Länsi-Suomen avoimet aluemestaruuskilpailut, Vimpeli

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.04.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Achrenius, Elli-IirisSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 28 kg
Achrenius, Elli-IirisSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Alakoski, SiiriSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Alaranta, SamuelSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Anttila, AaroSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Bamrungrai, WarinSuomiKaustisen Pohjan-Veikot4 kyu (oranssi)Nainen1989Naiset alle 57 kg
Bamrungrai, WarinSuomiKaustisen Pohjan-Veikot4 kyu (oranssi)Nainen1989Naiset alle 63 kg
Erkkilä, SaimiSuomiLaukaan Darma-Kai5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
Granbacka, AadaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Granbacka, PäiviSuomiKaustisen Pohjan-Veikot4 kyu (oranssi)Nainen1984Naiset alle 70 kg
Granbacka, PäiviSuomiKaustisen Pohjan-Veikot4 kyu (oranssi)Nainen1984Naiset alle 78 kg
Granbacka, TonySuomiKaustisen Pohjan-Veikot5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 42 kg
Hanhikoski, AnttiSuomiLappajärven Veikot1 kyu (ruskea)Mies1978Miehet yli 100 kg
Harju, NooraSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Haukkala, TeroSuomiSeinäjoen JS1 kyu (ruskea)Mies1974Miehet alle 90 kg
Heikkilä, EinoSuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Hietanen, LemmySuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Himanen, LukaSuomiLaukaan Darma-Kai5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Hirvonen, MikaSuomiLaukaan Darma-Kai1 kyu (ruskea)Mies1988Miehet alle 73 kg
Ingi, SagaSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Ingi, SagaSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Jämsen, MinttuSuomiJämsän Yoshi5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Järvelä, ArttuSuomiKaustisen Pohjan-Veikot5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 50 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Kallio, Natalia SuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Kankaanpää, OskariSuomiLaukaan Darma-Kai4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Kantell, JasminSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 40 kg
Kantell, JasminSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 44 kg
Kantell, JessicaSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 40 kg
Kantell, JessicaSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Kautto, EmiliaSuomiLappajärven Veikot1 kyu (ruskea)Nainen1994Naiset alle 63 kg
Kautto, EmiliaSuomiLappajärven Veikot1 kyu (ruskea)Nainen1994Naiset alle 70 kg
Kiili, VeeraSuomiLaukaan Darma-Kai5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Kivinen, MineaSuomiLappajärven Veikot5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Kohtanen, IisakkiSuomiKurikan Seibukan4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Kohtanen, SameliSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Kokkoniemi, SamuelSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 81 kg
Kolanen, VenniSuomiLaukaan Darma-Kai4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Korpi, JuuliaSuomiLappajärven Veikot5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Korpi, LottaSuomiLappajärven Veikot5 kyu (keltainen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Korpilahti, MiiaSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 32 kg
Korpilahti, NikoSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Kujala, EmiliaSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Kujala, Johannes SuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Kuorikoski, TeemuSuomiKaustisen Pohjan-Veikot4 kyu (oranssi)Mies1980Miehet yli 100 kg
Leppäniemi, EinoSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Leppäniemi, IirisSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt yli 63 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001Naiset alle 70 kg
Mäenpää, Jimi-JaakkoSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Mäkelä, OliverSuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Mäkelä, TeroSuomiKurikan Seibukan1 dan (musta)Mies1972Miehet yli 100 kg
Mäki-Fossi, KaapoSuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Markkila, JoonaSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Marttila, ViljamiSuomiKurikan Seibukan4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Mikkola, ArttuSuomiKaustisen Pohjan-Veikot5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Myllyharju, MarkoSuomiKurikan Seibukan4 kyu (oranssi)Mies1985Miehet alle 73 kg
Nättylä, JaminaSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Nättylä, JaminaSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 pojat alle 55 kg
Nättylä, ValluSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Nättylä, ValluSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 50 kg
Nättylä, VerttiSuomiJushinkan, Ähtäri5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Nättylä, VilleSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Nättylä, VilleSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Nikula, MoaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 40 kg
Nikula, Moa SuomiKaustisen Pohjan-Veikot5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 44 kg
Nygård, VeikkaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Pakka, AapoSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Pakka, HennaSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt alle 36 kg
Pisto, NellaSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt yli 52 kg
Pisto, WernerSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 46 kg
Puuronen, MariaSuomiLaukaan Darma-Kai3 kyu (vihreä)Nainen1988Naiset alle 70 kg
Puusaari, FiiaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 44 kg
Puusaari, Fiia SuomiKaustisen Pohjan-Veikot5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 48 kg
Rintala, Antton SuomiKurikan Seibukan1 dan (musta)Mies1992Miehet alle 73 kg
Salminen, ElliSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Salminen, ElliSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 pojat alle 46 kg
Salonen, JoonaSuomiJämsän Yoshi2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Savolainen, Niklas SuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 38 kg
Savolainen, Niklas SuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Soini, AatuSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Soini, AatuSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Sulkava, RaunoSuomiJushinkan, Ähtäri5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Takaluoma, VilleSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Tuomikoski, FransSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Vainiola, MillaSuomiLempäälän kisa3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Vainiola, MillaSuomiLempäälän Kisa3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 pojat alle 46 kg
Wahlroos, ChantelleSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Wahlroos, ChantelleSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 pojat alle 34 kg
Wahlroos, NoomiSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 25 kg