Sakura-Shiai 2018, Kuopio

Viimeinen ilmoittautumispäivä 03.04.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aalto, JiriSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Ahonen, JoneSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Antikainen, TuomasSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Berezovskij, GenrihVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Bergman, EllaSuomiKiteen Kippon3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Bergman, FanniSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Bergman, PietariSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Eloranta, EeroSuomiKuopion JS Tomodachi2 kyu (sininen)Mies1981Miehet alle 100 kg
Epanchin, TimofejVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Galaktionov, SemenVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Gavrisch, RomanVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Gorjanov, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Gröhn , EeliSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Haapalehto, IisakkiSuomiLieksan Jigoku2 kyu (sininen)Mies2000Miehet alle 73 kg
Hakkarainen, JuhoSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heimonen, KiiaSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Huhtiniemi, IiroSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Hynninen, AatuSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Mies2000Miehet alle 81 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Poika2002Miehet alle 100 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Ignatovich, JesseSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Ihalainen, TaaviSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Ivanovs, ArtursSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Jäntti, SampoSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Jäntti, SamuSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Juntunen, HenriSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Mies1988Miehet alle 90 kg
Kaartinen, KasperiSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Karjalainen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Karpov, VladVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Karvonen, NuuttiSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Kettunen, NiiloSuomiToodokan, Joroinen4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Kinnunen, EetuSuomiYama-Arashi, Varkaus5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Kirjavainen, AleksiSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 81 kg
Klimenok, SergeySuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Klochkov, SimoSuomiKuopion JS Tomodachi3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Kokkonen, LeoSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Kokkonen, TanjaSuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Nainen1993Naiset yli 78 kg
Kokkonen, ValtteriSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kokorin, PavelVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Kolotov, ArsenijVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Kolotov, JaroslavVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Kondrakov, VladVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Koponen, TessaSuomiKuopion JS Tomodachi3 kyu (vihreä)Nainen1999Naiset alle 57 kg
Korelin, KeijoSuomiToodokan, Joroinen4 kyu (oranssi)Mies1981Miehet alle 81 kg
Koski, UkkoSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Kotisalo, NooaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kudrjavzev, RadionVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Kukkonen, AkuSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Lähteinen, GunnarSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Lähteinen, GunnarSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Lamchenko, DenisVenäjäKostomuksha Judo Team1 dan (musta)Mies1979Miehet alle 73 kg
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 32 kg
Lepistö, HanneSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Likov, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Löppönen, EliasSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Löppönen, SampoSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Mäkelä, OskariSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Maksimov, RomanVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Malkki , Roope SuomiToodokan, Joroinen4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Martiskainen, MiroSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Mustonen, OskariSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Nykänen, EllaSuomiToodokan, Joroinen3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Nykänen, EllaSuomiToodokan, Joroinen3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 pojat alle 46 kg
Päiväpuro, IidaSuomiLieksan Jigoku4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt yli 52 kg
Palviainen, KaapoSuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Parkkinen, RasmusSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Parviainen, MatiasSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Parviainen, OttoSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Pehkonen, KaiSuomiKuopion Sakura5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Peltonen, KristaSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Poikonen, Aaro SuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Polas, VeetiSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Pollari, ArtoSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Mies1988Miehet alle 73 kg
Postusenko, Sofja NikaViroBudolinn5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt alle 32 kg
Pöysti, EveSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt yli 52 kg
Puurunen, AnttiSuomiSakura kuopio5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Pyykönen, OttoSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Rajakangas, Kristian SuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Rantaeskola, EemeliSuomiJoen Yawara, Joensuu1 kyu (ruskea)Mies1993Miehet alle 73 kg
Reinikainen, EetuSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Romaschenko, IvanVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Rouhiainen, OliviaSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt yli 63 kg
Saastamoinen, AkseliSuomiLieksan Jigoku4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Sala, MatiasSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 73 kg
Salminen, EmiliaSuomiKerimäen Judonoko5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Salminen, MinnaSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Schorohov, MihailVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Schuravlev, ArtemVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Sergeev, MatveySuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Sonninen, PerttuSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Taavitsainen, JesperSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Tanskanen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Tiilikainen, TuukkaSuomiYanagi, Heinävesi4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Timisjärvi, MikoSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Toropainen, UkkoSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Tuomennoro, LuukasSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Väisänen, RoopeSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Vaisman, MatveiSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Vasiljev, DmitrijVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Veijola, IikkaSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Virtanen, TuomoSuomiJS Sakura, Kuopio2 kyu (sininen)Mies1992Miehet alle 81 kg
Vitkovskij, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Zinnik, ArttuSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 60 kg