Itäjudo Open - Itä-Suomen avoimet aluemestaruuskilpailut 2018

Viimeinen ilmoittautumispäivä 16.05.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ahonen, JoneSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat kilpailijat
Aimasmäki, AatuSuomiToodokan, Joroinen6 kyu (valkoinen)Poika2006U13 pojat aloittelijat
Ala, EinoSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat kilpailijat
Ala, LauriSuomiPikadon, Pieksämäki1 dan (musta)Mies1979Miehet alle 81 kg
Avedeniy, PavelSuomiKiteen Kippon1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet alle 90 kg
Ella, BergmanSuomiKiteen Kippon3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Erjansalo, PetraSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt kilpailijat
Fanni, BergmanSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt kilpailijat
Fanni, BergmanSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 pojat kilpailijat
Haapalehto, IisakkiSuomiLieksan Jigoku2 kyu (sininen)Mies2000Miehet alle 81 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Haikulainen, TimiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Haikulainen, TuomasSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat kilpailijat
Hakkarainen, JuhoSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat kilpailijat
Häkkinen, AatuSuomiToodokan, Joroinen6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat aloittelijat
Häkkinen, TatuSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Hannolainen, AleksiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Hannolainen, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Heikkinen, TiiaSuomiJoen Yawara, Joensuu2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 36 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat kilpailijat
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Hynninen, AatuSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Mies2000Miehet alle 81 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Poika2002Miehet yli 90 kg
Ignatovich, JesseSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Ivanovs, ArtursSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Kaartinen, KasperiSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Karjalainen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kärmeniemi, JussiSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat aloittelijat
Karvonen, NuuttiSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Katainen, ElmaSuomiToodokan, Joroinen6 kyu (valkoinen)Tyttö2009U11 tytöt aloittelevat
Käyhkö , WäinöSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat aloittelijat
Kekäläinen, JenniSuomiKerimäen Judonoko2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Kekäläinen, Jenni SuomiKerimäen Judonoko2 kyu (sininen)Tyttö2001Naiset alle 70 kg
Kettunen, NiiloSuomiToodokan, Joroinen4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat kilpailijat
Kinnunen, MikaelSuomiSavonlinnan Shikata5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat aloittelijat
Kirjavainen, AleksiSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 81 kg
Klimov, ArtemSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat aloittelijat
Kohtala, AtteSuomiSavonlinnan Shikata5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat aloittelijat
Kokkonen, EmmaSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 40 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 pojat alle 42 kg
Kokkonen, VeikkoSuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat aloittelijat
Kotisalo, NooaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kuivalainen, JanneSuomiIlomantsin Toroo-kai ry3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Kurkela, EelisSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat kilpailijat
Laitinen, PinjaSuomiSavonlinnan Shikata3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 57 kg
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt kilpailijat
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U15 tytöt alle 36 kg
Löppönen, EliasSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat kilpailijat
Löppönen, EliasSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 38 kg
Löppönen, SampoSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat kilpailijat
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Malkki, RoopeSuomiToodokan, Joroinen4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat kilpailijat
Martikainen, AaroSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat aloittelijat
Matilainen, KonstaSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Mies1998Miehet alle 81 kg
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Mikkonen, EemilSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat aloittelijat
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Nenonen, SakuSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat kilpailijat
Nykänen, EllaSuomiToodokan, Joroinen3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Nykänen, EllaSuomiToodokan, Joroinen3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 pojat alle 46 kg
Nykänen, SamuSuomiPikadon, Pieksämäki5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat aloittelijat
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Päiväpuro, IidaSuomiLieksan Jigoku4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Pakkala, KiaSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt aloittelevat
Parkkinen, RasmusSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat kilpailijat
Parviainen, OttoSuomiKiteen Kippon6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat kilpailijat
Pentikäinen, KiiraSuomiToodokan, Joroinen6 kyu (valkoinen)Tyttö2010U11 tytöt aloittelevat
Pietari, BergmanSuomiKiteen Kippon3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Pohjola, JouniSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Mies1979Miehet alle 81 kg
Poikonen, Aaro SuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat kilpailijat
Pöysti, EveSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt kilpailijat
Pöysti, EveSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 63 kg
Pöysti, PiaSuomiYama-Arashi, Varkaus2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Puumalainen, EljasSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Rajakangas, Kristian SuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Räsänen, ElmeriSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat aloittelijat
Räsänen, ElmeriSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat kilpailijat
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Romanov, KirillSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat aloittelijat
Saastamoinen, AkseliSuomiLieksan Jigoku4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Salminen, EmiliaSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt aloittelevat
Salminen, EmiliaSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt kilpailijat
Salminen, JesseSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat aloittelijat
Salminen, JuusoSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat aloittelijat
Salminen, MinnaSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt kilpailijat
Salminen, MinnaSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Savenius, JegorSuomiKiteen Kippon3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat kilpailijat
Sergeev, MatveySuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Sharma, vanshikaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Sharma, vanshikaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003Naiset alle 48 kg
Shemyakin, LevSuomiSavonlinnan Shikata5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat aloittelijat
Shemyakin, LevSuomiSavonlinnan Shikata5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat aloittelijat
Sonninen, PerttuSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Stenberg, NooraSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt aloittelevat
Stenberg, NooraSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt kilpailijat
Tahvonen, JoonaSuomiPikadon, Pieksämäki6 kyu (valkoinen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Takkinen, EeroSuomiToodokan, Joroinen6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat aloittelijat
Teittinen, PetraSuomiSavonlinnan Shikata2 kyu (sininen)Nainen2000Naiset alle 57 kg
Tiilikainen, TuukkaSuomiYanagi, Heinävesi4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Tuomennoro, Luukas SuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
turunen, eeviSuomiToodokan, Joroinen5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Vaisman, MatveiSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat kilpailijat
Väistö, LeeviSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat kilpailijat
Vartiainen, AaronSuomiJoen Yawara, Joensuu5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat aloittelijat
Vasarainen, PauliSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat kilpailijat
Vasarainen, VeikkaSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat kilpailijat
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U18 pojat alle 50 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Vyyryläinen, WeikkaSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat kilpailijat