Barents Judo Cup Rovaniemi

Viimeinen ilmoittautumispäivä 08.10.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Maximov, AlexeyVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 46 kg
Aholainen, NiiloSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 23 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Barsk, MatiasSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Bergman, FanniSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Nainen1997U13 tytöt alle 40 kg
Bergvall, Elina RuotsiJudo club piteå2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Chaplygin, GeorgiyVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Dvärby, OlleRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies1992Miehet alle 81 kg
Elopuro, SamuSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Galaktionov, SemenVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Gavrisch, RomanVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 52 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Halonen, AnttonSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 34 kg
Heikkilä, FelixSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Heikkilä, KaiusSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heikkinen, MiskaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Heikkinen, TiiaSuomiJoen Yawara, Joensuu2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 36 kg
Hiltunen, MineaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 40 kg
Hiltunen, SaanaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 52 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Holappa, OnniSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 23 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Huotari, EemeliSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 23 kg
Iivari, MineaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Iivari, NiklasSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Ikäheimo, OnniSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 36 kg
Ivanov, IljaVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Ivanov, IljaVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Ivanov, IvanVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Kaartinen, KasperiSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kari, AkseliSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 23 kg
Karimizadeh, SaeedRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies1990Miehet alle 81 kg
Karpov, Vlad VenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Kautto, EmiliaSuomiLappajärven Veikot1 kyu (ruskea)Nainen1994Naiset alle 63 kg
Kiiskinen, NicoSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Knuuti, PatrikSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Koivuranta, JaakkoSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kokko, OttoSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 23 kg
Kolotov, ArsenijVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Kolotov, ArsenijVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Kolotov, JaroslavVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Kolotov, JaroslavVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kondrakov, VladVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Koneva, PolinaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 28 kg
Koneva, ViktorijaVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Kontio, AapoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Körkkö, SofiaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 25 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Kortesalmi, AnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Kortesalmi, AnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 46 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Koukkari, JyriSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Kristo, TuomoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 38 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Lahtinen, VeikkaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Lambacka, JarkkoSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 90 kg
Lambacka, PerttuSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Lamchenko, AndreyVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 23 kg
Lamchenko, DenisVenäjäKostomuksha Judo Team1 dan (musta)Mies1979Miehet alle 73 kg
Lamchenko, DenisVenäjäKostomuksha Judo Team1 dan (musta)Mies1979Veteraanit miehet
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Leppänen, EveliinaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt alle 28 kg
Leppäniemi, EinoSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Leppäniemi, IirisSuomiLappajärven Veikot3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001Naiset alle 70 kg
Leskelä, TuomasSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 23 kg
Likov, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 55 kg
Löppönen, EliasSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Löppönen, SampoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Mällinen, FransSuomiKokkai-Kan, Tornio5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Malminen, AmandaSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Mäntykenttä, SaraSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 25 kg
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Melaranta, AlisaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Melaranta, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002Naiset alle 57 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Mikkola, ViliSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 23 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 52 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Narva, AnniSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Narva, AnniSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Neijman, RobinRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 81 kg
Neuvonen, SaaraSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003Naiset alle 63 kg
Neuvonen, SaaraSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Nevala, MiroSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 34 kg
Niemenkari, KasperiSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Niemi, NestoriSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Niemi, RonjaSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2011U18 tytöt yli 63 kg
Nordin, MatsRuotsiJudo Club Sundsvall4 dan (musta)Mies1981Veteraanit miehet
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2002Naiset alle 63 kg
Nykänen, AkseliSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Olsbo, LeoSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Mies1993Miehet alle 90 kg
Österlund , Daniela SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Ovaska, EevaSuomiSodankylän Byakuya4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
Ovaska, Marianna SuomiSodankylän Byakuya4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Paananen, RoopeSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 23 kg
Paavilainen, JoukaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Paavola, JonniSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 23 kg
Parviainen, OttoSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Pehkonen, SamuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Pekki, IlmariSuomiHauve-Kan, Haukipudas2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Pennanen, OlaviSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Pirttikoski, EinoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Pohja, LalliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Pohja, TottiSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Pohjola, IiroSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Rajakangas , KristianSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Rapakko, NoaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 23 kg
Raveala , KatriSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001Naiset alle 70 kg
Raveala , KatriSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Riikonen, MiroSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Rönkä, UrhoSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Saapunki, KristianSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Salikov, KirillVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Salonen, PihlaSuomiPorin JS Fudoshin2 kyu (sininen)Tyttö2003Naiset alle 52 kg
Salonen, PihlaSuomiPorin JS Fudoshin2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Saraniemi, KalleSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2009Miehet alle 60 kg
Sbrodov, NikitaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 pojat alle 50 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 pojat alle 38 kg
Semenchukov, IvanSuomiHauve-Kan, Haukipudas5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Sharma, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003Naiset alle 48 kg
Sharma, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Shibut, ArturVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Soini, AatuSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Soini, AatuSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 34 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Sundström, Hans-GöranRuotsiJudo Club Sundsvall2 dan (musta)Mies1965Veteraanit miehet
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Tähtikunnas, PaavoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Teppo, UkkoSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003Naiset alle 63 kg
Teppo, UsvaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Terno, SamuelSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Timonen, RikuSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Toiviainen, JussiSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 23 kg
Törmänen, AamosSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Turunen, EliasSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 23 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Väisänen, TopiSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Väistö, LeeviSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Vanhala, VilleSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Vasiliev, DmitryVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002Naiset alle 63 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Vesivuori, LucaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Viakkerev, AntonVenäjäRakhlins school Turbostroitel 4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Viakkerev, PavelVenäjäRakhlins school Turbostroitel 4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Vitkovskiy, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Zhuravlev, ArtemVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Zinnik , Arttu SuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 66 kg