Aprilli Shiai, Kurikka

Viimeinen ilmoittautumispäivä 04.04.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Alakoski, PaavoSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Alakoski, SiiriSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Alen, JereSuomiKristiinan Seudun Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
El Kadiri, RachidSuomiKaustisen Pohjan-Veikot3 dan (musta)Mies1988Miehet alle 81 kg
El Kadiri, RachidSuomiKaustisen Pohjan-Veikot3 dan (musta)Mies1998Miehet alle 90 kg
Elmo, IsosaariSuomiJämsän Yoshi4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 55 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Eronen, MiljaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Fagerström, JonathanSuomiEnbukan, Pietarsaari3 kyu (vihreä)Mies1992Miehet alle 60 kg
Gustafsson, JuusoSuomiEnbukan, Pietarsaari5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Gustafsson, LasseSuomiEnbukan, Pietarsaari5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Hakamäki, Aino SuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Nainen1998Naiset alle 48 kg
Hanhikoski, AnttiSuomiLappajärven Veikot1 kyu (ruskea)Mies1978Miehet yli 100 kg
Hanhikoski, AnttiSuomiLappajärven Veikot1 kyu (ruskea)Mies1978Veteraanit miehet +90 kg
Harju, NooraSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Haukkala, IisakSuomiSeinäjoen JS1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 81 kg
Haukkala, IisakSuomiSeinäjoen JS1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 90 kg
Hesso, HeikkiSuomiKankaanpään Judokat3 kyu (vihreä)Mies1988Miehet alle 100 kg
Hietanen, LemmySuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Miehet alle 73 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Veteraanit miehet -80 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 23 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Hirvonen, MikaSuomiLaukaan Darma-Kai1 kyu (ruskea)Mies1988Miehet alle 73 kg
Höglund, IsakSuomiEnbukan, Pietarsaari5 kyu (keltainen)Mies1997Miehet alle 90 kg
Hölttä, MariSuomiPorin JS Fudoshin2 kyu (sininen)Nainen1990Naiset alle 48 kg
Hyytinen, Henry SuomiEnbukan, Pietarsaari5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Ingi, SagaSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Ingi, SagaSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 40 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 42 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 36 kg
Järvelä, Arttu SuomiKaustisen Pohjan-Veikot5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 50 kg
Järvinen, ViljamiSuomiEnbukan, Pietarsaari5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Jasper, HeikkiniemiSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Joona, SalonenSuomiJämsän Yoshi2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Jussi, HeikkiniemiSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Kallio, NataliaSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 48 kg
Kantell, JasminSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 40 kg
Kantell, JasminSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 44 kg
Kantell, JessicaSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 40 kg
Kantell, JessicaSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Karjalainen, NiklasSuomiLeki-Judo Syokonkan, Lempäälä5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 46 kg
Kasari, IidaSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Nainen1998Naiset yli 78 kg
Kautto, EmiliaSuomiLappajärven Veikot1 kyu (ruskea)Nainen1994Naiset alle 63 kg
Kerola, TeemuSuomiKokkolan Budo3 kyu (vihreä)Mies1980Miehet alle 100 kg
Kerola, TeemuSuomiKokkolan Budo3 kyu (vihreä)Mies1980Veteraanit miehet +90 kg
Kiltsov, DenisSuomiKurikan Seibukan4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat yli 55 kg
Kivikangas, AntonSuomiEnbukan, Pietarsaari4 kyu (oranssi)Mies1993Miehet alle 73 kg
Kohtanen, IisakkiSuomiKurikan Seibukan4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Kohtanen, SameliSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Koivunen, KasperSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Korpilahti, MiiaSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 32 kg
Korpilahti, NikoSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Kotomäki, LukaSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Kottari, SanttuSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Kottari, SanttuSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Kujala, JohannesSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Lamminaho, OssiSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Lamminen, AnssiSuomiPorin JS Fudoshin1 kyu (ruskea)Mies1983Miehet alle 100 kg
Lantto, EelisSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Mies1999Miehet alle 66 kg
Lasanen, RonjaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Lasanen, RonjaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Leppäniemi, EinoSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Leppäniemi, IirisSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt yli 63 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001Naiset alle 70 kg
Lotta, IsosaariSuomiJämsän Yoshi4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 40 kg
Mäkelä, ArtturiSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Mäkelä, MisaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Mäkelä, TeroSuomiKurikan Seibukan1 dan (musta)Mies1972Veteraanit miehet +90 kg
Mäki-Hakola, PyrySuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Mäntymäki, ArttuSuomiKauhajoen Karhu3 kyu (vihreä)Mies1983Miehet alle 81 kg
Markkila, JoonaSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Marttila, ViljamiSuomiKurikan Seibukan4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Mero, MarkusSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Messo, VilppuSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Mies1999Miehet alle 90 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Narva, AnniSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Narva, AnniSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Nättylä, ValluSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Nättylä, ValluSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Nättylä, VilleSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Nättylä, VilleSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2009U13 pojat alle 34 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 42 kg
Nikula, MoaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 40 kg
Nikula, MoaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 44 kg
Nordbäck, MarkusSuomiKokkolan Budo4 kyu (oranssi)Mies1989Miehet alle 90 kg
Nordbäck, MarkusSuomiKokkolan Budo4 kyu (oranssi)Mies1989Miehet alle 100 kg
Nuotiomaa, JuusoSuomiPorin JS Fudoshin1 kyu (ruskea)Mies1996Miehet alle 90 kg
Nurmi, MikaSuomiKurikan Seibukan3 dan (musta)Mies1970Miehet alle 73 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002Naiset alle 63 kg
Nygård, VeikkaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Pakka, AapoSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Pakka, HennaSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt alle 36 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Pelkkala, RamiSuomiEnbukan, Pietarsaari5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Peltomäki, JoonasSuomiKurikan Seibukan1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 81 kg
Penttinen, JukkaSuomiKokkolan Budo5 kyu (keltainen)Mies1969Miehet alle 90 kg
Penttinen, JukkaSuomiKokkolan Budo5 kyu (keltainen)Mies1969Veteraanit miehet -90 kg
Perälä, JaakkoSuomiKristiinan Seudun Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Perälä, MattiSuomiKristiinan Seudun Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Peura, AntonSuomiLaukaan Darma-Kai3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Pirttikoski, EinoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Pirttikoski, EinoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Pisto, NellaSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt yli 52 kg
Pisto, wernerSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 46 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Pohja, LalliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Pohja, TottiSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Pöldsam, JoosepSuomiEnbukan, Pietarsaari4 kyu (oranssi)Poika2001U18 pojat yli 81 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Puuronen, MarjaSuomiLaukaan Darma-Kai3 kyu (vihreä)Nainen1988Naiset alle 70 kg
Puusaari, FiiaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt yli 52 kg
Pyöri, NeaSuomiLaukaan Darma-Kai3 kyu (vihreä)Nainen1997Naiset alle 63 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Reinikainen, VilmaSuomiLempäälän Kisa Syokonkan-Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Ristimäki, JussiSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Ristimäki, MikkoSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Mies1972Miehet alle 100 kg
Ristimäki, MikkoSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Mies1972Veteraanit miehet +90 kg
Salminen, Elli SuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Särkimäki , SuloSuomiLeki Syokonkan5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Särkimäki , TopiSuomiLeki Syokonkan3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Savolainen, Niklas SuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 pojat alle 50 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 48 kg
Soini, AatuSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Soini, AatuSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Sulkava, RaunoSuomiJushinkan, Ähtäri5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 23 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Suutarinen, IiroSuomiJushinkan, Ähtäri1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 73 kg
Suutarinen, PyrySuomiJushinkan, Ähtäri2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Suutarinen, RoosaSuomiJushinkan, Ähtäri5 kyu (keltainen)Tyttö2011U11 tytöt alle 25 kg
Suutarinen, SisuSuomiJushinkan, Ähtäri5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Syrjä, AtteSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Takaluoma, VilleSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Teppo, UkkoSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Toppila, MarkusSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Törmänen, AamosSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Turunen, Ville SuomiLeki Syokonkan Judo5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Vainiola, FelixSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Vanhala, VilleSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Venla, IsosaariSuomiJämsän Yoshi4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 48 kg
Wahlroos, ChantelleSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Tyttö2013U11 tytöt alle 32 kg
Wainio, HugoSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg