Hontai 28v Shiai, Vantaa

Viimeinen ilmoittautumispäivä 20.03.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Abdul-Aziz, DaurbekovSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Abdul-Malik, BersanovSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Abdulla, DubaevSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Abdurrahman, MutsolgovSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
AFANASJEV, ARTURViroTanuki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
AGAJEV, SAMIRViroTanuki4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Ajo, NedSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Anthoni, OliverSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Archakov, SuleimanSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Ashida, IssaSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Atti, AatosSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
AVRAMENKO, ARTJOMViroTanuki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Bastman, Sebastian SuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Ben Fatma, SamirSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Bergman, FanniSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Bergman, FanniSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 pojat alle 38 kg
Bouzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2001Miehet yli 100 kg
Brade, LeoSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Cederlund, FreddieSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Mies1975Veteraanit miehet -90 kg
Eklund, RonjaSuomiEspoon Urheilijat2 kyu (sininen)Nainen1990Naiset alle 78 kg
Elo, EinoSuomiRauman JS Samurai2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Elo, LiljaSuomiRauman JS Samurai4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Elomaa, ElliSuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Elopuro, SamuSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Evseev, IuriiSuomiKotkan JS5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Fiscev, OskarSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Fredriksson, ChristofferSuomiFinndai, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1995Miehet alle 81 kg
Furukawa, TaroSuomiTapanilan Erä, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Gavrilov, EmilSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Haikola, EeroSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Haikulainen, TimiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Haikulainen, TuomasSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Hakala, KalleSuomiFinndai, H:ki2 kyu (sininen)Mies1988Miehet alle 90 kg
Hakkarainen, Joona SuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Hakkarainen, MiikoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Hamzat, DubaevSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt yli 52 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat yli 55 kg
Hanhivaara, NinjaSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Hännikäinen, ElinaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Hänninen, AnttiSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies1995Miehet alle 100 kg
Heiniluoma, FeliksSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Hellgren, JessikaSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Nainen1997Naiset alle 63 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Hirvonen , MiikaSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1987Miehet yli 100 kg
Höglund, LinusSuomiÅlands Judoklubb1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Höglund, LinusSuomiÅlands Judoklubb1 kyu (ruskea)Poika2001Miehet alle 60 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Ilishan, Nilho SuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Iljin, MathiasSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Iljin, ThomasSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Isopoussu, NikoSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Iznaur, BersanovSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
JAKIMOV, EDWARDViroTanuki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
JAKIMOV, JEVGENIViroTanuki4 kyu (oranssi)Mies1969Veteraanit miehet +90 kg
JAKIMOV, ROBERTViroTanuki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
JAKIMOV, RUSLANViroTanuki4 kyu (oranssi)Mies1977Veteraanit miehet -81 kg
Jansson, MichelleSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Järvinen, Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Jokinen, NooraSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 57 kg
Juutilainen, VilmaSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Kalinkin, MaximSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
KALISTRATOV, GERMANViroTanuki4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kankaanpää, JamiSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Karpov , Daniil SuomiÅlands Judoklubb4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Karpov, Konstantin SuomiÅlands Judoklubb4 kyu (oranssi)Mies1984Veteraanit miehet -81 kg
Karpov, Konstantin SuomiÅlands Judoklubb4 kyu (oranssi)Mies1984Miehet alle 81 kg
Kasesalu , Christian SuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Kasurinen, VictorSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Kautto, OlaviSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Keränen, ElmoSuomiSiuntion Keido-Kan3 kyu (vihreä)Poika2008U11 pojat
Keränen, ElmoSuomiSiuntion Keido-Kan3 kyu (vihreä)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Keränen, EmmiSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Kettunen, AntonSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Kettunen, JaanaSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Nainen1974Naiset alle 57 kg
Kettunen, JaanaSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Nainen1974Veteraanit naiset -57 kg
Kettunen, RonjaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 48 kg
Kirselä, VeraSuomiRauman JS Samurai3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Kodzojev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Kokkonen, EmmaSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 40 kg
Kolehmainen, AtteSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Mies1994Miehet alle 100 kg
Kölli, KerttuSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
KOMIN, KIRILLViroTanuki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Koskinen, Elias SuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Koskinen, MikaelSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Kosunen, NikuSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Kotisalo, NooaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Kovanen, EeviSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Kovanen, LilliSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Krupski, RoniSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Kuisma, ToniSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi2 kyu (sininen)Mies1992Miehet alle 81 kg
Kujamäki, EliasSuomiTammelan Jundokan3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Kujamäki, JesseSuomiTammelan Jundokan4 kyu (oranssi)Mies1995Miehet alle 100 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 38 kg
Kuusela-Opas, JuhoSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Mies1998Miehet alle 73 kg
Kuvaja, KaisaSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Kyllönen, UrhoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Laakkonen, EijaSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Nainen1971Naiset alle 57 kg
Lähteinen, GunnarSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Lahtinen, JereSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Mies1999Miehet alle 66 kg
Laine, NiklasSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Lehtonen, SofiaSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Nainen1990Naiset alle 63 kg
Lehvonen, LeoSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Lepistö, HanneSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Lepistö, Jimi SuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Liimatainen , PeetuSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Lindqvist , Jonas SuomiÅlands Judoklubb1 dan (musta)Mies1981Veteraanit miehet -90 kg
Löppönen, EliasSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Luhtanen, LariSuomiHontai Judo, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 66 kg
Luotonen, MatiasSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
MAGDALENOKS, ARTURViroTanuki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Maijala, KatriSuomiHontai Judo, H:ki2 dan (musta)Nainen1987Naiset alle 78 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
MALINOV, SERGEIViroTanuki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Marhiev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Maristo, TaaviSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Matikka, OlliSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Mattila, PäiviSuomiHontai Judo, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen1983Veteraanit naiset -70 kg
Mattila, TommiSuomiBodonos4 kyu (oranssi)Mies1996Miehet alle 73 kg
Medov, AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Mikkola, AleksiSuomiHontai Judo, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Molander, JesperSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Molander, VenlaSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Montonen, NikitaSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 34 kg
Muhamed, MutsolgovSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Muhamed-Amin, TochievSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Muhammad, BalaevSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Muhammad, UzhakhovSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Murdiev, AbdullakhSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Murdiev, AskhabSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Murdiev, SalikhSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Mustelin, TeroSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Mies1987Miehet alle 100 kg
Mustonen, MiikaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Myllylä, RasmusSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Myllylä, RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Nalgiev, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
NEDVEDSKI, JEGORViroTanuki5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Niini, NiiloSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Niva, HeikkiSuomiJudo-Kan, Espoo1 dan (musta)Mies1988Miehet alle 81 kg
Nykänen, EllaSuomiToodokan, Joroinen3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 pojat alle 46 kg
Nykänen, EllaSuomiToodokan, Joroinen3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Ojala, EliasSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Orsttkhoev, AbdurahimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Orsttkhoev, MikailSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Päiviö, PatrikSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
PÄRNIK, KRISTJANViroTanuki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Parviainen, MatiasSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Pasonen, Jussi SuomiTapanilan Erä, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1980Miehet yli 100 kg
Pekki, SofiaSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Peltonen, ToivoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Pfeifer, Maria-LouisaSuomiÅlands Judoklubb4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt
Poikolainen, AaroSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
POLISHCHUK, MATFEISuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Ponsi, SamiSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1997Miehet yli 100 kg
Pulkka, EricSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 73 kg
Pulkka, JensSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 66 kg
Putaala, NoelSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Puumalainen, EljasSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Rajala, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Rantanen, NuuttiSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Rashid, ArselgovSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Rashid, OzdamirovSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Riekkinen, JoonasSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Rissanen, RasmusSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Ristimäki, AlmaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Ristimäki, AlmaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Tyttö2008U13 tytöt alle 32 kg
Ristimäki, MikkoSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Mies1972Veteraanit miehet +90 kg
Ronkainen, JesseSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Roshchin, NikitaSuomiKotkan JS5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 34 kg
Ruoppa, LottaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Rustam, OzdamirovSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Sakalov, AbdurohmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Sakalov, MuhammadSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Sakalov, MustafaSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Saladuev , Abdullah SuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 34 kg
Samppala, VanessaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Sarasmaa, IlmariSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Seppänen, AkseliSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Seppänen, ElinaSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Shanhoev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Sharma, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Simon, SebastianSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Sinisalo, MatiasSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 50 kg
Sinkko, MalinSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Skyttä, AuroraSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Nainen1997Naiset alle 63 kg
Sonninen, PerttuSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Stoyanov, SamuelSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Syrjä, AtteSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Syrjälä, LauraSuomiJyväskylä Jigotai1 dan (musta)Nainen1984Naiset yli 78 kg
Tähtikunnas, PaavoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Terno, SamuelSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Thongsut, YadaSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Thongsut, YadaSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Tyttö2001Naiset alle 63 kg
Tietäväinen, OliverSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Tietäväinen, PatrickSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Timonen, Aada SuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Tolvanen, JonasSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2001U18 pojat yli 81 kg
Tonteri, Jani SuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Mies1990Miehet alle 90 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Tuurala, HeidiSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 57 kg
Tuurala, HeidiSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Tyttö2001Naiset alle 57 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Vahtikari, MarikaSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Valuisky, MaratViroTanuki4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Vartiainen, ValtteriSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Vehmas, TomiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Mies1975Veteraanit miehet -81 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Veijola, IikkaSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Vierelä, ViljamiSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Viren, JonnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt yli 63 kg
Virta, MatiasSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Virta, ThomasSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Westerlund, LauriSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Woivalin , ValterSuomiÅlands Judoklubb3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Yousef, BasimSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Yousef, SalmaSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg
ZABAVIN, EDGARViroTanuki4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg