkusSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Törmänen, AamosSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Tsoloev, MuslimSuomiMagas4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Tuka, MartinViroTarto Do5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 50 kg
Tuka, MartinViroTarto Do5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Türna, ArturViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Türna, ArturViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Tuurala, HeidiSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Tuurala, HeidiSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Tyttö2001Naiset alle 63 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Vaara, HeddaSuomiSodankylän Byakuya3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Väät, RainisViroSpordiklubi Barra3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Vanamb, Diana JohannaViroTarto Do5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 36 kg
Vanamb, Diana JohannaViroTarto Do5 kyu (keltainen)Tyttö2009U13 tytöt alle 36 kg
Vares, JakobViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Vares, JakobViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2005U18 pojat alle 60 kg
Vedzhizev , IsmailSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Vedzhizev , IsmailSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Viinamägi, JasminViroOokami3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Vilkkinen, EliasSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Vilkko, Urho SuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat alle 34 kg
Virrankoski, VäinöSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Voutilainen, SamuelSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 50 kg
Vuoristo, KasimirSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Wootten, ElsiSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Wootten, ElsiSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2003Naiset alle 48 kg