Startti Cup, Nummela

Viimeinen ilmoittautumispäivä 25.09.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ahonen, UkkoSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Alango, Ervin WalterSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Alango, Mia Mai SuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Alwan, LinSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt
Alwan, LujainSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt
Antila, JuhoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Appel, VenlaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt
Archakov, AbdurahmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2011Miehet alle 60 kg
Archakov, SuleimanSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010Miehet alle 60 kg
Baijduev, IbragimSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2006Miehet alle 60 kg
Baijduev, MusaSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2007Miehet alle 60 kg
Engström, GabrielSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Gerguri, LeilaSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Hakala, LassiSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Hämäläinen , MiroSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Hiltula, ValtteriSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Holopainen, AleksiSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Honkatukia, ToivoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Hyvönen, OulaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Ivanoff, AnniSuomiRiihimäen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Jarva, VeetiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Järviniitty, LeeviSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Järviniitty, OnniSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Joensuu, MaijaSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Kärnä, OliviaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt
Karvonen, KasperSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Karvonen, ValterSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Kautto, AnniSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Kilpeläinen, MikkoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Kivioja, KauriSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Kivistö, ToivoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Klockars, LarsSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Kodzojev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008Miehet alle 60 kg
Köhler, ErikSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Koli, KiiraSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt
Kontiokorpi, TopiasSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Korhonen, AliciaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Kushtov, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010Miehet alle 60 kg
Kushtov, AmirSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2008Miehet alle 60 kg
Kushtov, BagaudinSuomiMagas6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Kyryliuk, SashaSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Lehtimäki, AnssiSuomiEspoon JK5 kyu (keltainen)Mies1978Miehet alle 81 kg
Lemetti, RonjaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Lepistö, SimonSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Leppänen, OnniSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Mäkinen, AmandaSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Manneh, MalangSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Marhiev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008Miehet alle 60 kg
Mättö, Nea SuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt
Medov, AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008Miehet alle 60 kg
Mohammad Ahsan, NimaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2010Miehet alle 60 kg
Moilanen, ElmiinaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Moisio, JustusSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Morozyuk, VladimirSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Murdiev, AbdullakhSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2005Miehet alle 60 kg
Murdiev, AskhabSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2002Miehet alle 60 kg
Murdiev, SalikhSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2004Miehet alle 60 kg
Nalgiev, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010Miehet alle 60 kg
Niskanen, LeoSuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Niva, RuutSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Nummisto, JeremiasSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat
Nurmi, AlexSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Orsttkhoev, AbdurahimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008Miehet alle 60 kg
Orsttkhoev, MikailSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2007Miehet alle 60 kg
Pekki, StefanSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Pennanen, EemeliSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Ranta, JoelSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Riekkinen, AnnaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2007Miehet alle 60 kg
Ruotsalainen, MattiSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Sakalov, AbdurohmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009Miehet alle 60 kg
Salmevaara, NaattanSuomiJudo-Kan, Espoo6 kyu (valkoinen)Poika2004U15 pojat
Salmi, EliasSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2003Miehet alle 60 kg
Salminen, LeonSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Salminen, MarcusSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2003Miehet alle 60 kg
Salminen, VeetiSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Sehm, JoonasSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Siili, AkseliSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Siltala, VilleSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Solonen, SamiSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Somero, LauriSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Talassaari, NeaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Nainen1980Naiset alle 57 kg
Teittinen, TuomasSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Ugurchiev, AhmedSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2006Miehet alle 60 kg
Uusihakala, LumiSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Vähätiitto, VeetiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Vettenterä, OsseSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Wallmeroth, EliaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat
Westermarck, PyrySuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat