Ice Power Cup 2018 Tampere

Viimeinen ilmoittautumispäivä 23.01.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Afanasjev, ArturViroTANUKI4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Agajev, SamirViroTANUKI4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Ahlstrand, LassiSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Ahlstrand, LenniSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Alakoski, PaavoSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Alakoski, SiiriSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Auranen, RoniSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Aziz, DijakoSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Balayev, SamirSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Berg, BertViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Berg, BertViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Bergman, FanniSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Bergman, PietariSuomiKiteen Kippon3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Boutzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat yli 81 kg
Boutzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2001Miehet yli 100 kg
Daniltsenko, MarkoViroBudolinn5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Danish, AlijanSuomiKurikan Seibukan3 kyu (vihreä)Mies1998Miehet alle 66 kg
Daurbekov, Abdul-AzizSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Eesmäe, AndresViroKeila Ookami3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Ekola, Iida-EveliinaSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Elo, LiljaSuomiRauman JS Samurai4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Elomaa, ElliSuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Elopuro, SamuSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Erjansalo, PetraSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 46 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Eronen, MiljaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Fiscev, OskarSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2010U11 pojat alle 34 kg
Gavrilov, EmilSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Grönblom, VincentSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Grönroos, JussiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Mies1982Miehet alle 100 kg
Grönroos, TuukkaSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Haataja, AapeliSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Haippo, JooseSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Hakso, Laura SuomiAkagi4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Hännikäinen, ElinaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Hanweg, SebastianSuomiLeki Syokonkan-Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Harju, NooraSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Heikkiniemi, JasperSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Helenius, AtteSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Hesso, HeikkiSuomiKankaanpään Judokat3 kyu (vihreä)Mies1988Miehet alle 100 kg
Hietanen, LemmySuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Hiltula, ValtteriSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Holtsmeier, OliverViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Honkanen, WilmaSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Hurskainen, HelkaSuomiValkeakosken JS Samurai5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Ilomäki, OnniSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Jakimov, Edward ViroTANUKI4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Jakimov, RobertViroTANUKI4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Järvensivu, AkseliSuomiValkeakosken JS Samurai5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Järvinen, Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Johansson, LauriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Mies2000Miehet alle 66 kg
JUNTUNEN, KONSTASuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Kalinkin, MaximSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Kalistratov, GermanViroTANUKI4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kallio, NataliaSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 48 kg
Karjalainen, JoonasSuomiLeki-Judo Syokonkan, Lempäälä5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Karjalainen, NiklasSuomiLeki-Judo Syokonkan, Lempäälä5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 46 kg
Karpinen, ArtjomSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Karru, JuhoSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 50 kg
Kartsevski, VladislavViroBudolinn4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Kasesalu , Christian SuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Kaskman, StenViroBudolinn3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Kauhaniemi, WiolaSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Kautto, OlaviSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Keränen, ElmoSuomiSiuntion Keido-Kan4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Keränen, ElmoSuomiSiuntion Keido-Kan4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 50 kg
Kerge, EgertViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Kernen, ViiviSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Ketola, SeveriSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 46 kg
Kettunen, RonjaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 48 kg
Kielenniva, JoonasSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Kirselä, VeraSuomiRauman JS Samurai3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Kivijärvi, SanniSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 32 kg
Kivinen, MineaSuomiLappajärven Veikot5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt alle 40 kg
Kmets, NicoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 46 kg
Koivisto, JoonasSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Koivisto, LeoSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Koivunen, AlexSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Koivunen, KasperSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 40 kg
Komin, KirillViroTANUKI5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Kosunen, NikuSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Kotova, AnnaViroBudolinn5 kyu (keltainen)Tyttö2013U13 tytöt alle 44 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Krupski, RoniSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Kudrov, IljaViroTANUKI5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kukkonen, AkuSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Kulmala, RoniSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 38 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 36 kg
Kurkela, EelisSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Kurkela, ElsiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 36 kg
Kurkela, ElsiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Kuvaev, leonidViroBudolinn3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Lähteinen, GunnarSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Lampi, TuomasSuomiFudoshin Rauma3 kyu (vihreä)Mies1980Miehet alle 73 kg
Larkela, JohannesSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Lehtimäki, JaanaSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Nainen1971Naiset alle 70 kg
Lehto, AnniSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Lehtonen, ValtteriSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Leibenau, Kren SörenViroKeila Ookami3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Leibenau, Sten RolandViroKeila Ookami2 kyu (sininen)Mies2000Miehet alle 73 kg
Leino, JesseSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Lepistö, HanneSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Lepistö, PatrikSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Mies1999Miehet yli 100 kg
Liimatainen , PeetuSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Löppönen, EliasSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Löppönen, SampoSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Malinen, MiroSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Marjanen, ViliSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Markola, NiklasSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Marttila, DanielSuomiFudoshin Rauma5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Marttila, LottaSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Mero, MarkusSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Messo, VilppuSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Mies1999Miehet alle 90 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002Naiset alle 57 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Mikk, SamuelViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Mikk, SamuelViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat yli 81 kg
Mõsko, GrigoriViroBudolinn2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Mustelin, TeroSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Mies1987Miehet alle 100 kg
Mustonen, MiikaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Mylläri, MikaelSuomiFudoshin Rauma4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Myllylä, RasmusSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Myllylä, RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Nedvedski, JegorViroTANUKI4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Nesterov, FedorSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Netzev, MetodiSuomiHervannan Hebereke4 kyu (oranssi)Mies1992Miehet alle 90 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 38 kg
Nieminen, JimiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Nirhola, Jenna-LiisaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Nurkkala, EliasSuomiLeki Syokonkan, Lempäälä5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Nurmela, EmmaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Nurmi, LottaSuomiShisei, Turku4 kyu (oranssi)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Ojala, OlliSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Österlund , DanielaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Paalberg, MaarekViroKeila Ookami2 kyu (sininen)Mies1997Miehet alle 90 kg
Paappanen, JoonasSuomiJoutsan Tarmo4 kyu (oranssi)Mies1988Miehet alle 100 kg
Päiviö, PatrikSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Pajamäki, Matti SuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Mies1979Miehet alle 90 kg
Pärnik, KristjanViroTANUKI5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Peltonen, KristaSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Perälä, JaakkoSuomiKristiinan Seudun Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Perälä, MattiSuomiKristiinan Seudun Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Perätalo, KiraSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 pojat alle 30 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Piirimets, ErkiViroKeila Ookami4 kyu (oranssi)Mies1990Miehet alle 73 kg
Pilt, Karl JohannesViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Pilt, Karl JohannesViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Pisto, NellaSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Poika2006U13 tytöt yli 52 kg
Pisto, WernerSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Postusenko, NikitaViroBudolinn3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Postusenko, NikolaiViroBudolinn2 kyu (sininen)Mies1975Miehet alle 90 kg
Postusenko, SofjaViroBudolinn5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt alle 32 kg
Povodov, AndreiViroBudolinn4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Povodova, JekaterinaViroBudolinn5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt yli 52 kg
Providin, AleksandrViroBudolinn4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Pruul, AlvarViroKeila Ookami2 kyu (sininen)Mies1999Miehet alle 73 kg
Puottula, KonstaSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Puottula, TyttiSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Nainen1984Naiset alle 63 kg
Pusa, FelixSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Rahnel, MartinViroBudolinn2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat yli 81 kg
Rattassepp, RevoViroKeila Ookami2 kyu (sininen)Mies2000Miehet alle 73 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Repo, RoosaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Nainen2000Naiset alle 63 kg
Riekkinen, JoonasSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Riekstins, NikolaiViroBudolinn3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Ristimäki, AlmaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 32 kg
Ristimäki, JussiSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Sadulaev , Abdullah SuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat alle 34 kg
Salminen, ElliSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Salminen, JustusSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Salonen, JoonaSuomiJämsän Yoshi3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Salonen, PihlaSuomiPorin JS Fudoshin2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Samppala, VanessaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 pojat alle 46 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 48 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Seppälä, Otso SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Seppälä, Väinö SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Seppänen, ElinaSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 pojat alle 38 kg
Seppänen, ElinaSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 40 kg
Sharma, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Siira, NikoSuomiValkeakosken JS Samurai5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Siivola, EnniSuomiSodankylän Byakuya3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Simola, VilleSuomiRauman JS Samurai2 kyu (sininen)Mies1987Miehet alle 81 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Suominen, ElliSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt alle 40 kg
Suopelto, EemeliSuomiValkeakosken JS Samurai5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Suutala, AnttiSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Mies1972Miehet alle 100 kg
Suutala, MatiasSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Suutarinen, IiroSuomiJushinkan, Ähtäri2 kyu (sininen)Mies2000Miehet alle 73 kg
Suutarinen, PyrySuomiJushinkan, Ähtäri2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Tähtikangas, PaavoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Takaniemi, ToniSuomiTns-Judo, Toijala2 kyu (sininen)Mies1989Miehet yli 100 kg
Talvitie, VirpiSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Nainen1971Naiset alle 78 kg
Tammi, GlebSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Temnikov, StefanViroBudolinn3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Terno, SamuelSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Tietäväinen, OliverSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Tietäväinen, PatrickSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Toikka, GeorgiiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Tonteri, JaniSuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Mies1990Miehet alle 90 kg
Tuka, MartinViroTarto Do5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 50 kg
TuKa, MartinViroTarto Do5 kyu (keltainen)Poika2008U13 pojat alle 50 kg
Tulla, KonstaSuomiValkeakosken JS Samurai5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Türna, HaraldViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Türna, HaraldViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2007U15 pojat alle 34 kg
Tuurala, HeidiSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 57 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Uusitalo, KaiusSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Vaara, HeddaSuomiSodankylän Byakuya3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Vainiola, Felix SuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002Naiset alle 63 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Vilkkinen, EliasSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 66 kg
Vilkko, ArvoSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Vinogradov, MarkViroBudolinn2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Viren, JonnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt yli 63 kg
Viren, Jonna SuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt yli 63 kg
Voutilainen, SamuelSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 50 kg
Yousef, BasimSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Zabavin, Edgar ViroTANUKI4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg