Haru Shiai Oulu

Viimeinen ilmoittautumispäivä 09.05.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aholainen, NiiloSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Ahonen, MiroSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Mies2000U18 pojat yli 81 kg
Aliev, TimurVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Andreev, LevVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Andreev, MihailVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Autio, MiikaSuomiRaahen Judo4 kyu (oranssi)Mies2000Miehet alle 73 kg
Azizov, TamerlanVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Belov, MarkVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Finnberg, Julius-LukasSuomiKokkai-Kan, Tornio5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Flink, OnniSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 34 kg
Gavrisch, RomanVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Hakso, Laura SuomiAkagi4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Hakso, Laura SuomiAkagi4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 48 kg
Halonen, AnttonSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 34 kg
Heikkilä, FeliksSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Heikkilä, KaiusSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Heikkinen, AntonSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Heikkinen, JuhoSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Mies1990Miehet yli 100 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heikkinen, MiskaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Heikkinen, RonjaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 52 kg
Jere, RankinenSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Juntunen, HenriSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Mies1988Miehet alle 90 kg
Kaaretkoski, HennaSuomiSodankylän Byakuya4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 57 kg
Kaksonen, AaroSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Keskitalo, KaislaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 36 kg
Keskitalo, KasperiSuomiKokkai-Kan, Tornio5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Keskitalo, MiiaSuomiKokkai-Kan, Tornio5 kyu (keltainen)Poika2009U11 tytöt
Kiiskinen, NicoSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Koivuranta, Jaakko SuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2013U18 pojat alle 60 kg
Kolotov, ArsenijVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kolotov, JaroslavVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Koneva, PolinaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Koneva, ViktorijaVenäjäKostomuksha Judo Team4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Kontio, AapoSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 34 kg
KOPEIKIN, MATVEIVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2013U15 pojat yli 66 kg
Kortesalmi, AnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 52 kg
Koskenaho, JuhoSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Kot, KirillVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Kristo, TuomoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Kunnas, MiikkuSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Lahtinen, LeeviSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Lahtinen, VeikkaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Lambacka, JarkkoSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat
Lambacka, PerttuSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Lamchenko, DenisVenäjäKostomuksha Judo Team1 dan (musta)Mies1979Miehet alle 73 kg
Lampela, FiiaSuomiPellon JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Lappalainen, TuuliSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt alle 48 kg
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Leino, PetraSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Leppänen, NellySuomiPellon JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Lindgren, AntonSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Mäkelä, TobiasSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Mäki, SanniSuomiPellon JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt
Mäki, Silja SuomiPellon JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 32 kg
Maksimov, PavelVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Mällinen, FransSuomiKokkai-Kan, Tornio5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Mäntykenttä, SaraSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Marchukov, MaksimVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Marjamaa, NooaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Maslov, AleksandrVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Matashkov, VladimirVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Melaranta, AlisaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Melaranta, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
MOROZOV, NIKITAVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Nabb, LuukasSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 52 kg
Narva, MiskaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 50 kg
Naumova, MarinaVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2004U15 tytöt alle 48 kg
Nedomolkin, IliaVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 38 kg
Niemenkari, KasperiSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Niemi, NestoriSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Orava, ValtteriSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Orava, ViljamiSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Österlund, ValtteriSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Paananen, RoopeSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Parkkinen, AriSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
PECHKO, ALISAVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 32 kg
Pekkala, SagaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Pelli, LauriSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Pellonpää, NikoSuomiRaahen Judo2 kyu (sininen)Mies2000Miehet alle 73 kg
Piipponen, VilleSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Pirttikoski, EinoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Pirttikoski, EinoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Pohja, LalliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Puumalainen, EljasSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Rahikainen, NoelSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Raittimo, MatiasSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Riikonen, MiroSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Rönkä, UrhoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Ronkainen, SakuSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 60 kg
Saapunki, KristianSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Sarja, JariSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1966Miehet alle 60 kg
Schromm, Daniel SuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 pojat alle 38 kg
Sevrugin, OlegVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
SHVALKUNAS, IURIIVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Soini, AatuSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Suvorov, DanilVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Teppo, UkkoSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Teppo, UsvaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Tervo, IdaSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Tyttö2007U15 tytöt alle 57 kg
Thonsao, SetthawutSuomiKokkai-Kan, Tornio5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Timonen, RikuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Törmäkangas, OliverSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Törmäkangas, OliviaSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Törmäkangas, TopiasSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Törmänen, AamosSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Törmänen, RonjaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Ulander, ElmeriSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008Miehet alle 60 kg
Ulander, Elmeri SuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Vaara, HeddaSuomiSodankylän Byakuya3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Väätäjä , Kaapo SuomiKokkai-Kan, Tornio5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Vanhala, VilleSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Vehniäinen, VeikkaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Veijola, IikkaSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Vesivuori, LucaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 34 kg
Vikeväinen, CasperSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Vikeväinen, EmilSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 46 kg