Hämeenlinna 49v Shiai 2018

Viimeinen ilmoittautumispäivä 10.04.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aaltonen, NiinaSuomiAhjo Training Center3 kyu (vihreä)Nainen1981Naiset alle 63 kg
Ahlstrand, LassiSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Ahlstrand, LenniSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Aholainen, Nuutti SuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Alakoski, SiiriSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Aleksi, HukkanenSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Andersson, MattiasRuotsiSaltsjö JK2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Anthoni, OliverSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Argillander, LottaSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Argillander, LottaSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Tyttö2001Naiset alle 70 kg
Balayev, MuhammadSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Ben Fatma, SamirSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Bouzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2001Miehet yli 90 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Eirfjell, ÖrnRuotsiSaltsjö JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Ekberg, LoveRuotsiSaltsjö JK3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Elias, Kuoppala SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Elomaa, ElliSuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Engholm, LukasRuotsiSaltsjö JK1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 66 kg
Eriksson, NiloRuotsiSaltsjö JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 46 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 pojat alle 46 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Fiscev, OskarSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Galaev, KerimSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Galaev, RasulSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Gavrilov, Emil SuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Hakala, KalleSuomiFinndai, H:ki2 kyu (sininen)Mies1988Miehet alle 90 kg
Hakkarainen, JoonaSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Hakkarainen, MiikoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Halonen, RamiSuomiTammelan Jundokan4 kyu (oranssi)Mies1986Miehet yli 90 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt yli 52 kg
Hanhivaara, NinjaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Hännikäinen, ElinaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Hänninen, KonstaSuomiPikadon, Pieksämäki1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 90 kg
Hannula, HenriSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 90 kg
Haukkala, IisakSuomiSeinäjoen JS1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 81 kg
Haukkala, TeroSuomiSeinäjoen JS1 kyu (ruskea)Mies1974Veteraanit miehet -90 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heikkiniemi, JasperSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Heikkiniemi, JussiSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Heiniluoma, FeliksSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Miehet alle 73 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Veteraanit miehet -73 kg
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Hirvonen, MiikaSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1987Miehet yli 90 kg
Hjelt, AntonSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Honkanen, WilmaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Hukkanen , JarmoSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1965Veteraanit miehet -90 kg
Hynninen, AatuSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Mies2000Miehet alle 81 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Poika2002Miehet yli 90 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Poika2001Miehet alle 73 kg
Isopoussu, NikoSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Isoranta, Roope SuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Järvinen, Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Juhakoski, FelixSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Juntunen, KonstaSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Kaewasa, SikkoSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Kakko, Katri SuomiLahden JS2 dan (musta)Nainen1993Naiset alle 63 kg
Kalinkin, MaximSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kallio, MarkoSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Mies1972Veteraanit miehet +90 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kankkunen, KonstaSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Karjalainen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kasesalu , Christian SuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Kasurinen, VictorSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Kauranen, AntonSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Kautto, OlaviSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Ketola, SeveriSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 46 kg
Kettunen, AntonSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Kettunen, JaanaSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Nainen1974Naiset alle 57 kg
Kettunen, RonjaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 48 kg
Kielenniva, JoonasSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Kilpiö, TatuSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Kirselä, VeraSuomiRauman JS Samurai3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Kirselä, VeraSuomiRauman JS Samurai3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Kmets, NicoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 50 kg
Koivisto, EeroSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Koivisto, Heikki SuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Koivunen, AlexSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Koivunen, KasperSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Kokkola, JussiSuomiMikkelin Judo2 dan (musta)Mies1966Veteraanit miehet -90 kg
Kokkonen, JouniSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Mies1973Veteraanit miehet -73 kg
Kölli, KerttuSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Konttinen, Ville-ValtteriSuomiJudo-Kan, Espoo2 kyu (sininen)Mies1994Miehet alle 73 kg
Korobeinikova, ElizavetaViroKibuvits SK2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Koskinen, EliasSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Koskinen, KonstaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Koskinen, Mikael SuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Koskinen, SamuliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 73 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Kosunen, NikuSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Kotisalo, NooaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Kujamäki, EliasSuomiTammelan Jundokan3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kujansuu, ElviiraSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Kulhia, HuldaSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 pojat alle 42 kg
Kulhia, HuldaSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 38 kg
Kylen, VilleSuomiTns-Judo, Toijala3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Kymäläinen-Mäkelä, KatriinaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Nainen1979Naiset yli 70 kg
Lähteinen, GunnarSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Lahtela, IlmariSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Lahtinen, JereSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Mies1999Miehet alle 66 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Lavikainen, Ella SuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Lehto, AnniSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Lehtonen , SofiaSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Nainen1990Naiset alle 63 kg
Lepistö, HanneSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Löppönen, EliasSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Löppönen, SampoSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Lotila, IppuSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Lotila, LauriSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 46 kg
Mäkelä, EmmiSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 40 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Marjanen, SaanaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 32 kg
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Marttila, PontusSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Mero, MarkusSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002Naiset alle 63 kg
Mihhailova, DarjaViroKibuvits SK2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Mikkola, AleksiSuomiHontai Judo, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Molander, VenlaSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Myllylä, RasmusSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Myrberg, OscarRuotsiSaltsjö JK5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Nesterov, FedorSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Nesterov , Gordey SuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Niini, NiiloSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Nilho, IlishanSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Nilho, ZelimSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Niva, HeikkiSuomiJudo-Kan, Espoo1 dan (musta)Mies1988Miehet alle 81 kg
Noel, VeikkoSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Nuorteva, LalliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1993Miehet yli 90 kg
Nurmela, EmmaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Nurmi, LottaSuomiShisei, Turku4 kyu (oranssi)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002Naiset alle 63 kg
Ojala, EliasSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Ojala, OivaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Ojala, OlliSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Ollikkala, JesseSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Olsson, TheoRuotsiSaltsjö JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Österlund , DanielaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Österlund , DanielaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Ozdoev, SuleimanSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Paatero, KristianSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Perätalo, KiraSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 32 kg
Perätalo, KiraSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 pojat alle 30 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Pietilä, JereSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Pohjala, JaakkoSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Mies1983Veteraanit miehet -90 kg
Poikselkä, IivariSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
POLISHCHUK, MATFEISuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Pöllänen, JoriSuomiTns-Judo, Toijala3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Põltsam , ReigalSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Ponsi, SamiSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1997Miehet yli 90 kg
Puumalainen, EljasSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Rajasalmi, AnttiSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Mies1993Miehet yli 90 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Rantalainen, AtteSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Rasila, LeeviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Rautio, MarkusSuomiSalon Budoseura2 kyu (sininen)Mies1972Veteraanit miehet -90 kg
Rautio, UntoSuomiSalon Budoseura3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Raveala , KatriSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001Naiset alle 63 kg
Reinikainen, VilmaSuomiLempäälän Kisa Syokonkan-Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Reinikka, AleksiSuomiTns-Judo, Toijala4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Repo, RoosaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Nainen2000Naiset alle 63 kg
Rinne, VesaSuomiKaigan, Rauma1 kyu (ruskea)Mies1987Miehet yli 90 kg
Ronkonen, SeveriSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Mies1990Miehet alle 90 kg
Saarenpää, AnniSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt alle 32 kg
Saarinen, PanuSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Sala, MatiasSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 73 kg
Salminen, JarkkoSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Salminen, JustusSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Salminen, VeetiSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Samppala, VanessaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Savolainen, AkseliSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 pojat alle 50 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 48 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Shadka, ErfanSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Sharma, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Silvonen, LauriSuomiTns-Judo, Toijala3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Sinisalo, MatiasSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Skinnari, SisuSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Snicker, PaavoSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Sova, OskariSuomiTns-Judo, Toijala3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Sundberg, SusannaSuomiHontai Judo, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001Naiset alle 57 kg
Sundberg, SusannaSuomiHontai Judo, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 57 kg
Suomi, SonjaSuomiKotkan JS1 kyu (ruskea)Nainen1995Naiset yli 70 kg
Syrjä, AtteSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Taavitsainen, JesperSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Tähtikunnas, PaavoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Talvitie, LassiSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Tammi, GlebSuomiShirokawa, Porvoo5 dan (musta)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Tapio, JoonasSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Teppo, UsvaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Terno, SamuelSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Tero, MustelinSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Mies1987Miehet yli 90 kg
Tiainen, Saana-TuuliaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 32 kg
Tietäväinen, OliverSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Timonen, RikuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Tonteri, JaniSuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Mies1990Miehet alle 90 kg
Treutiger, HenricRuotsiSaltsjö JK1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Tulla, KonstaSuomiValkeakosken JS Samurai5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Tuurala, HeidiSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Tyttö2001Naiset alle 57 kg
Tuurala, HeidiSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 57 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo2 kyu (sininen)Poika2002Miehet alle 73 kg
Ursaki, RuslanViroKibuvits SK3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Uzhakhov, IbragimSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Uzhakhov, MagomedSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Vainiola , MillaSuomiLempäälän Kisa3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Värinen, TimoSuomiHervannan Hebereke1 dan (musta)Mies1992Miehet alle 66 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002Naiset alle 63 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Vierelä, Viljami SuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Vilkko, ArvoSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Virtanen, TuomasSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Mies1989Miehet yli 90 kg
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Westberg, AxelRuotsiSaltsjö JK5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Yousef, SalmaSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg