Väli-Suomen Junnu Cup 4, Nastola

Viimeinen ilmoittautumispäivä 07.12.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Achrenius, Elli-IirisSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Aleksandr, Blokhin VenäjäVoshod4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Antikainen, TuomasSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat
Archakov, SuleymanSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Attwood, AlexSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
BALAYEV, MUHAMMADSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Bendecon, NoahSuomiJyväskylä Jigotai6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Bendecon, SimonSuomiJyväskylä Jigotai6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Egor, Fadeev VenäjäVoshod5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Ekola, Iida-EveliinaSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Ekonen, NiklasSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Erjansalo, PetraSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Fokin jr., SergeiVenäjäVoshod6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Gavrilov, SergeiSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Hagman, NadjaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Hakala, EetuSuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Hakala, SisuSuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Halttunen, LassiSuomiJoutsan Tarmo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Hämeenaho, AaronSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Haverinen, TahaSuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Heikkinen, JoonaSuomiKouvolan JS5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat
Heiskanen, KasperiSuomiJoutsan Tarmo6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Holmström, KonradSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Ikonen, NikoSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2004U15 pojat
Ilja, FominVenäjäVoshod5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Isoranta, RoopeSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Järviniitty, LeeviSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Jordas, ErikSuomiLoviisan S JS Arashi6 kyu (valkoinen)Poika2008U13 pojat
Junikka , Janina SuomiOrimattilan JS6 kyu (valkoinen)Tyttö2005U13 tytöt
Kanervio, Emma SuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Kärmeniemi, JussiSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kärmeniemi, VilleSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Karvonen, TopiSuomiKouvolan JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Kautiainen, SanniSuomiJyväskylä Jigotai6 kyu (valkoinen)Tyttö2010U11 tytöt
Kautiainen, VeetiSuomiJyväskylä Jigotai6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Kemppainen, ArttuSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Keski-Luopa, TatuSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Kharin, IljaSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat
Kokkola, NooaSuomiMikkelin Judo6 kyu (valkoinen)Poika2007U11 pojat
Kokkonen, VeikkoSuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Kolehmainen, RemiSuomiJyväskylä Jigotai6 kyu (valkoinen)Poika2006U13 pojat
Kölli, KerttuSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt
Korhola, JadeSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt
Korhonen, AliciaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Korhonen, RikuSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kurkela, EelisSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Kushtov, Abdul-MalikSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Laapas, AatuSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Lähteinen, GunnarSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Lähteinen, Minea-AuroraSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt
Laitinen, LiinaSuomiPopinniemen Isku5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt
Lehtinen, KaapoSuomiJoutsan Tarmo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Lehtinen, NuuttiSuomiKouvolan JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat
Lehto, AnniSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt
Lepistö, HanneSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Liuksiala, ViliSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat
Löppönen, SampoSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Lotila, LauriSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Luotonen, MatiasSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Mähönen, AtteSuomiPopinniemen Isku4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Mäkelä, ElmeriSuomiJyväskylä Jigotai6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Mäkelä, OskariSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat
Marttila, PontusSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Mättö, NeaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Medov, AminSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Mels, Saakian VenäjäVoshod5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Moilanen, AaroSuomiJyväskylä Jigotai6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Molander, JesperSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Molander, VenlaSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt
Morozyuk, VladimirSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Multanen, TaistoSuomiJyväskylä Jigotai6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Murdiev, AbdullaSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2005U13 pojat
Murdiev, SalikhSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2004U15 pojat
Nevanperä, RonjaSuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Niemelä, AnttiSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Nurmela, EmmaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt
Orsttkhoev, AbdurahimSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Orsttkhoev, MikailSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2007U11 pojat
Päiviö, ArttuSuomiRiihimäen JS6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Paronen, TommiSuomiPopinniemen Isku3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat
Parviainen, OttoSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Pekki, SofiaSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Pekki, StefanSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Pitkänen, ManuSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Plaum, Pavel SuomiLappeenrannan Kamiza6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
PLIJEV, MUSLIMSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2006U13 pojat
Polas, VeetiSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Puoliväli, TaaviSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Riekkinen, AnnaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Ropponen, ValtteriSuomiPopinniemen Isku6 kyu (valkoinen)Poika2004U15 pojat
Rytkönen, EmilSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat
Saarenpää, AnniSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt
Saarenpää, OnniSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Saareskari, JamiSuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Saareskari, MaxSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat
Saareskari, ViliSuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat
Sakalov, AbdurohmanSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Sakalov, MukhammadSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2005U13 pojat
Sakalov, MustafaSuomiJudoseura Targim, Helsinki6 kyu (valkoinen)Poika2006U13 pojat
Sehm, JoonasSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Silen, TopiSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2009U15 pojat
Skinnari, SisuSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Suominen, NikoSuomiJyväskylä Jigotai6 kyu (valkoinen)Poika2006U13 pojat
Tammi, GlebSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
TOCHIEV, MUHAMED-AMINSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Tönnison , JohnatanSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
TRAKS, LAURISuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
TRAKS, MARTINSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
Tuisku, MarloSuomiPopinniemen Isku6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Volkov, EliseiSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat