Startti Cup/Junnu Cup, Kirkkonummi

Viimeinen ilmoittautumispäivä 16.11.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Åberg, ToniSuomiLoviisan S JS Arashi6 kyu (valkoinen)Poika2001Miehet yli 100 kg
AGAMIRZAEV, ABDUL-HALIMSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Ajo, NeoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Anthoni, OliverSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Antila, JuhoSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Antonov, AndreiSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Appel, VenlaSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
ARSELGOV, RASHIDSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Askola, TeemuSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Attwood, AlexSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Auna, JesseSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
BALAYEV, MUHAMMADSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
BASHAEV, SULTANSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2004U15 pojat
Bastman, SebastianSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Elgh, FrejaSuomiKirkkonummen JS6 kyu (valkoinen)Tyttö2006U13 tytöt
Elomaa, ElliSuomiSalon Budoseura5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Engström, GabrielSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Eskonlahti, PyrySuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Finstad, TommiSuomiAhjo Training Center6 kyu (valkoinen)Poika2005U13 pojat
Fredriksson, ChristofferSuomiFinndai, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1995Miehet alle 81 kg
Fyhr, Kasper SuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Haikola, EeroSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Haltia, OtsoSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Hämäläinen, MiroSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Hannula, HemmoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Heikkinen, HavuSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Heinikari, RoopeSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat
Heiniluoma, FeliksSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Heiskanen, EliasSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat
Holmström, KonradSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Huovinen, KiiaSuomiSiuntion Keido-Kan4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt
Huupponen, IlkkaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Ilmanen, AarniSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat
Jalkanen, NiiloSuomiKirkkonummen JS6 kyu (valkoinen)Poika2007U11 pojat
Järnefelt, EetosSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat
Järviniitty, LeeviSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Jordas, ErikSuomiLoviisan S JS Arashi6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Jungner, HenriSuomiChikara, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2005U13 pojat
Juutilainen, VilmaSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Kanerva, VelluSuomiSiuntion Keido-Kan6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Karpiola, MaximilianSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kassam, AaronSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Keinänen, AntoSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat
Keränen, EmmiSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Kettunen, AntonSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Kettunen, PetraSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2009U11 tytöt
Köhler, AntonSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kokko, NiiloSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Kokkonen, LeoSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Kölli, KerttuSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt
Korhonen, RikuSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Koskimäki, ArttuSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Koukkunen, AkuSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Koukkunen, NellaSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt
Kurki, KatariinaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt
Laaksonen, PeetuSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Lähteinen, GunnarSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Lähteinen, Minea-AuroraSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt
Lappänen, LauriSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Lauronen, MikoSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Lehto, AnniSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt
Leinonen, ElisSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Lemström, MaxSuomiHyvinkään Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Leppäkangas, TinoSuomiKirkkonummen JS6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Leppänen, OnniSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Lindroth, AleksiSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Mäkelä, LassiSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Marjanen, ViliSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Meriläinen, EetuSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat
Molander, JesperSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Molander, VenlaSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt
Morozyuk, VladimirSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Mulli, VäinöSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Mulli, ViiviSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Murtoniemi, LeonardoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2001Miehet alle 81 kg
Neiglick, SaraSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Niemelä, AnttiSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Niemelä, AnttiSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Niinimäki, OliverSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Niva, RuutSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Nybondas, JohanSuomiKirkkonummen JS6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
ODES, ODESSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2006U13 pojat
Oksala, JuliusSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Östermark, BenjaminSuomiLohjan Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Pekki, SofiaSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Pekki, StefanSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Pennanen, EemeliSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
PLIJEV, MUSLIMSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2006U13 pojat
Poikolainen, AaroSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Poikselkä, IivariSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
POLISHCHUK, MATFEISuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
POLISHCHUK, NikitaSuomiTikkurilan Judokat6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Pönni, TeemuSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat
Puoliväli, TaaviSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Putaala, NoelSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Raittila, JonneSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
Rantalaiho, LeeviSuomiKirkkonummen JS6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Raunio, RomeoSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Riihelä, OtsoSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Rinne, JuhoSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1996Miehet alle 73 kg
Ristolainen, AlexSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Saar, MartSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat
Sällinen, EetuSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Schrooten, NoaSuomiSiuntion Keido-Kan6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Sehm, JoonasSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Siekkinen, SaraSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt
Siili, AkseliSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Siltala, VilleSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Sundell, EemeliSuomiJudo-Kan, Espoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat
Suominen, ElliSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt
Swanson, SebastianSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Tammi, GlebSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Taskinen, LauriSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
TOCHIEV, MUHAMED-AMINSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Toivanen, IdaSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt
Tolvanen, JonasSuomiLoviisan S JS Arashi6 kyu (valkoinen)Poika2001Miehet alle 73 kg
Toppi, JanneSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2002Miehet alle 66 kg
Turta, Oskari SuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Tuurala, HeidiSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Tyttö2001Naiset alle 57 kg
UGURCHIEV, MAGOMEDSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2007U11 pojat
Uusi-Seppä, AarneSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Vainio, VilhoSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2010U13 pojat
Vehmas, RonjaSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Vettenterä, OsseSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Virtanen, Anna-KaisaSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt
Virtanen, JonasSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Wallmeroth, EliaSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat