Oulu Shiai

Viimeinen ilmoittautumispäivä 13.09.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Anton, HeikkinenSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Flink, OnniSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Hakkarainen , JoonaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Hakkarainen, MiikoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Halonen, AnttonSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 30 kg
Happonen, IiroSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Heikkilä, FeliksSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Heikkilä, kaiusSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Heikkinen, MiskaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Heikkinen, MiskaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Hurskainen, PerttuSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Iivari, MineaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Iivari, NiklasSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Ivashneva, OlgaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 48 kg
Käkelä, ErikaSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 32 kg
Käkelä, SanteriSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Kejonen, EliasSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Kiiskinen, NicoSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Klimenok, SergeySuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Kolotov, ArsenijVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Kolotov, JaroslavVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Koneva, ViktorijaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Kontio, AapoSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Korteniemi, MattiSuomiPellon JS5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 42 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Kortesalmi, AnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Kortesalmi, AnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 42 kg
Koskenaho, JuhoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Koskenaho, LauriSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat alle 46 kg
Kudrjavzev, RadionVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Kyötikki, TopiSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 34 kg
Kyrö, MikoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Lahtinen, LeeviSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Lahtinen, VeikkaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Lappalainen, JooseSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Lasanen, RonjaSuomiOulun JK6 kyu (valkoinen)Tyttö2006U15 pojat alle 34 kg
Lasanen, RonjaSuomiOulun JK6 kyu (valkoinen)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Leino, PetraSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Leppänen, Nelly SuomiPellon JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 48 kg
Mäki, Sanni SuomiPellon JS5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 28 kg
Mäki, SiljaSuomiPellon JS5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Marjamaa, NooaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat alle 34 kg
Melaranta, AlisaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Melaranta, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 48 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Narva, AnniSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Narva, Miska SuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 46 kg
Narva, SaraSuomiOulun JK6 kyu (valkoinen)Tyttö2010U11 tytöt alle 25 kg
Nykänen, AkseliSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 30 kg
Orava, EelisSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Orava, ValtteriSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Ovaska, Eeva SuomiSodankylän Byakuya5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
Ovaska, MariannaSuomiSodankylän Byakuya4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Pehkonen, SamuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Pennanen, OlaviSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 42 kg
Piippo, Ánte SuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Pohja, LalliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Pohja, TottiSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Rahikkala, JuhoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat alle 38 kg
Raittimo, MatiasSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Rantapää, JereSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Riikonen, MiroSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat alle 42 kg
Ronja, HeikkinenSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Rönkä, UrhoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Saapunki, KristianSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Saarela, JereSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Salikov, KirillVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Schromm, DanielSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 44 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 pojat alle 46 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 pojat alle 34 kg
Soini, AatuSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Teppo, UkkoSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 63 kg
Teppo, UsvaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Törmänen, AamosSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Törmänen, RonjaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 44 kg
Väisänen, TopiSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Vanhala, VilleSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Vikeväinen, EmilSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 34 kg
Vitkovskij, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg