Samurai Cup 3, Rovaniemi

Viimeinen ilmoittautumispäivä 08.10.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Bergvall, Elina RuotsiJudo club piteå2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Elopuro, SamuSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Halonen, AnttonSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heikkinen, TiiaSuomiJoen Yawara, Joensuu2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 40 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Iivari, NiklasSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Ivanov, IvanVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Ivanov, IvanVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
JUNTUNEN, KONSTASuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Kaartinen, KasperiSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Karpov, Vlad VenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Kettunen, HenrikSuomiKokkai-Kan, Tornio1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Koivuranta, JaakkoSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Koneva, ViktorijaVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Koneva, ViktorijaVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Kontio, AapoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 90 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Leppäniemi, IirisSuomiLappajärven Veikot3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001U21 naiset alle 70 kg
Löppönen, EliasSuomiTohmajärven urheilijat ry/judojaosto4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Malminen, AmandaSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Melaranta, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U21 naiset alle 57 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Neuvonen, SaaraSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Neuvonen, SaaraSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U21 naiset alle 63 kg
Niemi, RonjaSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Österlund , Daniela SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Pekki, IlmariSuomiHauve-Kan, Haukipudas2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Rajakangas, Kristian SuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Raveala, KatriSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U21 naiset alle 70 kg
Raveala , KatriSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Salonen, PihlaSuomiPorin JS Fudoshin2 kyu (sininen)Tyttö2003U21 naiset alle 52 kg
Salonen, PihlaSuomiPorin JS Fudoshin2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Savolainen, AkseliSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 pojat alle 50 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Sharma, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Sundberg, JenniSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Tähtikunnas, PaavoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Teppo, UkkoSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Terno, SamuelSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Timmerbacka, TiiaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot1 kyu (ruskea)Nainen2000U21 naiset alle 57 kg
Timonen, RikuSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Vanhala, VilleSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Viakkerev, AntonVenäjäRakhlins school Turbostroitel 4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Viakkerev, PavelVenäjäRakhlins school Turbostroitel 4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Zinnik, ArttuSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 66 kg