Alle 18- ja 21-Vuotiaiden SM-kilpailut Vantaa

Viimeinen ilmoittautumispäivä 05.02.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ahlstrand, LassiSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Andronenkov, MaksimSuomiJudo-Kan, Espoo3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat yli 81 kg
Anohhin, JevgeniSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Argillander, LottaSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Aziz, ZicoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Blomberg, OtsoSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Boutzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat yli 81 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Elo, EinoSuomiRauman JS Samurai2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Emil, MiettinenSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Eronen, MiljaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Geisor, JoelSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Höglund, LinusSuomiÅlands Judoklubb1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Holopainen, JussiSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Huhtala, HenriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Hyry, JuhoSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Immonen, JenniSuomiSavonlinnan Shikata1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Isopoussu, NikoSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Juhakoski, FelixSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kanevets, ArturSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Karjalainen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kauranen, AntonSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Kettunen, HenrikSuomiKokkai-Kan, Tornio2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Khaziev, ArturSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Kielenniva, JoonasSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Koivisto, KonstaSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Korolev, PavelSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kulmala, RoniSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Künnapuu, Paul-MartinSuomiJudo-Kan, Espoo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Kurronen, MikkoSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Kuvaja, KaisaSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Laine, NiklasSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Laxen, FridaSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 57 kg
Lehvonen, LeoSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Mäkelä, MisaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Mantulin, ArtjomSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Maristo, TaaviSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Martiskainen, MiroSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Marttila, LottaSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Mustonen, OskariSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Myllylä, RasmusSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Neuvonen, SaaraSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Niemi, RonjaSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nyman, JoelSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat yli 81 kg
Pajari, ViliSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Pajunen, RobinSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Pavlov, PatrickSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Pekki, IlmariSuomiHauve-Kan, Haukipudas2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Petenberg, GermanSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Rajakangas, KristianSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Rantalainen, AtteSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Raveala, KatriSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Romah, KanhSuomiSuomen Kamppailu-urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 50 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Salonen, PihlaSuomiPorin JS Fudoshin2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Sharma, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Sinisalo, MatiasSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Snicker, PaavoSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Stserbakov, RuslanSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Sundberg, JenniSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Sundberg, SusannaSuomiHontai Judo, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 52 kg
Suutarinen, PyrySuomiJushinkan, Ähtäri2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Tanskanen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Tarma, MarkusSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Terno, SamuelSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Thongsut, YadaSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Toikka, GeorgiiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Turunen, SampoSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Tuurala, HeidiSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 57 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Uusitalo, TiiaSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Väisänen, VenlaSuomiKita-Kan, Kemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Vauhkonen, ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Vehmas, ViliSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Woivalin , ValterSuomiÅlands Judoklubb3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Yousef, SalmaSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg