Mikkeli Shiai 2017

Viimeinen ilmoittautumispäivä 10.10.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aaltonen, NiinaSuomiAhjo Training Center3 kyu (vihreä)Nainen1981Naiset alle 63 kg
Ahlstrand, LassiSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Ahlstrand, LenniSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Ahonen, JoniSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Ala, EinoSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Argillander, LottaSuomiPikadon, Pieksämäki4 kyu (oranssi)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Balayev, SamirSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Bergman, EllaSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 44 kg
Bergman, Ella SuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Bergman, FanniSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Bergman, FanniSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Bergman, PietariSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Bergman, PietariSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Daurbekov, Abdul-azizSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Fachada, VascoPortugaliJyväskylä Jigotai (Finland)2 kyu (sininen)Mies1982Miehet alle 90 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Haikulainen, TuomasSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Haikulainen, TuomasSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Hakkarainen , JoonaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Hakkarainen, MiikoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Hämeenaho, AaronSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt yli 52 kg
Heikkinen, TiiaSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 36 kg
Heikkinen, TiiaSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 pojat alle 34 kg
Heimonen, KiiaSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U15 tytöt alle 57 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 57 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Huopalainen, KristianSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Hutri, HelmiSuomiJoutsan Tarmo4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Hyyryläinen, AnniSuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
Ignatovich, JesseSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Immonen, JenniSuomiSavonlinnan Shikata2 kyu (sininen)Tyttö2003U15 tytöt alle 63 kg
Immonen, JenniSuomiSavonlinnan Shikata2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Immonen, KaritaSuomiSavonlinnan Shikata4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Ivanovs, ArtursSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat yli 55 kg
Juhakoski, FelixSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Juntunen, KonstaSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Kaartinen, KasperiSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Kähärä, SaraSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 70 kg
Karjalainen, EerikSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Poika2000Miehet alle 66 kg
Karjalainen, EerikSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Karvonen, NuuttiSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Kettunen, NiiloSuomiToodokan, Joroinen4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Kinnunen, EetuSuomiYama-Arashi, Varkaus5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Kinnunen, MikaelSuomiSavonlinnan Shikata5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Kirjavainen, AleksiSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 81 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Klimenok, SergeySuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Klimenok, SergeySuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Klochkov, SimoSuomiKuopion JS Tomodachi3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Kokkola, JussiSuomiMikkelin Judo2 dan (musta)Mies1966Veteraanit miehet -90 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 pojat alle 38 kg
Kokkonen, JuhoSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Mies1988Miehet alle 73 kg
Kokkonen, TimoSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Mies1983Miehet alle 90 kg
Kokkonen, VeikkoSuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Konttinen, MarkoSuomiMäntyharjun Judo2 kyu (sininen)Mies1975Veteraanit miehet -90 kg
Koponen, TessaSuomiKuopion JS Tomodachi3 kyu (vihreä)Nainen1999Naiset alle 57 kg
Korhonen, TinjaSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Kuittinen, NicoSuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Kurkela, EelisSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Kurkela, ElsiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Kurkela, ElsiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 pojat alle 38 kg
Kurronen, MikkoSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Laitinen, OonaSuomiSavonlinnan Shikata4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Laitinen, PinjaSuomiSavonlinnan Shikata3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 52 kg
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 32 kg
lehtomäki, tuukkaSuomiYama-Arashi, Varkaus5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat yli 50 kg
Lemettinen, SiiriSuomiPikadon, Pieksämäki5 kyu (keltainen)Tyttö2000U18 tytöt alle 57 kg
Lepistö, HanneSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Lindgren, MirikliSuomiPellon JS2 kyu (sininen)Nainen1998Naiset alle 63 kg
Lytsy, MarkusSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Majidli, MahammadSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Mäkelä, NiiloSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Malkki, NooraSuomiToodokan, Joroinen1 kyu (ruskea)Nainen1998Naiset alle 63 kg
Malkki, RoopeSuomiToodokan, Joroinen4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Meri, MoonaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 tytöt yli 63 kg
Merta, SanniSuomiSavonlinnan Shikata3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 57 kg
Morales, AatosSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Muhonen, LeeviSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat yli 81 kg
Muhonen, leeviSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2000Miehet alle 90 kg
Nevanperä, Ronja SuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Nurminen, SädeSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Nykänen, EllaSuomiToodokan, Joroinen3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 pojat alle 46 kg
Nykänen, EllaSuomiToodokan, Joroinen3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 44 kg
Nykänen, JuuliaSuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 48 kg
Oinonen, MilanaSuomiSavonlinnan Shikata5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 36 kg
Parkkinen, RasmusSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 46 kg
Partanen, EemeliSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat yli 50 kg
Polas, VeetiSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Porkka, SampoSuomiMikkelin Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Räihä, KonstaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Rajakangas, KristianSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Rajakangas, Kristian SuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Rantalainen, AtteSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Ryhänen, AkiSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Saareskari, JamiSuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Saareskari, MaxSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Saareskari, ViliSuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Sala, JuliusSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Sallinen, JennaSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt alle 48 kg
Sallinen, JennaSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt alle 48 kg
Sallinen, NikoSuomiKuopion JS Tomodachi5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Sammallahti, EveliinaSuomiHimangan Judoseura4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
Seppänen, ElinaSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Seppänen, ElinaSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Sergeev, MatveySuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Sirkka, EetuSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Snicker, PaavoSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Sonninen, PerttuSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Soppi, AinoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt alle 32 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Suikkanen, SimoSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Mies1997Miehet alle 81 kg
Taavitsainen, JesperSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Tanskanen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Teittinen, PetraSuomiSavonlinnan Shikata3 kyu (vihreä)Tyttö2000U18 tytöt alle 63 kg
Tonteri, JaniSuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Mies1990Miehet alle 90 kg
Tsoloev, MuslimSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Valjakka, LottaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Viren , JonnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt yli 63 kg
Viren, JonnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt yli 63 kg
Voutilainen, SimoSuomiKarjaan Fuguda2 kyu (sininen)Mies1993Miehet alle 73 kg
Wallen, LumiaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Wallen, LumiaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 pojat alle 34 kg
Zeyfert, DanielSuomiImatran Sukoshi3 kyu (vihreä)Poika2000Miehet alle 66 kg