Finnish Judo Open

Viimeinen ilmoittautumispäivä 13.10.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aaltonen, LukasSuomiTurun Judoseura2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat yli 90 kg
Ahlstrand, LassiSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Ahonen, JoniSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Åkesson , Mathilda RuotsiRättviks JK3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Åkesson , Mathilda RuotsiRättviks JK3 kyu (vihreä)Tyttö2001Naiset alle 63 kg
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Alkadour, MohamadRuotsiUppsala JK1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 81 kg
Altosaar, MihkelViroAitado1 dan (musta)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Aziz, ZicoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Barton, AlexandraSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Nainen1995Naiset alle 63 kg
Bolander, CecilieNorjaIppon1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 70 kg
boman, martinRuotsiSPIF Judo1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Boutzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat yli 90 kg
broman, albinRuotsiSPIF Judo1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 90 kg
broman, albinRuotsiSPIF Judo1 kyu (ruskea)Poika2000Miehet alle 90 kg
Dabram, AdamRuotsiUppsala JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Eriksson, AgnesRuotsiBorlänge JK1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Fachada, VascoPortugaliJyväskylä Jigotai (Finland)2 kyu (sininen)Mies1982Miehet alle 90 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Hannula, JuusoSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Haukkala, IisakSuomiSeinäjoen JS1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Heffermehl, JohanNorjaIppon1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 66 kg
Heinonen, EetuSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Heiskanen, TimoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet alle 81 kg
Hellgren, JannikaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2000U18 tytöt alle 52 kg
Hellgren, JessikaSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Nainen1997Naiset alle 70 kg
Herea, AlexandruSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 90 kg
Hmesheh, JaafarRuotsiUppsala JK1 kyu (ruskea)Mies1996Miehet alle 66 kg
Höglund, LinusSuomiÅlands Judoklubb2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Holmström, ElinRuotsiUppsala JK2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Holopainen, JussiSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Holopainen, MatiasSuomiTikkurilan Judokat1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 90 kg
Huhtala, HenriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Jacobsen, MariusNorjaNesodden Judoklubb1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 81 kg
Jaskari, OscarRuotsiOlofströms JK1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 60 kg
Johansson, LauriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Juopperi, MattiSuomiKirkkonummen JS2 dan (musta)Mies1996Miehet alle 90 kg
Jussila, JereSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 73 kg
Kaewasa, SikkoSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Kaljulaid, Klen KristoferViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 90 kg
Kalmus, SiimViroTarto Do2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Kanevets, ArturSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Kanevets, RainerSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Känna, SilverViroTarto Do2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Kari, ErkkaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet yli 100 kg
Kaup, Caris HelenaViroOokami1 kyu (ruskea)Nainen1998Naiset alle 52 kg
Kettunen, HenrikSuomiKokkai-Kan, Tornio2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Khaziev, ArturSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Kielenniva, JoonasSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Kokkoniemi, SamuelSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 81 kg
Kollerud, MatiasNorjaIppon1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Kont, Carl GustavViroOokami1 dan (musta)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Koponen, OttoSuomiJoen Yawara1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 60 kg
Korhonen, RoopeSuomiKajaanin JK1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Korkeila, VilleSuomiJudo-Kan, Espoo1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 73 kg
Körkkö, EliasSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 66 kg
Koskinen, SamuliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 73 kg
Krautscheid, LenaRuotsiUppsala JK1 dan (musta)Nainen1995Naiset alle 70 kg
Kubaev, Sayd-ArbiSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Kujansuu, ElviiraSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Nainen1999Naiset alle 57 kg
Kuusik, MattiasViroTarto Do1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 90 kg
Kymäläinen-Mäkelä, KatriinaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Nainen1979Naiset yli 78 kg
Laamanen, AatuSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 90 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 90 kg
Lamchenko, DENISVenäjäKostomuksha Judo Team1 dan (musta)Mies1979Miehet alle 66 kg
Lehtinen, VäinöSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt alle 70 kg
Lindqvist, JonasSuomiShirokawa, Porvoo1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Lindström, CamillaRuotsiBorlänge JK1 dan (musta)Nainen1994Naiset alle 70 kg
Lipard, ViljarViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Luha, Markus JuhannesViroOokami2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Luoma, JuhoSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Määttä, HenriSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 66 kg
Mäkinen, Elias SuomiSiuntion Keido-Kan2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Mäkinen, OskariSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Mantulin, ArtjomSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Mäntylä, AlbinRuotsiUppsala JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Mäntylä, EliasRuotsiUppsala JK2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Markkanen, SamuliSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Matikainen, PihlaSuomiMaskun Tempo1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 57 kg
Mattsson, KlaraRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Nainen1997Naiset alle 57 kg
Mattsson, NilsRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 90 kg
Mattsson, PelleRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Mercurio, MattiasRuotsiUppsala JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Miettinen, EmilSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Moo, MoatasmRuotsiBorlänge JK1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Movsisjan, ArmenViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Muhonen, LeeviSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 90 kg
Myllylä, RasmusSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
NAELSO, KRISTELViroViljandi Spordiklubi Taifu1 kyu (ruskea)Nainen1998Naiset alle 70 kg
Nedvedskaja, NikaViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Tyttö2000U18 tytöt alle 70 kg
Nuriev, DenielViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Nykänen, NooraSuomiHoljutai, Hollola1 kyu (ruskea)Nainen1999Naiset alle 70 kg
Öberg, VictorRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Ollikainen, EllaSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Nainen1999Naiset alle 57 kg
Ollikkala, JesseSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Pajari, ViliSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Pashaev, HeydarRuotsiNacka JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Pashaev, PashaRuotsiNacka JK1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Pavlov, PatrickViroAitado2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Pekki, IlmariSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Perelstein, MarkusViroOokami1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Ponsi, SamiSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1997Miehet yli 100 kg
Priilinn Türk, Karl TaniViroAitado1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Pronko, VictorVenäjäKostomuksha Judo Team2 kyu (sininen)Mies1986Miehet yli 100 kg
Pulkka, EricSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Pulkka, JensSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Pyykkö, MiskaSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Rajaniemi, JyriSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 73 kg
Rantalainen, AtteSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Ratilainen, JaniSuomiJoen Yawara, Joensuu1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 60 kg
Raveala , KatriSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Rinne, RasmusSuomiKirkkonummen JS2 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Rinne, VesaSuomiKaigan, Rauma1 kyu (ruskea)Mies1987Miehet alle 90 kg
Ristmäe, JoonatanViroTarto Do2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Ronkainen, TuomasSuomiJudo-Kan, Espoo1 kyu (ruskea)Mies1993Miehet alle 73 kg
Rönkkö, StefanSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 66 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 60 kg
Saar, TannerViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Saha, LuukasSuomiRiihimäen JS1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 60 kg
Saksladu, MarcusViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Sala, JuliusSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Salonen, PihlaSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 48 kg
Sandell, ChristinaSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Nainen1999Naiset alle 52 kg
Savi, MarkusViroAitado1 dan (musta)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Shuravlev, ArtemVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Sidebäck, JoelRuotsiUppsala JK1 kyu (ruskea)Mies1997Miehet alle 73 kg
Snicker, PaavoSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Stenbrink, Jakob RuotsiUppsala JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Sulander, PetteriSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 90 kg
Sülla, SimonViroAitado1 dan (musta)Poika2000U18 pojat alle 90 kg
Sundberg, SusannaSuomiHontai Judo, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 52 kg
Suutarinen, IiroSuomiJushinkan, Ähtäri2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Svalberg, LeonRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Tarma, MarkusSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Tervonen , TomasSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Thiblin, MartinNorjaIppon Judo Club2 dan (musta)Mies1980Miehet alle 73 kg
Tõniste, KristjanViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Tsirkin, MarkViroSpordiklubi Ippon1 dan (musta)Mies1992Miehet alle 60 kg
Tüksammel, KarlViroAitado1 dan (musta)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Tuurala, HenriSuomiRaision Ryhti1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 66 kg
Uusitalo, TiiaSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt yli 70 kg
Uusitalo, ToniSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 55 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Valtonen, TommiSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1992Miehet alle 66 kg
Vanatoa, MarkusViroOokami1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Vardja, Daniel MarkusViroAitado1 dan (musta)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Vasiljev, DmitryVenäjäKostomuksha Judo Team3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Vauhkonen, ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Vehmas, ViliSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Verlin, KlausSuomiHontai Judo, H:ki1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 81 kg
Ylitalo, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 66 kg
Yousef, SalmaSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 70 kg