Samurai Cup 2, Orimattila

Viimeinen ilmoittautumispäivä 05.09.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 66 kg
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Aziz, DijakoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Aziz, ZicoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 52 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Balatkhanova, VadudSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 73 kg
Barton, AlexandraSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Nainen1995Naiset alle 70 kg
Blomberg, OtsoSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Bouzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat yli 81 kg
Bouzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2001U21 miehet yli 90 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Poika2001U21 miehet alle 66 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Geisor, JoelSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Hannula, HenriSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 90 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U21 naiset alle 57 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Heiskanen, TimoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 81 kg
Herea, AlexandruSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 90 kg
Herea, AlexandruSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 90 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Holopainen, JussiSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Ignatovich, JesseSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U21 miehet alle 81 kg
Järvinen, Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Juhakoski, FelixSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Juntunen, KonstaSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Kaartinen, KasperiSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kaewasa, SikkoSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 81 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kanevets, ArturSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Kanevets, RainerSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Karvonen, NuuttiSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kauranen, AntonSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Kielenniva, JoonasSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Klimenok, SergeySuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Koivisto, HeikkiSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Kokkoniemi, SamuelSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Korhonen, RoopeSuomiKajaanin JK1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Körkkö, EliasSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Koskinen, SamuliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1998U21 miehet alle 73 kg
Koskinen, SamuliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 73 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Kotisalo, NooaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kujanhaara , JoonatanSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Künnapuu, Paul-MartinSuomiJudo-Kan, Espoo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Lambacka , MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 90 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 90 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Leponen, JohannaSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001U21 naiset alle 70 kg
Lindqvist, JonasSuomiShirokawa, Porvoo1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Majildi, MahammadSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Majildi, MahammadSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Mies2000Miehet alle 73 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Mäkinen, OskariSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Mantulin, ArtjomSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Matikainen, PihlaSuomiMaskun Tempo1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 63 kg
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Montonen, NikitaSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Myllylä , RasmusSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Neuvonen, SaaraSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Niemi, RonjaSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Nuorteva, LalliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1993Miehet yli 90 kg
Nurmela, EmmaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Oinonen, SiniSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 52 kg
Oinonen, SiniSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Nainen1998U21 naiset alle 52 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Österlund , DanielaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Ozdoev, SuleimanSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Päiviö, PatrikSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Pajari, ViliSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Pertelson , OscarSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1992Miehet alle 73 kg
Petenberg, GermanSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Pulkka, EricSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Puumalainen, EljasSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Rantalainen, AtteSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Rönkkö, StefanSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 73 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 66 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 66 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Sala, JuliusSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Sala, MatiasSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Salonen, PihlaSuomiPorin JS Fudoshin2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Salonen, PihlaSuomiPorin JS Fudoshin2 kyu (sininen)Tyttö2003U21 naiset alle 52 kg
Savolainen, AkseliSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 pojat alle 50 kg
Snicker, PaavoSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Snicker, PaavoSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 66 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Sonninen, PerttuSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Tähtikunnas, PaavoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Tanttu, Joonas SuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Tapio, JoonasSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Tervonen , TomasSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Timonen, RikuSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Toikka, GeorgiiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Tonteri, JaniSuomiJoutsan Tarmo1 kyu (ruskea)Mies1990Miehet alle 90 kg
Turunen, SampoSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Uusitalo, TiiaSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 70 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Westermarck, PyrySuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Wootten, ElsiSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Yli-Luukko, KaroliinaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Yuosef, SalmaSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg