Finnish Judo Open, Tampere

Viimeinen ilmoittautumispäivä 29.10.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Abbud, TammarRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies1998U21 miehet alle 81 kg
Abbud, TammarRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 81 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Avedeniy, PavelSuomiKiteen Kippon1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 81 kg
Avedeniy, PavelSuomiKiteen Kippon1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet alle 81 kg
Aziz, ZicoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Bengtsson, MarkusRuotsiNorrköpings JK1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Biedron, StefanieRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 70 kg
Biedron, StefanieRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 70 kg
Blomberg, OtsoSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Bouzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat yli 90 kg
Bouzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2001U21 miehet yli 100 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Poika2001U21 miehet alle 66 kg
Fachada, VascoPortugaliJyväskylä Jigotai (Finland)2 kyu (sininen)Mies1982Miehet alle 90 kg
Fonghetti, TheoRanskaCOJ 111 dan (musta)Mies1999Miehet alle 66 kg
Fonghetti, TheoRanskaCOJ 111 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 66 kg
Geisor, JoelSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Hänninen, KonstaSuomiPikadon, Pieksämäki1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Haukkala, IisakSuomiSeinäjoen JS1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U21 naiset alle 57 kg
Heiskanen, TimoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 81 kg
Herea, AlexandruSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 90 kg
Herea, AlexandruSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 90 kg
Hirvonen , MiikaSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1987Miehet yli 100 kg
Holopainen, JussiSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Jakimova, MariaViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Johansson, LauriSuomiMaskun Tempo1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Jussila, JereSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Kaewasa, SikkoSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kanevets, ArturSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Kanevets, RainerSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Kari, ErkkaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet yli 100 kg
Karimizadeh, SaeedRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies1990Miehet alle 81 kg
Karlsson, EddieRuotsiKöpings JK1 kyu (ruskea)Mies1995Miehet alle 90 kg
Kauranen, AntonSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Keitaanniemi, TinjaSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Nainen2000U21 naiset alle 63 kg
Kettunen, HenrikSuomiKokkai-Kan, Tornio1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Khaziev, ArturSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U21 miehet alle 66 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Kielenniva, JoonasSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Kondrakov, VladVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 90 kg
Koponen, OttoSuomiJoen Yawara1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 60 kg
Korhonen, RoopeSuomiKajaanin JK1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Körkkö, EliasSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Koskinen, SamuliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1998U21 miehet alle 73 kg
Koskinen, SamuliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 73 kg
Krautscheid, LenaRuotsiUppsala JK1 dan (musta)Nainen1995Naiset alle 70 kg
Kubaev, Sayd-ArbiSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kujansuu, ElviiraSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 57 kg
Kujansuu, ElviiraSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 57 kg
Künnapuu, Paul-MartinSuomiJudo-Kan, Espoo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Kuusk, MarcoViroJudoklubi Dokyo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Kymäläinen-Mäkelä, KatriinaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Nainen1979Naiset yli 78 kg
Laamanen, AatuSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 90 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 90 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 90 kg
Larionov, ArtemiViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Laxen, FridaSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Laxen, FridaSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Tyttö2001U21 naiset alle 63 kg
Lehtinen, Väinö SuomiMaskun Tempo1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Lehtsalu, DeboraViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 57 kg
Leino, JesseSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Leponen, JohannaSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt alle 70 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001U21 naiset alle 70 kg
Lindqvist, JonasSuomiShirokawa, Porvoo1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Luoma, JuhoSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Majidli, MahammadSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Mäkinen, OskariSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Mäkinen, OskariSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Malinen, MiroSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Mantulin, ArtjomSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Mäntylä, AlbinRuotsiUppsala JK2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Mäntylä, EliasRuotsiUppsala JK1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Matikainen, PihlaSuomiMaskun Tempo1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 57 kg
Mattsson, PelleRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Maxlin, MiljohnRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 55 kg
Maxlin, MiljohnRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Meier, SondreNorjaNamsos judo club1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Mellberg, AlbinRuotsiNorrköpings JK3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U21 naiset alle 57 kg
Mielty, Aleksi SuomiTikkurilan Judokat1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Movsisjan, ArmenViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Naelso, KristelViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Nainen1998U21 naiset alle 70 kg
Nartiss, UldisLatviaAdazi1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 60 kg
Nartiss, UldisLatviaAdazi1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Nestor, KevinRuotsiNorrköpings JK2 dan (musta)Mies1996Miehet alle 90 kg
Niemi, RonjaSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 70 kg
Nuriev, DenielViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Næssan, SanderNorjaLevanger judoklubb2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Oinonen, SiniSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Nainen1998U21 naiset alle 57 kg
Olev, JanariViroJudoklubi Dokyo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Pajari, ViliSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Pashaev, HeydarRuotsiNacka JK1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Pashaev, PashaRuotsiNacka JK1 dan (musta)Poika2001U21 miehet alle 66 kg
Pavlov, PatrickSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Pavlov, PatrickSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2001U21 miehet alle 60 kg
Pertelson , OscarSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Pettinau, LucaSuomiKaralis Judo (Italy)2 dan (musta)Mies1991Miehet alle 60 kg
Pulkka, EricSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Pulkka, JensSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Pyykkö, MiskaSuomiLahden JS1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Rahmani , SafarSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 90 kg
Rajakangas, KristianSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Raveala , KatriSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 70 kg
Raveala , KatriSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U21 naiset alle 70 kg
Reimets, Georg EricViroJudoklubi Dokyo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Rein, MortenNorjaNidaros Judoklubb1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Ristola , ArturSuomiKotkan JS1 kyu (ruskea)Mies1996Miehet alle 73 kg
Ronkainen, TuomasSuomiJudo-Kan, Espoo1 kyu (ruskea)Mies1993Miehet alle 73 kg
Rönkkö, StefanSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 66 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 60 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Sala, MatiasSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Sandell, Christina SuomiTurun Judoseura1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 57 kg
Sandell, ChristinaSuomiTurun Judoseura1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 57 kg
Sidebäck, JoelRuotsiUppsala JK1 kyu (ruskea)Mies1997Miehet alle 73 kg
Sjöberg, GustavRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Snicker, PaavoSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Stalke Nilsson, JohannaRuotsiNorrköpings JK2 kyu (sininen)Nainen1996Naiset alle 48 kg
Starfelt, ErikRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Poika2002U18 pojat alle 90 kg
Starfelt, ErikRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Poika2002U21 miehet alle 90 kg
Stokke, Sigurd GrotleNorjaBodø Judo Club1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 73 kg
Stokke, Sigurd GrotleNorjaBodø Judo Club1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Sulander, PetteriSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 90 kg
Sundberg, JenniSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Svalberg, LeonRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Poika2001U21 miehet alle 55 kg
Tapio, JoonasSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Teetlaus, Markus JohannesViroJudoklubi Dokyo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Terno, SamuelSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Tervonen , TomasSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Trilljärv, Matheas ViroJudoklubi Dokyo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Turunen, SampoSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Tuurala, HeidiSuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Tuurala, HenriSuomiRaision Ryhti1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 66 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Uusitalo, TiiaSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt yli 70 kg
Uusitalo, ToniSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 70 kg
Vardja, Daniel MarkusViroAitado1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Viitanen, SamuliSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 90 kg
Widerström, FilipRuotsiKöpings JK1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet alle 90 kg
Widerström, FilipRuotsiKöpings JK1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 90 kg
Wootten, ElsiSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Ylitalo, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 66 kg
Ylitalo, VilleSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 66 kg
Zhuravlev, ArtemVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 81 kg