Väli-Suomen Junnu Cup 2, Kuopio

Viimeinen ilmoittautumispäivä 03.04.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aalonen, TomiSuomiLaukaan Darma-Kai4 kyu (oranssi)Poika2004Miehet aloittelevat
Achrenius, Elli-IirisSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Aimasmäki, AatuSuomiToodokan, Joroinen6 kyu (valkoinen)Poika2006U13 pojat
Alapetri, HelmiSuomiLaukaan Darma-Kai6 kyu (valkoinen)Tyttö2011U11 tytöt
Antikainen, TuomasSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat
Antti, PuurunenSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Avedeniy, IlyanaSuomiKiteen Kippon6 kyu (valkoinen)Tyttö2008U11 tytöt
Backnäs, RasmusSuomiJS Sakura, Kuopio6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Ekonen, NiklasSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Häkkinen, AatuSuomiToodokan, Joroinen6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Hämäläinen, MineaSuomiJyväskylä Jigotai6 kyu (valkoinen)Tyttö2006U13 tytöt
Hiltunen, JonneSuomiJS Sakura, Kuopio6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Himanen, LukaSuomiLaukaan Darma-Kai5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Ilmonen, WiiviSuomiYama-Arashi, Varkaus6 kyu (valkoinen)Tyttö2007U13 tytöt
Katainen, ElmaSuomiToodokan, Joroinen6 kyu (valkoinen)Tyttö2009U11 tytöt
Kautiainen, SanniSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Kautiainen, VeetiSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Kero, NiiloSuomiKejubo, Keuruu5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kinnunen, LydiaSuomiYama-Arashi, Varkaus6 kyu (valkoinen)Tyttö2004U18 tytöt aloittelevat
Kiviranta, AlvarSuomiJyväskylä Jigotai6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Kokkola, NooaSuomiMikkelin Judo6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Kokkonen, LeoSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Kokkonen, ValtteriSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kolanen, VenniSuomiLaukaan Darma-Kai4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat
Kolanen, VenniSuomiLaukaan Darma-Kai4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat
Kolari, JadeSuomiJS Sakura, Kuopio6 kyu (valkoinen)Tyttö2010U11 tytöt
Kolari, Jaina SuomiJS Sakura, Kuopio6 kyu (valkoinen)Tyttö2010U11 tytöt
Komulainen, AtteSuomiJoen Yawara, Joensuu6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Koski, UkkoSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Kosunen, NikoSuomiToodokan, Joroinen6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Kukkonen, AkuSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Löppönen, SampoSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Luostarinen, AatuSuomiJS Sakura, Kuopio6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Luostarinen, EetuSuomiJS Sakura, Kuopio6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Mäkelä, OskariSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Mäkitalo, LeeviSuomiJyväskylä Jigotai6 kyu (valkoinen)Poika2005U15 pojat
Matilainen, RasmusSuomiJoen Yawara, Joensuu5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Niskanen, LuukasSuomiJoen Yawara, Joensuu6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Nissinen, CiaSuomiToodokan, Joroinen6 kyu (valkoinen)Tyttö2007U13 tytöt
Nykänen, JuuliaSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt
Nyman, TinoSuomiJyväskylä Jigotai6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Otso, Koponen SuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Pakkala, KiaSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt
Palviainen, KaapoSuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Parviainen, OttoSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Pehkonen, KaiSuomiKuopion Sakura5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Pellinen, OnniSuomiJyväskylä Jigotai6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Pellinen, OttoSuomiJyväskylä Jigotai6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Pentikäinen, KiiraSuomiToodokan, Joroinen6 kyu (valkoinen)Tyttö2010U11 tytöt
Pentikäinen, VernaSuomiToodokan, Joroinen6 kyu (valkoinen)Tyttö2008U11 tytöt
Polas, VeetiSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Postusenko, Sofja NikaViroBudolinn5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt
Puomilahti, OssiSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2004Miehet aloittelevat
Puurunen, AnttiSuomiSakura kuopio5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Rantula, SaanaSuomiToodokan, Joroinen6 kyu (valkoinen)Tyttö2009U11 tytöt
Repo, SisuSuomiJyväskylä Jigotai6 kyu (valkoinen)Poika2005U15 pojat
Saarelainen, VeeraSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt
Sallinen, JennaSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt
Sallinen, NikoSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Salminen, EmiliaSuomiKerimäen Judonoko5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Salminen, MinnaSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt
Silvennoinen, SamuSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Stenberg, NooraSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Poika2006U13 tytöt
Takkinen, EeroSuomiToodokan, Joroinen6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Tervo, KaarloSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat
Timisjärvi, JeroSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Toropainen, UkkoSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Turunen, EeviSuomiToodokan, Joroinen5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt
Turunen, LeeviSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Väänänen, SanniSuomiLaukaan Darma-Kai5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt
Väisänen, RoopeSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Väistö, LeeviSuomiKiteen Kippon6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Varonen, HugoSuomiJS Sakura, Kuopio6 kyu (valkoinen)Poika2010U18 pojat aloittelevat