Barents Judo Cup Rovaniemi

Viimeinen ilmoittautumispäivä 08.10.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Auna, JesseSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Galaktionov, SemenVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Gavrisch, RomanVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Heikkinen, TiiaSuomiJoen Yawara, Joensuu2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 36 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Iivari, NiklasSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Ivanov, IljaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Ivanov, IvanVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Kautto, EmiliaSuomiLappajärven Veikot1 kyu (ruskea)Nainen1994Naiset alle 63 kg
Kolotov, ArsenijVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 42 kg
Kolotov, ArsenijVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Kolotov, JaroslavVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Kolotov, JaroslavVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Koneva, PolinaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 28 kg
Koneva, ViktorijaVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 38 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001Naiset alle 70 kg
Malminen, AmandaSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2004Naiset alle 57 kg
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Melaranta, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2002Naiset alle 63 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Pekki, IlmariSuomiHauve-Kan, Haukipudas2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Raveala , KatriSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001Naiset alle 63 kg
Raveala , KatriSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Salikov, KirillVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Sharma, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003Naiset alle 48 kg
Sharma, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Teppo, UkkoSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003Naiset alle 63 kg
Timonen, RikuSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg