Jyväskylä Shiai, 3.2.2018 Jyväskylä

Viimeinen ilmoittautumispäivä 01.02.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aalto, JiriSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Aaltonen, TomiSuomiLaukaan Darma-Kai4 kyu (oranssi)Mies1976Miehet yli 90 kg
Aaltonen, TomiSuomiLaukaan Darma-Kai4 kyu (oranssi)Mies1976Miehet avoin
Ahlstrand, LassiSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Ahlstrand, Lenni SuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Ala, EinoSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Argillander, LottaSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Aziz, DijakoSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Bergman, EllaSuomiKiteen Kippon3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Bergman, FanniSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 pojat alle 38 kg
Bergman, FanniSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Bergman, PietariSuomiKiteen Kippon3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Danish, AlijanSuomiKurikan Seibukan3 kyu (vihreä)Mies1998Miehet alle 66 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Eronen, MiljaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Eronen, SakariSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Mies2000U18 pojat yli 81 kg
Filenius, JuliusSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 73 kg
Filenius, MatiasSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Haikulainen, TimiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Haikulainen, TuomasSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Hakkarainen, JoonaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Hakkarainen , MiikoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Poika2001Miehet alle 66 kg
Hakso, LauraSuomiAkagi4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Hakso, Laura SuomiAkagi4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 44 kg
Hämäläinen, EmmiSuomiLeki syokonkan 5 kyu (keltainen)Tyttö2003U15 tytöt yli 63 kg
Harju, NooraSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Hautakangas, EeroSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Havinga, SietseSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Heikkilä, FeliksSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Heikkinen, TiiaSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 36 kg
Heikkiniemi, JasperSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Heikkiniemi, JussiSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Heimonen, AleksandrSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Heimonen, KiiaSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 48 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Miehet alle 73 kg
Hiltunen, MarkoSuomiWaseda Club, Uusikaupunki3 dan (musta)Mies1977Veteraanit miehet
Hiltunen, MiloSuomiWaseda Club, Uusikaupunki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Hirvonen, MikaSuomiLaukaan Darma-Kai1 kyu (ruskea)Mies1988Miehet alle 73 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Huopalainen, KristianSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Hynninen, AatuSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Mies2000Miehet alle 81 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Ihalainen, TaaviSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Immonen, JenniSuomiSavonlinnan Shikata1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Ingi, SagaSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Isoranta, RoopeSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Ivanovs, ArtursSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
JUNTUNEN, KONSTASuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
juoperi, JariSuomiJyväskylä Jigotai2 kyu (sininen)Mies1940Veteraanit miehet
juoperi, JariSuomiJyväskylä Jigotai2 kyu (sininen)Mies1940Miehet alle 73 kg
Kaartinen, KasperiSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kallio, PinjaSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Kantell, JessicaSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 40 kg
Karvonen, NuuttiSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Kejonen, Elias SuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Ketola, SeveriSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Kettunen, NiiloSuomiToodokan, Joroinen4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Kettunen, RonjaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 48 kg
Kinnunen, EetuSuomiYama-Arashi, Varkaus5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Kirjavainen, AleksiSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 81 kg
kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Klochkov, SimoSuomiKuopion JS Tomodachi3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Kmets, NicoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Koivisto, EeroSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Koivisto, HeikkiSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Kokkola, JussiSuomiMikkelin Judo2 dan (musta)Mies1966Veteraanit miehet
Kokkonen , JuhoSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Mies1988Miehet alle 73 kg
Kokkonen , TimoSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Mies1983Miehet alle 90 kg
Kokkonen, TimoSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Mies1983Veteraanit miehet
Konttinen, MarkoSuomiMäntyharjun Judo2 kyu (sininen)Mies1975Veteraanit miehet
Korpijärvi, DanielSuomiKejubo, Keuruu3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Korpijärvi, JoonatanSuomiKejubo, Keuruu4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Korpijärvi, RauliSuomiKejubo, Keuruu3 kyu (vihreä)Mies2000Miehet alle 73 kg
Korpijärvi, SaanaSuomiKejubo, Keuruu4 kyu (oranssi)Nainen1997Naiset alle 57 kg
Kotisalo, NooaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kulhia, HuldaSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Kurkela, EelisSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Kurkela, ElsiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Kurkela, ElsiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 40 kg
