Baltic Sea Championships 2018

Viimeinen ilmoittautumispäivä 06.03.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Abdul Rahman, SanusiGhanaNational Team1 dan (musta)Mies1989Miehet alle 66 kg
Abdurakhman, KarimovVenäjäTosno1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 73 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Ahonen, JoniSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Altosar, ReneViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Arbuzov, VladimirSuomiLohjan Urheilijat1 kyu (ruskea)Mies1962Miehet alle 81 kg
Arshakyan, VilenaViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Aslanbek, KhadaevVenäjäTosno1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 90 kg
Aslanbek, KhadaevVenäjäTosno1 dan (musta)Mies1998U21 miehet alle 90 kg
Atici, AliTurkkiDogukan Spor Kulubu2 dan (musta)Mies2000Miehet alle 60 kg
Atici, AliTurkkiDogukan Spor Kulubu2 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Avraham, NehorayIsraelTeam Israel1 dan (musta)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Avraham, NehorayIsraelTeam Israel1 dan (musta)Poika2001U21 miehet alle 60 kg
Aziz, ZicoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 57 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Basharov, EvgeniiViroKibuvits SK1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Basov, VladimirVenäjäSSHOR N11 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Basov, VladimirVenäjäSSHOR N11 dan (musta)Mies2000Miehet alle 73 kg
Ben Moshe, ItamarIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 73 kg
Ben Moshe, ItamarIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Berg, JoniSuomiKita-Kan, Kemi1 kyu (ruskea)Mies1994Miehet alle 81 kg
Blomberg, OtsoSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Bolat, BerikaTurkki Dogukan Spor Kulubu1 dan (musta)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Bolat, BerikaTurkkiDogukan Spor Kulubu1 dan (musta)Tyttö2003U21 naiset alle 63 kg
Bolat, DogukanTurkkiDogukan Spor Kulubu2 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Bolat, DogukanTurkkiDogukan Spor Kulubu2 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Bouzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat yli 90 kg
Buendia, DanielEspanjaClub Valles2 dan (musta)Mies1990Miehet alle 100 kg
Buendia, DanielEspanjaClub Valles2 dan (musta)Mies1990Miehet avoin
Buinov, TimurVenäjäSSHOR N11 dan (musta)Poika2001U21 miehet alle 73 kg
Buinov, TimurVenäjäSSHOR N11 dan (musta)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Chalaya, AnastasiaVenäjäFavorit Vyborg2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Chalaya, AnastasiaVenäjäFavorit Vyborg2 kyu (sininen)Tyttö2003U21 naiset alle 52 kg
Churakov, DenisVenäjäFavorit Vyborg1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 90 kg
Churakov, DenisVenäjäFavorit Vyborg1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 90 kg
Daniel, GoralSaksaNPC Germany1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 90 kg
Dashdorj, GantulgaRuotsiSPIF Judo1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Dashdorj, GantulgaRuotsiSPIF Judo1 kyu (ruskea)Mies2000Miehet alle 73 kg
Didic, ArminRuotsiLugi JK1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 90 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Poika2001U21 miehet alle 60 kg
El Kadiri, RachidSuomiKaustisen Pohjan-Veikot3 dan (musta)Mies1988Miehet alle 73 kg
Elonen, HeidiSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen1997Naiset alle 52 kg
Gat, OmerIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 60 kg
Gat, OmerIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Geisor, JoelSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Halonen, PyrySuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Hänninen, KonstaSuomiPikadon, Pieksämäki1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Hannula, HenriSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 90 kg
Hannula, JuusoSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Hazan, MatanIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 90 kg
Hazan, MatanIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies1994Miehet avoin
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heinonen, EetuSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Heinonen, EetuSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Heiskanen, TimoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 81 kg
Hellgren, JannikaSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Nainen2000U21 naiset alle 52 kg
Hellgren, JessikaSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Nainen1997Naiset alle 63 kg
Herea, AlexandruSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 90 kg
Hmelnitski, NikitaViroAitado1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 66 kg
Holmström, ElinRuotsiUppsala JK2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Holopainen, JussiSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Immonen, JenniSuomiSavonlinnan Shikata1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Islamov, RuslanVenäjäSSHOR N11 kyu (ruskea)Poika2003U21 miehet alle 55 kg
Islamov, RuslanVenäjäSSHOR N11 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Ivanova, KseniiaVenäjäFavorit Vyborg1 dan (musta)Nainen1998U21 naiset alle 70 kg
Ivanova, KseniiaVenäjäFavorit Vyborg1 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 70 kg
Jakimova, MariaViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Jokinen, NooraSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 57 kg
Jokinen, NooraSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 57 kg
Jussila, JereSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 73 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Kaewasa, SikkoSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Kähärä, SaraSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 63 kg
Kähärä, SaraSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Kamkou, ValeryValko-VenäjäRepablic Olimpic School1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 90 kg
Kamkou, ValeryValko-VenäjäRepablic Olimpic School1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 90 kg
Kanaškin, ArtjomViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kanevets, ArturSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Kanevets, RainerSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Kari, ErkkaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet yli 100 kg
Kari, ErkkaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet avoin
Karilaid, AnnikaViroAitado1 kyu (ruskea)Nainen1999U21 naiset alle 78 kg
Karilaid, AnnikaViroAitado1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 78 kg
Kaup, Caris HelenaViroOokami1 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 52 kg
Keitaanniemi, TinjaSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Nainen2000U21 naiset alle 63 kg
Keitaanniemi, TinjaSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Nainen2000Naiset alle 63 kg
Khaziev, ArturSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U21 miehet alle 73 kg
Khoi, NguyenSaksaNPC Germany1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 66 kg
Khomentovskaia, TatianaVenäjäJudo Club Victoria2 dan (musta)Nainen1990Naiset alle 63 kg
Kielenniva, JoonasSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Kokhtashvili, GiviViroVõru Judoklubi REI1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Kokkoniemi, SamuelSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Konovalov, KirillVenäjäFavorit Vyborg1 kyu (ruskea)Poika2003U21 miehet alle 90 kg
Konovalov, KirillVenäjäFavorit Vyborg1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 90 kg
Korhonen, RoopeSuomiKajaanin JK1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Körkkö, EliasSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Korobeinikova, ElizavetaViroKibuvits SK2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Korolev, PavelSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Koskinen, SamuliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1998U21 miehet alle 73 kg
Kosonen, MarianneSuomiKerimäen Judonoko1 dan (musta)Nainen1994Naiset alle 52 kg
Kotta, AnetteViroOokami3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt yli 70 kg
Kovalenko, VladislavVenäjäSSHOR N11 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Kovalenko, VladislavVenäjäSSHOR N11 kyu (ruskea)Poika2003U21 miehet alle 66 kg
Kubaev, Sayd-ArbiSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kuliyeu, RamilValko-VenäjäRepablic Olimpic School1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 73 kg
Kuliyeu, RamilValko-VenäjäRepablic Olimpic School1 dan (musta)Mies1998U21 miehet alle 73 kg
Künnapuu, Paul-MartinSuomiJudo-Kan, Espoo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Kurvinen, LisaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Nainen2000U21 naiset alle 52 kg
Kuusk, MarcoViroToni Judokool2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Kymäläinen-Mäkelä, KatriinaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Nainen1979Naiset yli 78 kg
Laakkonen, Aku SuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1997Miehet alle 81 kg
Laamanen, AatuSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 90 kg
Laas, PärtViroAltia1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet alle 73 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 57 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 90 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 90 kg
Larionov, ArtemiViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Laur, ErikViroAitado1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Laxen, FridaSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 57 kg
Lehtsalu, DeboraViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Nainen1999U21 naiset alle 63 kg
Leopold, MayaIsraelTeam Israel1 dan (musta)Nainen2000Naiset alle 52 kg
Leopold, MayaIsraelTeam Israel1 dan (musta)Nainen2000U21 naiset alle 52 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt alle 70 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001U21 naiset alle 70 kg
Lestsenko, KlimentiViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Levin, IdoIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Levin, IdoIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Liashenko, LudmilaVenäjäFavorit Vyborg1 dan (musta)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Liashenko, LudmilaVenäjäFavorit Vyborg1 dan (musta)Tyttö2001U21 naiset alle 63 kg
Lindqvist, JonasSuomiShirokawa, Porvoo1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Lipard, ViljarViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Ludvig, SanderViroSK Naiss1 kyu (ruskea)Mies1996Miehet alle 100 kg
Luha, Markus JohannesViroOokami2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Lukina, IuliiaVenäjäSt Petersburg2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Määttä, ArttuSuomiNummelan Judo2 dan (musta)Mies1995Miehet alle 73 kg
Määttä, HenriSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 66 kg
Machikhin, ArtemViroKibuvits SK2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Magomed, SolomgerievVenäjäTosno1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 60 kg
Magomed, TalkhigovVenäjäTosno1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 60 kg
Magomed, TalkhigovVenäjäTosno1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 60 kg
Magomedkerimov, AslanbegViroSpordiklubi Dodze1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet alle 81 kg
Magomedkerimov, AslanbegViroSpordiklubi Dodze1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 81 kg
Magomedrasul, GasanovVenäjäJudo Club Victoria1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Magomedrasul, GasanovVenäjäJudo Club Victoria1 kyu (ruskea)Poika2003U21 miehet alle 55 kg
Majildi, MahammadSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Mäkinen, OskariSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Mäntylä, AlbinRuotsiUppsala JK3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Mäntylä, EliasRuotsiUppsala JK2 kyu (sininen)Mies2000U21 miehet alle 73 kg
Mattsson, PelleRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Maya, JordiEspanjaClub Valles3 dan (musta)Mies1969Miehet yli 100 kg
Maya, JordiEspanjaClub Valles3 dan (musta)Mies1969Miehet avoin
Meijere, LindaLatviaSpars Latvia2 kyu (sininen)Nainen1995Naiset alle 57 kg
Messek, Egert-ErvinViroAitado2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U21 naiset alle 57 kg
Mihhailova, DarjaViroKibuvits SK2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Mintah, Jones OforiGhanaNational Team1 dan (musta)Mies1982Miehet alle 60 kg
Molina, FranEspanjaClub Valles1 dan (musta)Mies1990Miehet alle 100 kg
Molina, FranEspanjaClub Valles1 dan (musta)Mies1990Miehet avoin
Molina, LeandroEspanjaClub Valles1 dan (musta)Mies1987Miehet yli 100 kg
Molina, LeandroEspanjaClub Valles1 dan (musta)Mies1987Miehet avoin
Myllylä , RasmusSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Nabiulin, YanVenäjäFavorit Vyborg1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Nabiulin, YanVenäjäFavorit Vyborg1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 66 kg
Naelso, KristelViroViljandi Spordiklubi Taifu1 kyu (ruskea)Nainen1998U21 naiset alle 70 kg
Narva, AnniSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 57 kg
Niemi, RonjaSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 70 kg
Nuorteva, LalliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 100 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nykänen, NooraSuomiHoljutai, Hollola1 kyu (ruskea)Nainen1999Naiset alle 78 kg
Nykänen, NooraSuomiHoljutai, Hollola1 kyu (ruskea)Nainen1999U21 naiset alle 78 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 66 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 66 kg
Ollikkala, JesseSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Oscarsson, AxelRuotsiLugi JK1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Paar, OfekIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies2000Miehet alle 66 kg
Paar, OfekIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Päästel, RandelViroVõru Judoklubi REI1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Pajari, ViliSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Parchiev, AkramanVenäjäSSHOR N11 dan (musta)Poika2001U21 miehet alle 55 kg
Parchiev, AkramanVenäjäSSHOR N11 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Pashaev, HeydarRuotsiNacka JK1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Pashaev, HeydarRuotsiNacka JK1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 55 kg
Pashaev, PashaRuotsiNacka JK1 dan (musta)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Pashaev, PashaRuotsiNacka JK1 dan (musta)Poika2001U21 miehet alle 66 kg
Pavljutsenko, AleksandrViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Pavlov, PatrickViroAitado1 kyu (ruskea)Mies2000U18 pojat alle 60 kg
Pavlov, PatrickSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Pedchenko, SergeiVenäjäFavorit Vyborg1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat yli 90 kg
Pedchenko, SergeiVenäjäFavorit Vyborg1 kyu (ruskea)Poika2001U21 miehet alle 100 kg
Pekki, IlmariSuomiHauve-Kan, Haukipudas2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Perelstein, MarkusViroOokami1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Pertelson , OscarSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Petenberg, GermanSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Petrov, IvanVenäjäSSHOR N11 dan (musta)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Petrov, IvanVenäjäSSHOR N11 dan (musta)Poika2002U21 miehet alle 60 kg
Ploom, AlbertViroAitado2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Postnikova, ElizavetaVenäjäFavorit Vyborg1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 70 kg
Postnikova, ElizavetaVenäjäFavorit Vyborg1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 70 kg
Pulkka, EricSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Pulkka, JensSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 60 kg
Puumalainen, JuhoSuomiMikkelin Judo1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 100 kg
Rajakangas, KristianSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Rajala, JoonaSuomiKejubo, Keuruu2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Rantalainen, AtteSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Raufman, OfirIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 55 kg
Raveala, KatriSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Raveala , KatriSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U21 naiset alle 63 kg
Repo, RoosaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Nainen2000U21 naiset alle 63 kg
Rinne, RasmusSuomiKirkkonummen JS2 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Ronkainen, TuomasSuomiJudo-Kan, Espoo1 kyu (ruskea)Mies1993Miehet alle 73 kg
Rönkkö, KevinSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 60 kg
Rönkkö, KevinSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 60 kg
Rönkkö, StefanSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 66 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 60 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 60 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Saar, TannerViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Sagıroglu, Mehmet Turkki Dogukan Spor Kulubu2 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Sagıroglu, MehmetTurkkiDogukan Spor Kulubu2 dan (musta)Mies2000Miehet alle 81 kg
Saksladu, MarcusViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Salonen, pihlaSuomiPorin JS Fudoshin2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Saraç, Ahmet CanTurkki Dogukan Spor Kulubu1 dan (musta)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Saraç, Ahmet CanTurkkiDogukan Spor Kulubu1 dan (musta)Poika2002U21 miehet alle 66 kg
Saraç, Hüseyin CanTurkki Dogukan Spor Kulubu2 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Saraç, Hüseyin CanTurkkiDogukan Spor Kulubu2 dan (musta)Mies2000Miehet alle 81 kg
Särav, RebeccaViroAitado2 kyu (sininen)Poika2002U18 tytöt alle 63 kg
Seidu, AmaduGhanaNational Team1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 73 kg
Shapira, GalIsraelTeam Israel1 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 52 kg
Shapira, GalIsraelTeam Israel1 dan (musta)Nainen1998U21 naiset alle 52 kg
Sharma, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Shemesh, TopazIsraelTeam Israel1 dan (musta)Poika2001U18 tytöt alle 52 kg
Shemesh, TopazIsraelTeam Israel1 dan (musta)Poika2001U21 naiset alle 52 kg
Shugga Sami Ali Ubad, NashwanSaksaNPC Germany1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 60 kg
Sidebäck, JoelRuotsiUppsala JK1 kyu (ruskea)Mies1997Miehet alle 73 kg
Snicker, PaavoSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Solikhdzon, RakhmonovVenäjäTosno1 dan (musta)Poika2001U21 miehet alle 66 kg
Solikhdzon, RakhmonovVenäjäTosno1 dan (musta)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Sorokina, SofiaVenäjäFavorit Vyborg1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Sorokina, SofiaVenäjäFavorit Vyborg1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 52 kg
Spibey, LiamRuotsiUppsala JK3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Stolk, DianneAlankomaatJudoclub Krimpenwaard1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Stolk, DianneAlankomaatJudoclub Krimpenwaard1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 63 kg
Sülla, SimonViroAitado1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 90 kg
Sundberg, JenniSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Sundberg, SusannaSuomiHontai Judo, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 52 kg
Sundberg, SusannaSuomiHontai Judo, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U21 naiset alle 52 kg
Suutarinen, IiroSuomiJushinkan, Ähtäri1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Svalberg, LeonRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Poika2001U21 miehet alle 55 kg
Svalberg, LeonRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Sychev, SergeiVenäjäTosno1 dan (musta)Poika2002U21 miehet alle 60 kg
Sychev, SergeiVenäjäTosno1 dan (musta)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Tapio, JoonasSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Tarkus, MeritViroAitado2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Tarma, MarkusSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Teetlaus, Markus JohannesViroToni Judokool3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Thongsut, YadaSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Tofilovski, MajaRuotsiLjusdals JK1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt yli 70 kg
Tofilovski, MajaRuotsiLjusdals JK1 kyu (ruskea)Tyttö2001U21 naiset alle 78 kg
Toikka, GeorgiiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Trifanov, VladVenäjäFavorit Vyborg1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 66 kg
Trilljärv, MatheasViroToni Judokool2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Tüksammel, KarlViroAitado1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Tulga, DemirelSaksaNPC Germany1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 100 kg
Turunen, SampoSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Tuurala, HenriSuomiRaision Ryhti1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 66 kg
Ullbrand, OliverRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Uusitalo, TiiaSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt yli 70 kg
Uusitalo, ToniSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies2000U21 miehet alle 55 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Vanatoa, MarkusViroOokami1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Vardja, Daniel MarkusViroAitado1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 66 kg
Vasilev, OlegVenäjäJudo Club Victoria3 dan (musta)Mies1986Miehet alle 73 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Vehmas, ViliSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Vidmar, JanezSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 81 kg
Viren, JonnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt yli 70 kg
Viru, Ralf StivenViroAitado1 dan (musta)Mies2000U21 miehet alle 81 kg
Ylitalo, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 66 kg
Yousef, SalmaSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 70 kg
Zhabbarov, DonierVenäjäFavorit Vyborg1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Zhabbarov, DonierVenäjäFavorit Vyborg1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 66 kg
Zimin, MikhailVenäjäSSHOR N11 dan (musta)Poika2001U18 pojat alle 90 kg
Zimin, MikhailVenäjäSSHOR N11 dan (musta)Poika2001U21 miehet alle 90 kg