Tampere Shiai

Viimeinen ilmoittautumispäivä 03.10.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aaltonen, NiinaSuomiAhjo Training Center3 kyu (vihreä)Nainen1981Naiset alle 63 kg
Ahlstrand, LassiSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Ahlstrand, LenniSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Ahonen, JoniSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Ahvenjärvi, EliasSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Ahvenjärvi, OlaviSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Ahvenjärvi, SauliSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Alakoski, SiiriSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 44 kg
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Aleksanyan, EdgarViroAudentese Spordiklubi4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Anohhin, JevgeniSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Arshakyan, VilenaViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Arumäe, KarlViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Arvo, JukkaSuomiFinndai, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1991Miehet alle 73 kg
Aush, RuslanSuomiMAGAS3 kyu (vihreä)Mies1987Miehet alle 90 kg
Avetjan, EduardViroAudentese Spordiklubi4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Aziz, DijakoSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Babtsenko, AleksanderViroKeila Ookami4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Balayev, MuhammadSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Balayev, SamirSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Barnes, CatherineSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 52 kg
Berg, BertViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Berg, BertViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2008U13 pojat alle 30 kg
Czerniauska, BlancaSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 28 kg
Danish, AlijanSuomiKurikan Seibukan4 kyu (oranssi)Mies1998Miehet alle 66 kg
Daurbekov, Abdul-AzizSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Dikajev, SaadViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Domberg, TönisViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat yli 50 kg
Eesmäe, NormanViroKeila Ookami5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Elo, EinoSuomiRauman JS Samurai3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Elo, LiljaSuomiRauman JS Samurai5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 40 kg
Elomaa, ElliSuomiSalon Budoseura5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Erikson, MattiasViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 pojat alle 42 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 pojat alle 42 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Eronen, MiljaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 57 kg
Eronen, SakariSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat yli 81 kg
Filenius, JuliusSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Filenius, MatiasSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Fiscev, OskarSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Galaev, KerimSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Galaev, RasulSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Gavrilov, EmilSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 30 kg
Geisor, JoelSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Golmohammadi, ShahoSuomiJyväskylä Jigotai1 dan (musta)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Grönblom, VincentSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Grönroos, JussiSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Mies1982Miehet alle 90 kg
Hakala , KalleSuomiFinndai, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1988Miehet alle 81 kg
Hakkarainen , JoonaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Hakkarainen , MiikoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt yli 52 kg
Hanhivaara, NinjaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 40 kg
Hännikäinen, ElinaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Hännikäinen, PaulaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Nainen1979Naiset alle 70 kg
Harju, NooraSuomiSeinäjoen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Haukkala, IisakSuomiSeinäjoen JS1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U15 tytöt alle 57 kg
Helenius, AtteSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Hesso, HeikkiSuomiKankaanpään Judokat3 kyu (vihreä)Mies1988Miehet alle 100 kg
Holtsmeier, OliverViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Holtsmeier, OliverViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Honkanen, WilmaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Huhtala, HenriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Ilomäki, OnniSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 42 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Jakimova, MariaViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Johansson, LauriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Jokela, KatjaSuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Nainen1976Naiset alle 63 kg
Jokinen, SeveriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Jolkin, NikitaViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Juhakoski, FelixSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Jussila, RiikkaSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Nainen1998Naiset alle 63 kg
Kahar, Rihard JoosepViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Kalev, KaarelViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Kalinkin, MaximSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Kallio, johannesSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kalmus, JoosepViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 34 kg
Kalmus, JoosepViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Kalmus, SiimViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Känna, SilverViroTarto Do2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Karppinen, ArtjomSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Karru, JuhoSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 46 kg
Karsikas, NeeaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2000U18 tytöt alle 57 kg
Kasesalu , ChristianSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Katajisto, JouniSuomiTyrvään Juro4 kyu (oranssi)Mies1996Miehet alle 66 kg
Kauranen, AntonSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Kauranen, AntonSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Kautto, OlaviSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Keränen, ElmoSuomiSiuntion Keido-Kan4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 50 kg
Kielenniva, JoonasSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Kirna, KabrielViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat yli 55 kg
Kirna, KabrielViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat yli 66 kg
Kirselä, VeraSuomiRauman JS Samurai4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Kivijärvi, SanniSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 32 kg
Koivisto, JoonasSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Koivunen, AleksiSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat alle 50 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 36 kg
Kolu, JyriSuomiLohjan Urheilijat2 kyu (sininen)Mies1996Miehet alle 73 kg
Korhonen, AliciaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 44 kg
Korolev, PavelSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Körvits, GustavViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Koskinen, EliasSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Koskinen, MikaelSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Kotiranta, AkseliSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Kottari, SanttuSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Kovalko, OskarViroKeila Ookami4 kyu (oranssi)Poika2010U13 pojat yli 55 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Krupski, RoniSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Kujanhaara , JoonatanSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Kukk, Kert KasparViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 50 kg
Kumm, KonradViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Kuoppala , EliasSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 tytöt alle 36 kg
Kupiainen, JuhaniSuomiFudoshin Rauma4 kyu (oranssi)Mies1997Miehet alle 100 kg
Kutson, KristjanViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kymäläinen-Mäkelä, KatriinaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Nainen1979Naiset yli 78 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Laitila, JensSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Larionov, ArtemiViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Laxen, FridaSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Tyttö2001Naiset alle 63 kg
Laxen, FridaSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Lehtinen, VäinöSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Leibenau, Sten-RolandViroKeila Ookami2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Lepistö, HanneSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Leppäniemi, EinoSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Lestsenski, TimurViroAudentese Spordiklubi4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Levandi, HenrikSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Liimatainen , PeetuSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Lindgren, LeifSuomiPellon JS2 kyu (sininen)Mies1996Miehet alle 81 kg
Lindholm, MereteSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Lokk, KarlViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 42 kg
Loman, MarkoSuomiAhjo Training Center3 kyu (vihreä)Mies1981Miehet alle 66 kg
Luotonen, Matias SuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Majidli, MahammadSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Mäkinen, EliasSuomiSiuntion Keido-Kan2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Mäkipää, LindaSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Nainen1995Naiset yli 78 kg
Marjunen, MiljaSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 40 kg
Markola, NiklasSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Matikka, OlliSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Messo, VilppuSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Mies1999Miehet alle 90 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2002Naiset alle 63 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Mikk, SamuelViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Mikk, SamuelViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat yli 81 kg
Montonen, NikitaSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Montonen, NikitaSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 34 kg
Muller, AndreasViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Mustelin, TeroSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Mies1987Miehet alle 100 kg
Mustonen, MiikaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Myllylä , RasmusSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 42 kg
Näppi, RivoViroKeila Ookami4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Naskali, LeeviSuomiShinrai, Pirkkala3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Nättylä, ValluSuomiJushinkan, Ähtäri4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 46 kg
Nättylä, VilleSuomiJushinkan, Ähtäri5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Nedvedskaja, NikaViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Tyttö2000U18 tytöt alle 63 kg
Nesterov, FedorSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Nesterov, GordeySuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 42 kg
Nieminen, JimiSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Nikolski, ValentinViroAudentese Spordiklubi4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Nilho, ZelimSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Nirhola, Jenna-LiisaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 52 kg
Nirhola, Jenna-LiisaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 52 kg
Nordling, VilleSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Mies1981Miehet alle 81 kg
Numminen, KristianSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat yli 55 kg
Nurmi, LottaSuomiShisei, Turku4 kyu (oranssi)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Nurminen, SädeSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Nykänen, EllaSuomiToodokan, Joroinen3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 pojat alle 46 kg
Nykänen, EllaSuomiToodokan ry3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 44 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Östermark, BenjaminSuomiLohjan Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Översti, MatiasSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Päiviö, PatrikSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Pajamäki, Matti SuomiTyrvään Juro3 kyu (vihreä)Mies1979Miehet alle 81 kg
Pajamäki, WalterSuomiTyrvään Juro4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Pajunen, RobinSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Pavljutsenko, AleksandrViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Pellinen, ValtteriSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 42 kg
Peltonen, KristaSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Perätalo, KiraSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 28 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Petenberg, GermanSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Piirimets, UkuViroKeila Ookami5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Pilt, Karl JohannesViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Pilt, Karl JohannesViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2004U18 pojat alle 66 kg
