Ryhti Shiai 2018, Masku

Viimeinen ilmoittautumispäivä 11.09.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Babulfath, TaraRuotsiIK Södra2 kyu (sininen)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Babulfath, TaraRuotsiIK Södra2 kyu (sininen)Tyttö2006U15 tytöt alle 40 kg
Bastman, SebastianSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Ben Fatma, SamirSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Bouzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2001Miehet yli 90 kg
Chiang, WilliamRuotsiSaltsjö JK6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Eirfjell, ÖrnRuotsiSaltsjö JK6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Ekberg, LoveRuotsiSaltsjö JK3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Elo, EinoSuomiRauman JS Samurai2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Elomaa, Elli SuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Eriksson, NiloRuotsiSaltsjö JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Fendrich, PaulRuotsiSaltsjö JK6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Fiscev, OskarSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Forsberg, JimSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Mies1998Miehet alle 66 kg
Gavrilov, EmilSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Ghisler, HenryRuotsiStockholms JK3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
GHISLER, HenryRuotsiStockholms JK3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 38 kg
Haataja, VeetiSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Haataja, VeetiSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Hakkarainen, JoonaSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Hakkarainen, MiikoSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Hännikäinen, ElinaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Hesso, HeikkiSuomiKankaanpään Judokat3 kyu (vihreä)Mies1988Miehet yli 90 kg
Hiltula, ValtteriSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Miehet alle 73 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Veteraanit miehet -73 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Hirvonen, MikaSuomiLaukaan Darma-Kai1 kyu (ruskea)Mies1988Miehet alle 73 kg
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Hukkanen, JarmoSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1965Veteraanit miehet -90 kg
Hurskainen, HelkaSuomiValkeakosken JS Samurai5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Huss, ArvidRuotsiSaltsjö JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Hyvärinen, JuhoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Mies1992Miehet alle 81 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 36 kg
Joutsenneva, TinoSuomiTammelan Jundokan3 kyu (vihreä)Mies2000Miehet alle 81 kg
Kalinkin, MaximSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Kallio, TopiasSuomiPorin JS Fudoshin6 kyu (valkoinen)Poika2011U9 pojat
Karjalainen, EllaSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Kauhaniemi, WiolaSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Kauranen, AnteroSuomiNokian Judo1 dan (musta)Mies1948Miehet alle 73 kg
Kauranen, AnteroSuomiNokian Judo1 dan (musta)Mies1948Veteraanit miehet -73 kg
Keränen, ElmoSuomiSiuntion Keido-Kan3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 55 kg
Keränen, EmmiSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 32 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Koivulahti, SamuliSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Mies1983Miehet yli 90 kg
Koivulahti, SamuliSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Mies1983Miehet avoin
Koivulahti, Viola-ViktoriaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt yli 52 kg
Koivunen, AlexSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Koivunen, JuliusSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2011U9 pojat
Koivunen, KasperSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kontiokorpi, TopiasSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Koskinen, EliasSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Koskinen, MikaelSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Kottari, SanttuSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Kujamäki, EliasSuomiTammelan Jundokan3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 38 kg
Kuosmanen, JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Kyryliuk, SashaSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Kyryliuk, SashaSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Laaksonen, ArsiSuomiWaseda Club, Uusikaupunki1 kyu (ruskea)Mies1985Miehet alle 81 kg
Laaksonen, EllaSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Lähteinen, GunnarSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Lammasniemi, JerrySuomiPorin JS Fudoshin1 dan (musta)Mies1988Miehet avoin
Lamminen, AnssiSuomiPorin JS Fudoshin1 dan (musta)Mies1983Miehet avoin
Lamminen, AnssiSuomiPorin JS Fudoshin1 dan (musta)Mies1983Veteraanit miehet +90 kg
Larikka, JuhaniSuomiLempäälän kisa4 kyu (oranssi)Mies2000Miehet alle 73 kg
Laurila, SamiSuomiShisei, Turku5 kyu (keltainen)Mies1989Miehet yli 90 kg
Lehto, AnniSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Liimatainen , PeetuSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Liski, KirillSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2010U9 pojat
MÄÄTTÄ, HenriSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 73 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Malminen, AmandaSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Marjanen, ViliSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Mårlöv, alexanderRuotsiStockholms JK3 kyu (vihreä)Poika2007U15 pojat alle 38 kg
Mårlöv, AlexanderRuotsiStockholms JK3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Marttila, DanielSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Mustelin, TeemuSuomiNokian Judo6 kyu (valkoinen)Poika2010U9 pojat
Mustelin, TeroSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Mies1987Miehet yli 90 kg
Myhrberg, OskarRuotsiSaltsjö JK3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Myllylä, RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 52 kg
Myllylä, RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 52 kg
Nesterov, FedorSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Nesterov, GordeiSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Niskanen, LeoSuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Noel, VeikkoSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Norlin, LinusRuotsiSaltsjö JK3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Nummisto, JeremiasSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Nuotiomaa, JuusoSuomiPorin JS Fudoshin1 kyu (ruskea)Mies1996Miehet alle 90 kg
Nurmi, IlmariSuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Mies2000Miehet alle 81 kg
Nurmi, LottaSuomiShisei, Turku3 kyu (vihreä)Tyttö2002Naiset alle 63 kg
Nylund, MarcusSuomiSuomen Kamppailu-urheilijat3 kyu (vihreä)Mies1999Miehet alle 66 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
ojaranta, joelSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
ojaranta, ramiSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Mies1977Veteraanit miehet +90 kg
Ollikainen, RoopeSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Olsson, TheoRuotsiSaltsjö JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
ÖSTERLUND, DanielaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
ÖSTERLUND, DanielaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Ozdoev, SuleimanSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
ÖZEN, TeemuSuomisalon Budoseura ry4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Pekki, SofiaSuomiMagas4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Pekki, StefanSuomiMagas5 kyu (keltainen)Poika2011U9 pojat
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Peura, AntonSuomiLaukaan Darma-Kai3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Põltsam , ReigalSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
PÖNNI, TeemuSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Puuronen, MarjaSuomiLaukaan Darma-Kai3 kyu (vihreä)Nainen1988Naiset alle 70 kg
Rajainmäki , Aatos SuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 46 kg
Rauta, JenniSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Nainen1989Naiset alle 57 kg
Rauta, Veera SuomiNokian Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2011U9 tytöt
Rautio, MarkusSuomiSalon Budoseura2 kyu (sininen)Mies1972Veteraanit miehet -73 kg
Rautio, UntoSuomiSalon Budoseura3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Repo, RoosaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Nainen2000Naiset alle 63 kg
Ristimäki, AlmaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 36 kg
Ristimäki, AlmaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
Ristimäki, JussiSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Ristimäki, MikkoSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Mies1972Veteraanit miehet +90 kg
Ristimäki, MikkoSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Mies1972Miehet avoin
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Salminen, JarkkoSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Salminen, VeetiSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Sammallahti, EveliinaSuomiHimangan Judoseura4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt alle 40 kg
Sammallahti, ValtteriSuomiHimangan Judoseura6 kyu (valkoinen)Poika2011U9 pojat
Samppala, VanessaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Sharma, VanshikaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
SJIFKOVSKI, TitusRuotsiStockholms JK5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Stserbakov, RuslanSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Sulander, PetteriSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet avoin
Suopelto, EemeliSuomiValkeakosken JS Samurai5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Syrjä, AtteSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Terno, SamuelSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Tohni, OivaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Toivonen, JuhoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Trifkovic , LukaRuotsiStockholms JK3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Trifkovic, LukaRuotsiStockholms JK3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Tsygankov, SergeiSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Tsygankov, SvyatoslavSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2010U9 pojat
Tuurala, HenriSuomiRaision Ryhti1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 66 kg
Vainio, NikoSuomiShisei, Turku3 kyu (vihreä)Mies1992Miehet alle 90 kg
Westberg, AxelRuotsiSaltsjö JK5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Westermarck, PyrySuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Wootten, ElsiSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg