Willimies-Shiai, Lappeenranta

Viimeinen ilmoittautumispäivä 02.01.2018
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aalto, JiriSuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat kilpailijat
Ahola, Juha-MattiSuomiTns-Judo, Toijala2 dan (musta)Mies1984Miehet avoin
Ashihmin, AleksanderVenäjäVyborg Favorit5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat kilpailijat
Avedeniy, PavelSuomiKiteen Kippon1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet alle 90 kg
BALAYEV, SAMIRSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat kilpailijat
Barhatova, AleksandraVenäjäVyborg Favorit4 kyu (oranssi)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Bergman, EllaSuomiKiteen Kippon3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Bergman, FanniSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt kilpailijat
Bergman, FanniSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 pojat kilpailijat
Bergman, PietariSuomiKiteen Kippon3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Bersanukaev, UsmanVenäjäJudo Club Turbostroitel5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat aloittelijat
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Erjansalo, PetraSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt aloittelevat
Fotuima, ArtemVenäjäJudo Club Turbostroitel4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat kilpailijat
Gladkih, SemenVenäjäVyborg Favorit4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 50 kg
Gladkih, AnastasiaVenäjäVyborg Favorit4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt kilpailijat
Gubanov, AntonVenäjäJudo Club Turbostroitel5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat kilpailijat
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Haikulainen, TimiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Haikulainen, TuomasSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat kilpailijat
Hakkarainen , JoonaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat kilpailijat
Hakkarainen , MiikoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat kilpailijat
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Hämeenaho, AaronSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat kilpailijat
Hiltunen, TimoSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Mies1975Miehet avoin
Hiltunen, TopiSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat aloittelijat
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat kilpailijat
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt kilpailijat
Immonen, JenniSuomiSavonlinnan Shikata1 kyu (ruskea)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Immonen, KaritaSuomiSavonlinnan Shikata4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt kilpailijat
Iroshnikov, VasiliVenäjäVyborg Favorit5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat kilpailijat
Ivanov, DmitriiVenäjäJudo Club Turbostroitel4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Järvinen, SamiSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1978Miehet avoin
Järvinen, SamiSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1978Miehet alle 90 kg
Kaarna, TinoSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat aloittelijat
Kähärä, SaraSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 70 kg
Kargin, DaniilVenäjäVyborg Favorit4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Kärmeniemi, JussiSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat aloittelijat
Kärmeniemi, VilleSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat aloittelijat
Keronen, AntonSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 34 kg
Kettunen, NiiloSuomiToodokan, Joroinen4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat kilpailijat
Kharin, IlyaSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 34 kg
Kietäväinen, RoniSuomiImatran Sukoshi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Kinnunen, MikaelSuomiSavonlinnan Shikata5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat aloittelijat
Klimov, ArtemSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat aloittelijat
Korolev, PavelSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Kosunen, NikuSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat kilpailijat
Kukkonen, AkuSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat kilpailijat
Kurkela, EelisSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat kilpailijat
Kurkela, ElsiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt kilpailijat
Kurkela, ElsiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 pojat kilpailijat
Kurki, KatariinaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt aloittelevat
Laapas, AatuSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat aloittelijat
Laitinen, pinjaSuomiSavonlinnan Shikata3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 57 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Lebedko, SlavaVenäjäVyborg Favorit5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat kilpailijat
Löppönen, EliasSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat kilpailijat
Löppönen, SampoSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat kilpailijat
Löppönen, SampoSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat aloittelijat
Mäkelä, MaxSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat kilpailijat
Malkki, RoopeSuomiToodokan, Joroinen4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat kilpailijat
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Mikhailovskiy, RomanVenäjäVyborg Favorit5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat kilpailijat
Molander, JesperSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat aloittelijat
Molander, VenlaSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Nenonen, SakuSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat kilpailijat
Niemelä, AnttiSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat kilpailijat
Nykänen, EllaSuomiToodokan, Joroinen3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 pojat alle 46 kg
Oreshko, NikitaVenäjäJudo Club Malahit5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat kilpailijat
Ozdoev, SuleimanSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Parkkinen, RasmusSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat kilpailijat
Partanen, EemeliSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat aloittelijat
Parviainen, OttoSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat kilpailijat
Petriakov, IlyaVenäjäOlympic Hopes St.Peterburg4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Pitkänen, MiroSuomiKiteen Kippon3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Poikonen, Aaro SuomiKerimäen Judonoko4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat kilpailijat
Rinkinen, Ville-VeikkoSuomiKiteen Kippon2 kyu (sininen)Mies2000Miehet alle 81 kg
Ristimäki, AlmaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt kilpailijat
Ristimäki, JussiSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 60 kg
Ristimäki, MikkoSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Mies1972Miehet avoin
Romanov, KirillSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat aloittelijat
Salminen, EmiliaSuomiKerimäen Judonoko5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt aloittelevat
Salminen, MinnaSuomiKerimäen Judonoko5 kyu (keltainen)Poika2006U13 tytöt aloittelevat
Savenius, JegorSuomiKiteen Kippon3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Seppänen, ElinaSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt kilpailijat
Shavyrin, ArtemVenäjäJudo Club Turbostroitel5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat aloittelijat
Soppi, AinoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt kilpailijat
Soppi, AinoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2008U13 tytöt kilpailijat
Stepanov, ArtemVenäjäJudo Club Turbostroitel5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Suikkanen, SimoSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Mies1997Miehet alle 81 kg
Suvanto, Iida SuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt kilpailijat
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Toikka, GeorgiiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Tolvanen, JonasSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2001U18 pojat yli 81 kg
Ukkonen, KristianSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Mies1993Miehet alle 60 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Väistö, LeeviSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat aloittelijat
Vasarainen, PauliSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat kilpailijat
Vasarainen, VeikkaSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat kilpailijat
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Viakkerev, AntonVenäjäJudo Club Turbostroitel4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Viren, JonnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt yli 63 kg
Viren, JonnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt yli 63 kg
Voitenko, MikhailVenäjäOlympic Hopes St.Peterburg5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Volkov, EliseiSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat aloittelijat
Voropaev, IvanVenäjäVyborg Favorit 5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat kilpailijat
Voropaev, IvanVenäjäVyborg Favorit5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat kilpailijat
Vtorushin, ViacheslavSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat aloittelijat
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt kilpailijat
Yousef, BassamSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg