Samurai-Cup 1, Nummela

Viimeinen ilmoittautumispäivä 17.01.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ahlstrand, LassiSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Ahlstrand, LenniSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Aholainen, Nuutti SuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Al-Hajem, HusseinSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Mies1998U21 miehet alle 60 kg
Al-Hajem, HusseinSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Mies1998Miehet alle 60 kg
Anohhin, JevgeniSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Aziz, ZicoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 57 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Blomberg, OtsoSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Boutzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2001U21 miehet yli 90 kg
Boutzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat yli 81 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Poika2001U21 miehet alle 66 kg
Elopuro, SamuSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Geisor, JoelSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Hannula, JuusoSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heikkinen, MiskaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Heikkinen, TiiaSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 40 kg
Heinonen, Eetu SuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Heinonen, EetuSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Heiskanen, TimoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 81 kg
Herea, AlexandruSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 90 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Holopainen, JussiSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Huhtala, HenriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Ignatovich, JesseSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Immonen, JenniSuomiSavonlinnan Shikata1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Isopoussu, NellaSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Isopoussu, NikoSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Järvinen, Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Jokinen, NooraSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 57 kg
Juhakoski, FelixSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 81 kg
Jussila, JereSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 73 kg
Kaartinen, KasperiSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kanevets, ArturSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Kanevets, RainerSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Kari, ErkkaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet yli 90 kg
Kari, ErkkaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet yli 100 kg
Kauranen, AntonSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Keitaanniemi, TinjaSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Nainen2000U21 naiset alle 70 kg
Kernen, ViiviSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
kettunen, henrikSuomiKokkai-Kan, Tornio2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Kettunen, RonjaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 44 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U21 miehet alle 73 kg
Kielenniva, JoonasSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Klimenok, SergeySuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 40 kg
Kokkoniemi, SamuelSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Kokkoniemi, SamuelSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 81 kg
Koponen, OttoSuomiJoen Yawara1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 66 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Kosonen, TiiaSuomiKerimäen Judonoko1 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 63 kg
Kosonen, TiiaSuomiKerimäen Judonoko1 dan (musta)Nainen1998U21 naiset alle 63 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Kotisalo, NooaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kujanhaara , JoonatanSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Künnapuu, Paul-MartinSuomiJudo-Kan, Espoo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Kurronen, MikkoSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 90 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Laxen, FridaSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Lehvonen, LeoSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Liimatainen , PeetuSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Määttä, ArttuSuomiNummelan Judo2 dan (musta)Mies1995Miehet alle 81 kg
Määttä, Henri SuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 73 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Mäkinen, OskariSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Mäkinen, OskariSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Mantulin, ArtjomSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Marttila, LottaSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg
Matikainen, PihlaSuomiMaskun Tempo1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 63 kg
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2002U21 naiset alle 57 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Mielty, AleksiSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Miettinen, EmilSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Muhonen, LeeviSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet yli 90 kg
Narva, AnniSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Neuvonen, SaaraSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Niemi, RonjaSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Nirhola, Jenna-LiisaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nykänen, EllaSuomiToodokan, Joroinen3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Nykänen, NooraSuomiHoljutai, Hollola1 kyu (ruskea)Nainen1999U21 naiset yli 70 kg
Nyman, JoelSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat yli 81 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Ollikkala, JesseSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Österlund , DanielaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Päiviö, PatrikSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Pajari, ViliSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Pajunen, RobinSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Pappel, RobertViroOokami3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Pekki, IlmariSuomiHauve-Kan, Haukipudas2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Perelstein, Markus ViroOokami1 dan (musta)Poika2001U21 miehet alle 81 kg
Pertelson , OscarSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Petenberg, GermanSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Postol, KirillViroOokami2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Prangli, Ats AndreasViroOokami3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Pulkka, EricSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Pulkka, JensSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Pyykkö, MiskaSuomiLahden JS1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Rahmani, SafarSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 100 kg
Rajakangas, KristianSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Rantalainen, AtteSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Raveala, KatriSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U21 naiset alle 63 kg
Raveala, KatriSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 66 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Ruoppa, LassiSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Ruoppa, LottaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Saha , LuukasSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Mies1998Miehet alle 66 kg
Saha, LuukasSuomiRiihimäen JS1 dan (musta)Mies1998U21 miehet alle 60 kg
Sala, JuliusSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Salonen, PihlaSuomiPorin JS Fudoshin2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
salonen, pihlaSuomiPorin JS Fudoshin2 kyu (sininen)Tyttö2003U21 naiset alle 48 kg
Sandell, ChristinaSuomiTurun Judoseura1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 57 kg
Satukangas, ArttuSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Savolainen, AkseliSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Sequeira, AlexandrePortugaliEscola De Juno Nuno Delgado1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 73 kg
Sergeev, MatveySuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Sharma, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Stserbakov, RuslanSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Suutarinen, IiroSuomiJushinkan, Ähtäri2 kyu (sininen)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Tähtikunnas, PaavoSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Talts, Rasmus ViroOokami3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Tapio, JoonasSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Tarma, MarkusSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Teppo, UkkoSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Tervonen , TomasSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Timonen, RikuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Toppila, MarkusSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Turunen, SampoSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Tuurala, HeidiSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 57 kg
Tuurala, HenriSuomiRaision Ryhti1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 66 kg
Uusitalo, TiiaSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg
Uusitalo, ToniSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Valtonen, TommiSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1992Miehet alle 66 kg
Vanatoa, MarkusViroOokami1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Vauhkonen, ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Vehmas, ViliSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Vidmar, JanezSuomiSLO/ Judo Club Bezigrad1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 81 kg
Viren, JonnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt yli 63 kg
Wootten, ElsiSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Ylitalo, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 66 kg
Yousef, SalmaSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg