Junnu Cup, Orimattila

Viimeinen ilmoittautumispäivä 01.11.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aaltonen, IsabellaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt
Afamugat, SamirSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2011U9 pojat
Andersson, EmilSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Antikainen, TuomasSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat
Archakov, AbdurahmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Archakov, SuleymanSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U9 pojat
Baijduev, IbragimSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2006U13 pojat
Baijduev, MusaSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Boven, RuneSuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Poika2011U9 pojat
Chadayev, Mohmad-AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Chadayeva, RozaSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Tyttö2009U11 tytöt
Eerikäinen, AinoSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2011U9 tytöt
Haapalainen, AapoSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Haaparanta, MaijaSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Haataja, Niilo SuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Poika2010U9 pojat
Hachem, HamzaSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2006U13 pojat
Hagman, NadjaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Hakala, EetuSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Hämäläinen, TommiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat
haverin, iidaSuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Tyttö2010U9 tytöt
Heikkilä, JuhaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Hilpinen, OnniSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Hiltula, ValtteriSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Holmström, KonradSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Hyrynkangas, EeliSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2010U9 pojat
Hyvönen, OulaSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2010U9 pojat
Iminov, AtillaSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2010U9 tytöt
Ivanoff, AnniSuomiRiihimäen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Janbourah, AbdullahSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2010U9 pojat
Jetzinger, JonatanSuomiAhjo Training Center3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat
Joona, EliasSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Jordas, ErikSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
junikka, jarkko SuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Poika2010U9 pojat
kallio, niklasSuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Poika2010U9 pojat
Karpiola, MaxSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kautiainen, SanniSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Tyttö2010U9 tytöt
Kautiainen, VeetiSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Kautto, AnniSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Tyttö2010U9 tytöt
Keski-Luopa, TatuSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Kodzojev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Kodzojeva, HavaSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Tyttö2010U9 tytöt
Kopeykin, LukaSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Korhonen, AliciaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Kosonen, KaisaSuomiYlämaan judoseura Yudo ry4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt
Kosonen, LasseSuomiYlämaan judoseura Yudo ry4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Kosonen, MiikaSuomiYlämaan judoseura Yudo ry4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Kosonen, NiiloSuomiYlämaan judoseura Yudo ry5 kyu (keltainen)Poika2010U9 pojat
Krogerus, JanSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Kuhmonen, NikoSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Kushtov, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U9 pojat
Kushtov, AmirSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Kylmäluoma, AkuSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2012U9 pojat
Lahti, EemeliSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2011U9 pojat
Länsman, EliasSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
laukkanen, akuSuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 tytöt
laukkanen, nelliSuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Tyttö2010U9 tytöt
Laurikainen, IiroSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2010U9 pojat
Lautso, AndreasSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Lautso, SilviaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2010U9 tytöt
Mahauri, Mohmad-AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Mäkelä, OskariSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Mäkinen, AmandaSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Marhiev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Marjanen, SallaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2010U9 tytöt
Marttila, PontusSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Medov, AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Mertanen, IikkaSuomiJyväskylä Jigotai6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
mikkonen, santtuSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Mohammad Ahsan, NimaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2010U9 pojat
Molander, VenlaSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt
Mulli, VäinöSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 pojat
Mulli, ViiviSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2010U9 tytöt
Murdiev, AbdullakhSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Murdiev, SalikhSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat
Mustelin, SaaraSuomiNokian Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2012U9 tytöt
Mustelin, TeemuSuomiNokian Judo6 kyu (valkoinen)Poika2010U9 pojat
Muukka, VilkkaSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Nalgiev, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U9 pojat
Niskanen, IirisSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt
Niskanen, NooaSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Nyman, JuhoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Nyman, OttoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Ondo Mba, AxelSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2011U9 pojat
Orsttkhoev, AbdurahimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Orsttkhoev, AbubakrSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Orsttkhoev, MikailSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Palaguta, AbdurrakhmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2012U9 pojat
Partanen, ViljaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt
Pekki, StefanSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2011U9 pojat
Poikselkä, IivariSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Poikselkä, VerneriSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U9 pojat
Pugoev, JunusSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Rajala, ArttuSuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Poika2010U9 pojat
Rajala, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Rantakari, JennaSuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Tyttö2011U9 tytöt
Rauta, Veera SuomiNokian Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2011U9 tytöt
Repo, SisuSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Romppanen, Sami SuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Rompppanen, TeroSuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Poika2010U9 pojat
Ropponen, ValtteriSuomiPopinniemen Isku5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat
rutila, venlaSuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Tyttö2010U9 tytöt
Saareskari, MaxSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat
Saareskari, ViliSuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat
Sakalov, AbdurohmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
seppälä, tipiSuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Poika2010U9 pojat
Silen, TopiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Silen, TopiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat
simonen, alexandraSuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Tyttö2009U11 tytöt
Tammisto, PontusSuomiPopinniemen Isku6 kyu (valkoinen)Poika2010U9 pojat
Timisjärvi, JeroSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2010U9 pojat
Topi, MatteusSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Tuisku, MarloSuomiPopinniemen Isku5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
Tuuksam, KennetSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Tyni, VeikkoSuomiPopinniemen Isku6 kyu (valkoinen)Poika2010U9 pojat
Ugurchiev, AhmedSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2006U13 pojat
Uusihakala, LumiSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt
Vähätiitto, VeetiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Väisänen, OttoSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Väisänen, Roope SuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Varis, HelmiSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto6 kyu (valkoinen)Tyttö2008U11 pojat
Varis, NicoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Vettenterä, OsseSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Vilkko, UrhoSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Virolainen, JoelSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Westerlund, LauriSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat