Startti Cup 1/2018

Viimeinen ilmoittautumispäivä 23.01.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Åberg, ToniSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2001Miehet
Achrenius, Elli-IirisSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
AGAMIRZAEV, ABDUL-HALIMSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Alanko, SadeSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Tyttö2004U15 tytöt
Alwan, LinSuomiShirokawa, Porvoo6 kyu (valkoinen)Tyttö2006U13 tytöt
Alwan, LujainSuomiShirokawa, Porvoo6 kyu (valkoinen)Tyttö2006U13 tytöt
Anthoni, OliverSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Antila, JuhoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Antonov, AndreiSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Appel, VenlaSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Archakov, SuleymanSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Askola, TeemuSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Attwood, AlexSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
BALAYEV, MUHAMMADSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Bastman, Sebastian SuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Fonsén, SampoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Fredriksson, ChristofferSuomiFinndai, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1995Miehet
Granholm, ViggoSuomiJudo-Kan, Espoo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat
Haapamäki, AaroSuomiHyvinkään Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat
Haikola, EeroSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Halonen, KristianSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Mies1975Miehet
Haltia, OtsoSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Hämäläinen, TommiSuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Heiniluoma, FeliksSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Holmström, KonradSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Huhtala, SanteriSuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat
ISRAILOV, ODESSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2006U13 pojat
Jakimov, EdwardViroTANUKI4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Jakimov, JevgeniViroTANUKI6 kyu (valkoinen)Mies1969Miehet
Jakimov, RobertViroTANUKI4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Jakimov, Ruslan ViroTANUKI4 kyu (oranssi)Mies1977Miehet
Järviniitty, LeeviSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Juutilainen, VilmaSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Kanerva, VelluSuomiSiuntion Keido-Kan5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Karvonen, TopiSuomiKouvolan JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Kassam, AaronSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Kauppinen , ElsaSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Kautto, AnniSuomiVoimailuseura Bodonos6 kyu (valkoinen)Tyttö2010U11 tytöt
Keränen, EmmiSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Keski-Luopa, TatuSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Kettunen, AntonSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Kettunen, PetraSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2009U11 tytöt
Kilpeläinen, MikkoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Kodzojev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Köhler, AntonSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kölli, KerttuSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt
Korhonen, RikuSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Korhonen, Roosa-LiinaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2002Naiset
Kurki , Katariina SuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt
Kushtov, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kyllönen, UrhoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Lähteinen, GunnarSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Lamberg, MatiasSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2003Miehet
Lauronen, MikoSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Lehtinen, NuuttiSuomiKouvolan JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat
Lehto, MatiasSuomiTikkurilan Judokat6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Leinonen, ElisSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Lemetti, RonjaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Leppänen, LauriSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Leppänen, OnniSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Levonmäki, EmmaSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2003U15 tytöt
Lindroth, AleksiSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Loikas, Otto-PetteriSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Luigend, StankoSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Magdalenoks, ArturViroTANUKI5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Magdalenoks, JanisViroTANUKI6 kyu (valkoinen)Mies1983Miehet
Mäkelä, LassiSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Marhiev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Marno, Anna LauraSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Medov, AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Metsänperä, SampoSuomiSalon Budoseura3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat
Molander, JesperSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Molander, VenlaSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt
Morozyuk, VladimirSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Mulli, VäinöSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Mulli, ViiviSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Murdiev, AbdullakhSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2005U13 pojat
Murdiev, SalikhSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2004U15 pojat
Murtoniemi, LeonardoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2001Miehet
Nalgiev, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Niemelä, AnttiSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Niva, RuutSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt
Öhman , RooSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Orsttkhoev, AbdurahimSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Orsttkhoev, MikailSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2007U11 pojat
OZDAMIROV, RASULSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Päiviö, ArttuSuomiRiihimäen JS6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Pakarinen, LasseSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Pekki, SofiaSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Pekki, StefanSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Pennanen, EemeliSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Perez, LeoSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
PLIJEV, MUSLIMSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2006U13 pojat
Poikolainen, AaroSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Portaankorva, PetriSuomiAkagi6 kyu (valkoinen)Mies1983Miehet
Pukki, MikaelSuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Rantanen, MikaelSuomiSiuntion Keido-Kan5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Raunio, RomeoSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Rautio, UntoSuomiSalon Budoseura3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat
Rautpalo, KaarloSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Repo, RoosaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Nainen2000Naiset
Riekkinen, AnnaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt
Riihelä, OtsoSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Rogatoh, IgorViroTANUKI6 kyu (valkoinen)Mies1970Miehet
Roshchin, NikitaSuomiKotkan JS5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat
Saareskari, MaxSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat
Saarskari, ViliSuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat
Sakalov, MahammadSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2005U13 pojat
Sakalov, MustafaSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2006U13 pojat
Saksiov, AbdurohmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Sällinen, EetuSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Salo, LeeviSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Sanberg , EmmaSuomiAkagi4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt
Schrooten, MiloSuomiSiuntion Keido-Kan6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat
Schrooten, NoaSuomiSiuntion Keido-Kan5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Sehm, JoonasSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat
Shanhoev, MuslimSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2007U11 pojat
Siili, AkseliSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Silen, TopiSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Stoyanov, SamuelSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Swanson, SebastianSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Tarvainen, PaavoSuomiLohjan Urheilijat6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Timonen, Aada SuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Timonen, Aada SuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Tolvanen, JonasSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2001Miehet
TRAKS, LAURISuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2003Miehet
TRAKS, MARTINSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Turunen, VeraSuomiShirokawa, Porvoo6 kyu (valkoinen)Tyttö2007U13 tytöt
UGURCHIEV, MAGOMEDSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2007U13 pojat
Uusi-Seppä, AarneSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Vähätiitto, VeetiSuomiAhjo Training Center5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Vainio, VilhoSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Vainio, VilhoSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Varkila, KaisaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Nainen1982Naiset
Vartiainen, ValtteriSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Vehmas, RonjaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt
Virtanen, Anna- KaisaSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt
Westermarck, PyrySuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat
Zabavin, EdgarViroTANUKI4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
ZAK, ZANSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2011U11 pojat