Kymäläinen-Mäkelä, KatriinaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Nainen1979Naiset yli 70 kg
Lahtela, IlmariSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Lahtela, OskariSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Lahti, OlliSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Lahti, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Laitinen , Pinja SuomiSavonlinnan Shikata3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 57 kg
Lantto, EelisSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Mies1999Miehet alle 66 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Lepistö, HanneSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Lindgren, LeifSuomiPellon JS2 kyu (sininen)Mies1996Miehet alle 81 kg
Löppönen, EliasSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Löppönen, SampoSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Mäkinen, SaraSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 48 kg
Malkki, RoopeSuomiToodokan, Joroinen4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Marttila, PontusSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Matilainen , KonstaSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Mies1999Miehet alle 81 kg
Mero, MarkusSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Molander, VenlaSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Mustonen, OskariSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Narva, AnniSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Nikula, MoaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Numminen, KristianSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Nurmela, EmmaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt alle 63 kg
Nylund, MarcusSuomiSuomen Kamppailu-urheilijat3 kyu (vihreä)Mies1999Miehet alle 66 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Pakka, AapoSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Parkkinen, RasmusSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 42 kg
Pasonen, JussiSuomiTapanilan Erä, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1980Veteraanit miehet
Pehkonen, KaiSuomiKuopion Sakura5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Pellinen, ValtteriSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Peltonen, KristaSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Pohjola, JouniSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Mies1979Miehet alle 81 kg
pohjola, jouniSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Mies1979Veteraanit miehet
Poikonen, AaroSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Polas, VeetiSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Puumalainen, EljasSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Puuronen, MariaSuomiLaukaan Darma-Kai4 kyu (oranssi)Nainen1988Naiset alle 70 kg
Pyöriä, NeaSuomiLaukaan Darma-Kai3 kyu (vihreä)Nainen1997Naiset alle 63 kg
Pyykkonen, OttoSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 38 kg
Rajala, JoonaSuomiKejubo, Keuruu2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Rantanen, TuomasSuomiJoutsan Tarmo2 dan (musta)Mies1988Miehet yli 90 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 73 kg
Reinikainen, VilmaSuomiLempäälän Kisa Syokonkan-Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg
Ristimäki, AlmaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Ristimäki, JussiSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Ristimäki, MikkoSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Mies1972Veteraanit miehet
Rouhiainen, OliviaSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt yli 63 kg
Salminen, EmiliaSuomiKerimäen Judonoko5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Salminen, MinnaSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Salonen, JoonaSuomiJämsän Yoshi3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Savolainen, AkseliSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Selin, JesseSuomiJämsän Yoshi3 kyu (vihreä)Mies1999Miehet alle 90 kg
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Sergeev, MatveySuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Siiri, AlakoskiSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Siljoranta, JesseSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Mies1995Miehet alle 73 kg
Sirkka, EetuSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Sonninen, PerttuSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Sundberg, SusannaSuomiHontai Judo, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 52 kg
Suvanto, Iida SuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 44 kg
Suvanto, IidaSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 pojat alle 42 kg
Taavisainen, JesperSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Tanskanen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Tanttu, JoonasSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Tanttu, JuliusSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Telkkä, KiiaSuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Timisjärvi, MikoSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Tuomennoro, LuukasSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Turunen, Ville SuomiLeki Syokonkan Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Vainiola, FelixSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Vainiola, MillaSuomiLempäälän Kisa3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Vaisman, MatveiSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Väistö, LeeviSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Viren, JonnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt yli 63 kg
Viren, JonnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt yli 63 kg
Vyyryläinen, WeikkaSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Wahlroos, ChantelleSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Westerholm, KaroliinaSuomiLohjan Urheilijat3 kyu (vihreä)Nainen1979Naiset alle 70 kg