Pogossian, DavidViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U13 pojat alle 46 kg
Pohja, LalliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Pohja, TottiSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat yli 55 kg
Pruul, AlvarViroKeila Ookami2 kyu (sininen)Mies1999U18 pojat alle 73 kg
Puottula, KonstaSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Puottula, TyttiSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Nainen1984Naiset alle 63 kg
Pusa, FelixSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Puuraid, HendrikViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 42 kg
Puuraid, JoonasViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 42 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Rannaste, MarkoViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 50 kg
Rantala , Jesse SuomiKejubo, Keuruu4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Rantalainen, AtteSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Rantanen, NuuttiSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 42 kg
Rattassepp, RevoViroKeila Ookami2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Raud, TaanielViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 27 kg
Raveala , KatriSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2001Naiset alle 63 kg
Raveala , KatriSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Repo, RoosaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2000U18 tytöt alle 63 kg
Reunanen, JaakkoSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Mies1988Miehet alle 73 kg
Riekkinen, JoonasSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Ristimäki, JussiSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Ristimäki, JussiSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Ristimäki, MikkoSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Mies1972Miehet alle 100 kg
Ristmäe, JoonatanViroTarto Do2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Röndin, VladislavViroAudentese Spordiklubi4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 34 kg
Rouhiainen, OliviaSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt yli 52 kg
Ruoppa, LottaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Saarm, Franz StevenViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Saarm, Franz StevenViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 34 kg
Saidulaev , AbdulaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Sallo, BrigiteSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Sallo, BrigiteSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2001Naiset yli 78 kg
Salminen, JarkkoSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Salminen, JustusSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Salminen, ManicoSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Samppala, VanessaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Satukangas, ArttuSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 pojat alle 46 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 32 kg
Seppälä, Otso SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Seppälä, Väinö SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Sharma, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 52 kg
Siitonen, AaroSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 42 kg
Simola, VilleSuomiRauman JS Samurai2 kyu (sininen)Mies1987Miehet alle 81 kg
Sinisalo, MatiasSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Sirola, VilleSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 30 kg
Snicker, PaavoSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Stsekotin, FilippViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Stserbakov, RuslanSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Suutarinen, IiroSuomiJushinkan, Ähtäri2 kyu (sininen)Poika2000Miehet alle 66 kg
Suutarinen, IiroSuomiJushinkan, Ähtäri2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Syrjä, AtteSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Tähtikunnas, PaavoSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Talpas, Armin OttViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 46 kg
Teder, Thomas HillarViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Teppo, UkkoSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Terno, SamuelSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Timonen, RikuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Toikka, GeorgiiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Toiviainen, TapaniSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Mies1985Miehet alle 81 kg
Tonteri, JaniSuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Mies1990Miehet alle 90 kg
Totrov, IvanViroAudentese Spordiklubi4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Tsoloev, MuslimSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Tsvetkova, AlinaViroTarto Do2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Tuomivaara, JoonatanSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Turna, ArturViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Turna, ArturViroTarto Do4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Uzhakhov, IbragimSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 30 kg
Uzhakhov, MagomedSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Vahter, TaaviViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat yli 50 kg
Vainiola, FelixSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Vainiola, MillaSuomiLempäälän Kisa3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 44 kg
Valdre, Erik-MarkusViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 27 kg
Vauhkonen, ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002Naiset alle 63 kg
Vauhkonen , ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 42 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Vehmas, ViliSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Velman, LeonViroAudentese Spordiklubi4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Veryukhanov, NikitaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Vilkkinen, EliasSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat yli 55 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Vingisaar, KristjanViroAudentese Spordiklubi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Viren , JonnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt yli 63 kg
Viren, JonnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt yli 63 kg
Virtanen, AatiSuomiLempäälän Kisa Syokonkan3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Voutilainen, SamuelSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 46 kg
Wootten, ElsiSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 tytöt alle 44 kg
Yousef, BasimSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Yousef, SalmaSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg