Genelec-turnaus, Iisalmi

Viimeinen ilmoittautumispäivä 08.11.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ala, EinoSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Berezovskij, GenrihVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Berg, JoniSuomiKita-Kan, Kemi1 kyu (ruskea)Mies1994Miehet alle 90 kg
Bergman, EllaSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 44 kg
Bergman, EllaSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Bergman, FanniSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt
Bergman, FanniSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Bergman, PietariSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Bergman, PietariSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Bilovusyak, KlimentiySuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Chapligin, GeorgijVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Eetu, KinnunenSuomiYama-Arashi, Varkaus5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Epanchin, TimofejVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Ervasti, TuukkaSuomiPikadon, Pieksämäki5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Galaktionov, SemenVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Gavrich, RomanVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Gedeschuri, ArturVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Gorjaynov, EgorVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Haapalehto, IisakkiSuomiLieksan Jigoku2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Hakkarainen, JuhoSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Hänninen, ViljamiSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Heikkinen, MiiaSuomiJoen Yawara, Joensuu1 kyu (ruskea)Nainen1991Naiset alle 63 kg
Heikkinen, MiskaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Hiltunen, JuusoSuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Hynninen, AatuSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Ignatovich, JesseSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 66 kg
Ignatovich, JesseSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Ivanov, IljaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Ivanov, IvanVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Ivanovs, ArtursSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Kaartinen, KasperiSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Kajava, AnastasiaSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Tyttö2005Naiset alle 48 kg
Karjalainen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Karjalainen, EerikSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Poika2000Miehet alle 66 kg
Karjalainen, EerikSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Karpov, VladislavVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Karvonen, KasperSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Katelik, IgorVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Keronen, AnttonSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Kiiskinen, NicoSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Kirjavainen, AleksiSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 81 kg
Klimenok, SergeySuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Klimenok, SergeySuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Klochkov, SimoSuomiKuopion JS Tomodachi3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Kokkonen, TanjaSuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Nainen1993Naiset yli 70 kg
Kokorin, PavelVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat yli 55 kg
Kolotov, ArsenijVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kolotov, JaroslavVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kondrakov, VladVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Koneva, ViktoriyaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Koponen, OtsoSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Korhonen, TinjaSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Kudrjavzev, RadionVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Kuivalainen, JanneSuomiIlomantsin Toroo-kai ry3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Lahtinen, LeeviSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Lambacka, JarkkoSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 90 kg
Lambacka, PerttuSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Lamchenko, DenisVenäjäKostomuksha Judo Team1 dan (musta)Mies1979Miehet alle 66 kg
Lantto, EelisSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Mies1999Miehet alle 66 kg
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 32 kg
Likov, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Lindgren, AntonSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Lindgren, MirikliSuomiPellon JS2 kyu (sininen)Nainen1998Naiset alle 63 kg
Löppönen, EliasSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Löppönen, SampoSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Määttä, AaronSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Maksimov, RomanVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Maliniemi, LeonSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Martiskainen, MiroSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Mazin, RomanVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Melaranta, AlisaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt
Melaranta, Emilia SuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 44 kg
Nenonen, MinttuSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nykänen, AkseliSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Nykänen, EllaSuomiToodokan, Joroinen3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 pojat alle 46 kg
Nykänen, JuuliaSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 48 kg
Päiväpuro, IidaSuomiLieksan Jigoku4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt yli 52 kg
Parkkinen, RasmusSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Parviainen, OttoSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Pennanen, OlaviSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Piipponen, VilleSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat yli 55 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Pohja, LalliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Pohja, TottiSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Pöysti, AriSuomiYama-Arashi, Varkaus5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Puomilahti, IidaSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Puurunen, AnttiSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Rajakangas, Kristian SuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Rajakangas, KristianSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Remsu, HerttaSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Romaschenko, IvanVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Ronkainen, JesseSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Ronkainen, JesseSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Ruotsalainen, JesseSuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Mies1997Miehet alle 66 kg
Ryhänen, AkiSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Ryhänen, AkiSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Saapunki, Kristian SuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Saarelainen, WeeraSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Saastamoinen, Akseli SuomiLieksan Jigoku4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Säily, AdeleSuomiKajaanin JK5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Salikov, KirillVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Sammallahti, AleksiSuomiHimangan Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Sammallahti, EveliinaSuomiHimangan Judoseura4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 44 kg
Seikkula, Louna-Lumia SuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 pojat alle 46 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 pojat
Seppänen, AkseliSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Sergeev, MatveySuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Sergeev, MatveySuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Soini, AatuSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Sonninen, PerttuSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Tanskanen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Tapaninen, EemeliSuomiYama-Arashi, Varkaus5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Teppo, UkkoSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Teppo, UsvaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt
Tiilikainen, TuukkaSuomiYanagi, Heinävesi4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Timisjärvi, MikoSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Timonen, RikuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Törmäkangas, OliverSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Törmäkangas, OliviaSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Törmäkangas, TopiasSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Tuomennoro, KariSuomiJoen Yawara, Joensuu2 dan (musta)Mies1977Miehet alle 73 kg
Tuomennoro, LuukasSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Turenko, AndrejVenäjäKostomuksha Judo Team1 kyu (ruskea)Mies1986Miehet alle 81 kg
Turpeinen, AleksiSuomiKita-Kan, Kemi3 kyu (vihreä)Mies1999Miehet alle 81 kg
Turunen, LeeviSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Väänänen, HermanniSuomiLapinlahden JS Shiranami4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Väänänen, SeveriSuomiLapinlahden JS Shiranami4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Vainikainen, JuhaniSuomiLapinlahden JS Shiranami4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Vaisman, MatveiSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Veijola, IikkaSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Vitkovskij, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Vyyryläinen, WeikkaSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Zinnik, ArttuSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 55 kg