Koyama Shiai 2018

Viimeinen ilmoittautumispäivä 15.05.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Heikkinen, AntonSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Kiiskinen, NicoSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Kristo, TuomoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Pirttikoski, EinoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Schromm, DanielSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Aholainen, NiiloSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Baas, SagaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Barsk, MatiasSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Boström, AatosSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Bykov, VladislavVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Finne, JimiSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Frundin, MaksimVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Frundin, MaksimVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 30 kg
Galaktionov, SemenVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Galaktionov, SemenVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Gavrisch, RomanVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Hakala, SanniSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 36 kg
Heikkinen, RonjaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Hiltunen, MineaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 44 kg
Hiltunen, SaanaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Hiltunen, SaanaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Holappa, OnniSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Huotari, EemeliSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Iivari, MineaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Iivari, NiklasSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Ivanov, IljaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Ivanov, IvanVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Kaasinen, LuukasSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kantola, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 52 kg
Kantola, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Kari, AkseliSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Karpov, VladVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Karpov, VladVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Keskitalo, KasperiSuomiKokkai-Kan, Tornio5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 27 kg
Keskitalo, MiiaSuomiKokkai-Kan, Tornio5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 40 kg
Knuuti, PatrikSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Koivisto, EemilSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Koivisto, LaylaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 tytöt alle 40 kg
Koivuranta, JaakkoSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kokko, OttoSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Kolesnik, IvanVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Kolesnik, IvanVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Kolotov, ArsenijVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Kolotov, JaroslavVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Koneva, ViktorijaVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Tyttö2004Naiset alle 57 kg
Kontio, AapoSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Körkkö, SofiaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 40 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 81 kg
Kortesalmi, AnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Kortesalmi, AnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Kosunen, OliverSuomiHauve-Kan, Haukipudas5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Laakkonen, PetriSuomiSodankylän Byakuya5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Lahtela, IlmariSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Lahtela, IlmariSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Lahtela, OskariSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Lahtela, OskariSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Lahtinen, LeeviSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Lahtinen, VeikkaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Lambacka, JarkkoSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Lambacka, PerttuSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Lamchenko, DenisVenäjäKostomuksha Judo Team1 dan (musta)Mies1979Miehet alle 73 kg
Lampela, FiiaSuomiPellon JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 pojat alle 42 kg
Lampela, Fiia SuomiPellon JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Lantto, EelisSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Mies1999Miehet alle 66 kg
Leino, PetraSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Leppänen, Nelly SuomiPellon JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 pojat alle 50 kg
Leppänen, NellySuomiPellon JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Leskelä, TuomasSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Lindgren, AntonSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Lisovskiy, EgorVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Lisovskiy, EgorVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat alle 34 kg
Mäki, SanniSuomiPellon JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 pojat alle 30 kg
Mäki, SanniSuomiPellon JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt alle 28 kg
Mäki, Silja SuomiPellon JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 pojat alle 34 kg
Mäki, SiljaSuomiPellon JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 32 kg
Mällinen, FransSuomiKokkai-Kan, Tornio5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Mäntykenttä, SaraSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Mäntykenttä, SaraSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 pojat alle 30 kg
Martynova, AleksandraVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Martynova, AleksandraVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Tyttö2007U15 tytöt alle 40 kg
Melaranta, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Miettinen, KasperiSuomiSodankylän Byakuya4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 23 kg
Mikkola, ViliSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 34 kg
Nevala, MiroSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Niemi, NestoriSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Niska, SanteriSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Nurmela, VeetiSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002Naiset alle 63 kg
Nykänen, AkseliSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Ovaska, EevaSuomiSodankylän Byakuya4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
Ovaska, MariannaSuomiSodankylän Byakuya4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Paananen, RoopeSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 50 kg
Paavilainen, JoukaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Paavola, JonniSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Pehkonen, SamuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Pekki, IlmariSuomiHauve-Kan, Haukipudas2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Pennanen, OlaviSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Pennanen, OlaviSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Pernu, HermanniSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Pohja, LalliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Pohja, LalliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 38 kg
Pohja, TottiSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Pohja, TottiSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 34 kg
Pohjola, IiroSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Pyhähuhta, KonstaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Rapakko, NoaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
RIABTSEV, ROMANVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Rouvinen, JimiSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Saapunki, KristianSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Salikov, KirillVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 50 kg
Sammallahti, EveliinaSuomiHimangan Judoseura4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt alle 40 kg
Saraniemi, KalleSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 pojat alle 50 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 48 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 pojat alle 38 kg
SHVALKUNAS, IURIIVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Siivola, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 28 kg
Siivola, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 28 kg
Siltala, AatuSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Sipola, JoonasSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Siven, KaapoSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Soini, AatuSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Takhirzade, FarizVenäjäMurmansk1 kyu (ruskea)Mies1994Miehet alle 66 kg
Teppo, UkkoSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Teppo, UkkoSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Timonen, RikuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Timonen, RikuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Toiviainen, JussiSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Törmänen, AamosSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Törmänen, RonjaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Turunen, EliasSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Vaara, HeddaSuomiSodankylän Byakuya3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Väätäjä, Kaapo SuomiKokkai-Kan, Tornio5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Väisänen, TopiSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Veijola, IikkaSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Vitkovskij, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Yrjölä, SagaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 36 kg