Samurai Cup 3, Rovaniemi

Viimeinen ilmoittautumispäivä 08.10.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Heikkinen, TiiaSuomiJoen Yawara, Joensuu2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 40 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Iivari, NiklasSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Ivanov, IvanVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Ivanov, IvanVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
JUNTUNEN, KONSTASuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Karpov, Vlad VenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Koneva, ViktorijaVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Koneva, ViktorijaVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Laxen, FridaSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Tyttö2001U21 naiset alle 63 kg
Laxen, FridaSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001U21 naiset alle 70 kg
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U21 naiset alle 57 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Pekki, IlmariSuomiHauve-Kan, Haukipudas2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Raveala, KatriSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U21 naiset alle 63 kg
Raveala , KatriSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Sharma, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Tähtikunnas, PaavoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Teppo, UkkoSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Timonen, RikuSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Vedzhizev , IsmailSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Vedzhizev , IsmailSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg