Startti Cup 2/2018 Kerava

Viimeinen ilmoittautumispäivä 18.04.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aaltonen, IsabellaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Achrenius, Elli-IirisSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Afanasjev, ArturViroTanuki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Ahonen, JenniSuomiTapanilan Erä, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt
Alanko, SadeSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt
Alwan, LinSuomiShirokawa, Porvoo6 kyu (valkoinen)Tyttö2006U13 tytöt
Alwan, LujainSuomiShirokawa, Porvoo6 kyu (valkoinen)Tyttö2006U13 tytöt
Anthoni, OliverSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Antila, JuhoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Appel, VenlaSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Archakov, SuleimanSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Avramenko, ArtemViroTanuki6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Backman, OttoSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat
Bäckman, OttoSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat
BenFatma, SamirSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Blom, KasperSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Cantero Parkkinen, AntonSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Dzhanibekov, Abdul-MalikSuomiTikkurilan Judokat6 kyu (valkoinen)Poika2002Miehet aloittelevat
Eerikäinen, AinoSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Tyttö2011U11 tytöt
Ekola, Iida-EveliinaSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Elgh, FrejaSuomiKirkkonummen JS6 kyu (valkoinen)Tyttö2006U13 tytöt
Engström, GabrielSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Fiscev, OskarSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Furukawa, TaroSuomiTapanilan Erä, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Gavrilov, EmilSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Gerguri, LeilaSuomiHyvinkään Judoseura6 kyu (valkoinen)Tyttö2008U11 tytöt
Gorlukovich, Diana ViroTanuki6 kyu (valkoinen)Tyttö2007U13 tytöt
Gradov, LeonidSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2004U15 pojat
Granholm, ViggoSuomiJudo-Kan, Espoo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat
Haapalainen, AapoSuomiVoimailuseura Bodonos6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Haapamäki, AaroSuomiHyvinkään Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat
Haaparanta, MaijaSuomiVoimailuseura Bodonos6 kyu (valkoinen)Tyttö2008U11 tytöt
Haltia, OtsoSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Hämäläinen , MiroSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Hämäläinen, TommiSuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Hannula, HemmoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Hares, AadamSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Harhikainen, SamuSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Heikkilä, Petri SuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Heikkinen, HavuSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Heiniluoma, FeliksSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Helynen, MiinaSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt
Hiltunen, TimoSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Mies1975Miehet aloittelevat
Hiltunen, TopiSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Hirvonen, PeterSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Holmström, KonradSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Honkatukia, ToivoSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Huhtala, AleksanteriSuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat
Huima, VilhoSuomiVoimailuseura Bodonos6 kyu (valkoinen)Poika2005U15 pojat
Hyvönen, AdrianSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Hyytiäinen, JustusSuomiRiihimäen JS6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Hyytiäinen, TopiasSuomiRiihimäen JS6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Ibragimova, SevinchSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Tyttö2008U11 tytöt
Ilmanen, AarniSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat
Innanen, EllaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Innanen, VernerSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Ivanoff, AnniSuomiRiihimäen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Jaakola, AtteSuomiTurun Judoseura6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Jaakola, ValtteriSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Jakimov, JevgeniViroTanuki4 kyu (oranssi)Mies1969Miehet aloittelevat
Jakimov, RuslanViroTanuki4 kyu (oranssi)Mies1977Miehet aloittelevat
Jarva, VeetiSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Järviniitty, LeeviSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Järviniitty, OnniSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Joenmaa, ViljamiSuomiVoimailuseura Bodonos6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Juutilainen, VilmaSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Kahila, ToniSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Kalinkin , MaximSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Kamunen, KimSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Kanerva, VelluSuomiSiuntion Keido-Kan6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Kankaanpää, JamiSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat
Karpiola, Maximilian SuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Karvonen, KasperSuomiShirokawa, Porvoo6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Karvonen, ValterSuomiShirokawa, Porvoo6 kyu (valkoinen)Poika2005U15 pojat
Kautto, AnniSuomiVoimailuseura Bodonos6 kyu (valkoinen)Tyttö2010U11 tytöt
Kazakov, EvgeniViroTanuki6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Kettunen, AntonSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Kettunen, PetraSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 tytöt
Kodzojev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Koivunen, AlexSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Koli, KiiraSuomiHyvinkään Judoseura6 kyu (valkoinen)Tyttö2007U13 tytöt
Kölli, KerttuSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt
Kopeykin, LukaSuomiJudo-Kan, Espoo6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Korhonen, AliciaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Korhonen, RikuSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Korhonen, Roosa-liina SuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2002Naiset aloittelevat
Korpela, OonaSuomiPopinniemen Isku6 kyu (valkoinen)Tyttö2004U15 tytöt
Kovanen, EeviSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Kovanen, LilliSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Kuokkanen, VilhoSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Kurki, Katariina SuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt
Kushtov, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kushtov, AmirSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Kuzmin, Daniel-GeorgViroTanuki6 kyu (valkoinen)Poika2009U13 pojat
Kyllönen, UnhoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Laaksonen, KuuttiSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Laaksonen, PeetuSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Lamberg, MatiasSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2003Miehet aloittelevat
Lauronen, MikoSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Lautala, IlpoSuomiPopinniemen Isku4 kyu (oranssi)Mies1993Miehet aloittelevat
Lautso, AndreasSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Lemetti, RonjaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Lemström, MaxSuomiHyvinkään Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Lepistö, SimonSuomiShirokawa, Porvoo6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Leppänen, LauriSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Levit, DenissViroTanuki6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Lindholm, LuukasSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Loikas, Otto-PetteriSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
London, DimiSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2003Miehet aloittelevat
Lõssova, AnnaViroTanuki6 kyu (valkoinen)Tyttö2007U13 tytöt
Mai, KevinSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2002Miehet aloittelevat
Mäkelä, EmmiSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Mäkelä, LauriSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat
Mäkinen, AmandaSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Malminen, AmandaSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt
Manneh, MalangSuomiJudo-Kan, Espoo6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Manninen, LukeSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Marhiev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Marjanen, ViliSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Marno, Anna LauraSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Mättö, NeaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt
Medov, AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Mohammad Ahsan, NimaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Moilanen, ElmiinaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt
Moisio, AtteSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Moisio, JustusSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Molander, JesperSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Molander, VenlaSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt
Morozyuk, VladimirSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Mulli, VäinöSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Mulli, ViiviSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Murdiev, AbdullakhSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Murdiev, AskhabSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2002Miehet aloittelevat
Murdiev, SalikhSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat
Mustonen, LauriSuomiRiihimäen JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Nalgiev, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Nedvedskiy, EgorViroTanuki5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Neiglick, SaraSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt
Nesterov, FedorSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Nesterov, GordeySuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Niemelä, AnttiSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Niskanen, IirisSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt
Niskanen, Leo HenrikSuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Niskanen, MarjoSuomiTurun Judoseura6 kyu (valkoinen)Nainen1992Naiset aloittelevat
Niskanen, NooaSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Niva, RuutSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Nivala, AleksiSuomiVoimailuseura Bodonos6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Nyman, JonasSuomiVoimailuseura Bodonos6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Nyman, JuhoSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Nyman, OttoSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Ojalill, MartinSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Orsttkhoev, AbdurahimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Orsttkhoev, Mikail SuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Paavola, LauriSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Mies2000Miehet aloittelevat
Palmio, AapoSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Pärnik, KristjanViroTanuki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Pekki, StefanSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Pennanen, EemeliSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Piri, AarniSuomiHyvinkään Judoseura6 kyu (valkoinen)Poika2006U13 pojat
Poikselkä, IivariSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Poikselkä, VerneriSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Polo, HugoSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Pönni, TeemuSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Pugoev, JusupSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2006U13 pojat
Pukki, MikaelSuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Puljula, JukkaSuomiTurun Judoseura6 kyu (valkoinen)Mies1987Miehet aloittelevat
Raitala, OnniSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat
Raitanen, OonaSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2003Naiset aloittelevat
Raittila, JonneSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2003Miehet aloittelevat
Rantanen, MikaelSuomiSiuntion Keido-Kan5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Raunio, RomeoSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Ristolainen, AlexSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Rogatoh, IgorViroTanuki4 kyu (oranssi)Mies1972Miehet aloittelevat
Röyskö, EelisSuomiVoimailuseura Bodonos6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Ruotsalainen, MattiSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Sakalov, AbdurohmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Sakalov, MuhammadSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Sakalov, MustafaSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Saranko, AnttiSuomiLeKi Syokonkan-Judo5 kyu (keltainen)Mies1983Miehet aloittelevat
Sehm, JoonasSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Shanhoev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Sibul, SanderSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Skräddars, ReidarSuomiLoviisan S JS Arashi6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Solonen, SamiSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Stewart, MariusSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Suominen, ElliSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt
Szczepanska, RaisaSuomiRiihimäen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt
Tahkolahti, NiiloSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Talassaari, NeaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Nainen1980Naiset aloittelevat
Taskinen, Lauri SuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Timonen, Aada SuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Tolvanen, JonasSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2001Miehet aloittelevat
Tommila, MarkkuSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Mies1982Miehet aloittelevat
Tommila, MatildaSuomiTurun Judoseura6 kyu (valkoinen)Tyttö2011U11 tytöt
Tommila, OttoSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Tönison, Jonathan SuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Trokovic, IanSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Tuisku, MarloSuomiPopinniemen Isku5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Tuoma, MikoSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat
Tuominen, AkiSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Mies1981Miehet aloittelevat
Tuuksam, KennetSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Uusi-Seppä, AarneSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Uusihakala, LumiSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt
Vähätiitto, VeetiSuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Vierelä, ViljamiSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Virshich, GeorgViroTanuki6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Virtanen, Anna-KaisaSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt
Virtanen, ArttuSuomiHyvinkään Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Virtanen, JonasSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Virtanen, LeeviSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Westermarck, PyrySuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat