Barents Cup Rovaniemi

Viimeinen ilmoittautumispäivä 26.09.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Abbud, TammarRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies1998U21 miehet alle 81 kg
Aliev, TimurVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 30 kg
Alina, PetrovaVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Andreev, LevVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Andreev, MihailVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Ankkuri, JaniSuomiSodankylän Byakuya2 kyu (sininen)Mies1999Miehet alle 66 kg
Baas, SagaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 40 kg
Barsk, MatiasSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Berg, JoniSuomiKita-Kan, Kemi1 kyu (ruskea)Mies1994Miehet alle 90 kg
Biedron, StefanieRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 63 kg
Charma, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Frundin, MaksimVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Galaktionov, SemenVenäjäKostomuksha Judo Team6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Gavrich, RomanVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 46 kg
Gidlund, MalinRuotsiJudo Club Sundsvall1 kyu (ruskea)Tyttö2000U18 tytöt yli 63 kg
Gorjanov, EgorVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Gorodetski, ArtemVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Halonen, AnttonSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 30 kg
Heikkilä, FeliksSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Heikkinen, AntonSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Heikkinen, MiskaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Heikkinen, MiskaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Heikkinen, RonjaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Heikkinen, TiiaSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Tyttö2004U13 pojat alle 34 kg
Heikkinen, TiiaSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 36 kg
Heinonen, AimoSuomiIisalmen JS2 kyu (sininen)Mies1953Miehet alle 73 kg
Hiltunen, MineaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Hiltunen, SaanaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Hurskainen, PerttuSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Hylander, StefanRuotsiJudo Club Piteå2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Hynninen, AatuSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Ignatovich, JesseSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Iivari, MineaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Iivari, NiklasSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Ikäheimo, OnniSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2007U15 pojat alle 38 kg
Immonen, JenniSuomiSavonlinnan Shikata2 kyu (sininen)Tyttö2003U15 tytöt alle 63 kg
Immonen, KaritaSuomiSavonlinnan Shikata4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Ingelsson, LinRuotsiJudo Club Sundsvall2 kyu (sininen)Tyttö2003U15 tytöt alle 48 kg
Ivanov, IljaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Ivanov, IvanVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Ivashneva, OlgaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 44 kg
Järvi, MirkkaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt yli 52 kg
Johansson, TheaRuotsiJudo Club Sundsvall1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Jönsson, AmandaRuotsiJudo Club Sundsvall2 kyu (sininen)Tyttö2000U18 tytöt alle 63 kg
Juntunen, HenriSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Mies1990Miehet alle 90 kg
Kaartinen, KasperiSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Kaasinen, LuukasSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Kaatrasalo, Henri SuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Kantola, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Kantomaa, JoonaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Kari, AkseliSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Karimizadeh, SaeedRuotsiJudo Club Sundsvall2 dan (musta)Mies1990Miehet alle 81 kg
Karjalainen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Karjalainen, EerikSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Karjalainen, EerikSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Poika2000U21 miehet alle 60 kg
Katelik, Igor VenäjäKostomuksha Judo Team6 kyu (valkoinen)Poika2007U11 pojat alle 46 kg
Kejonen, EliasSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Kelahaara, ArttuSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Keränen, ElmoSuomiSiuntion Keido-Kan4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 50 kg
Keskitalo, SakariSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Keskitalo, SammeliSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Kiiskinen, NicoSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Knuuti, PatrikSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Koivisto, EemilSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Koivisto, LailaSuomiKoyama, Rovaniemi6 kyu (valkoinen)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Koivuranta, JaakkoSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Kokko, OttoSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Kokorin, PavelVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat yli 55 kg
Kolesnik, IvanVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Kolesnik, ViktorVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Kolotov, ArsenijVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 38 kg
Kolotov, JaroslavVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Kondrakov, VladVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Koneva, ViktorijaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Kontio, AapoSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Kortesalmi, AnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Koukkari, JyriSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Kudrjavzev, RadionVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 46 kg
Kujanhaara , JoonatanSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Kujanhaara , JoonatanSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kyötikki, TopiSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 34 kg
Lahtinen, LeeviSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Lahtinen, VeikkaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Lambacka, JarkkoSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Lambacka, PerttuSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Lamchenko, DenisVenäjäKostomuksha Judo Team1 dan (musta)Mies1979Miehet alle 66 kg
Lantto, EelisSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Mies1999U21 miehet alle 66 kg
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 32 kg
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Lasanen, RonjaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Leino, PetraSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Lemettinen, SiiriSuomiPikadon, Pieksämäki5 kyu (keltainen)Tyttö2000U18 tytöt alle 57 kg
Leppälä, RasmusSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2000Miehet alle 81 kg
Leppälä, RasmusSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Leppäniemi, EinoSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat alle 50 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Likov, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat yli 55 kg
Lindgren, Leif SuomiPellon JS2 kyu (sininen)Mies1996Miehet alle 81 kg
Lisovski, EgorVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Lumiaho, RuusaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 52 kg
Lumiaho, RuusaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 36 kg
Mäkelä, MisaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Maksimov, PavelVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat yli 55 kg
Mäntykenttä, SaraSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 25 kg
Marchukov, MaksimVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Maslov, AleksandrVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Matvej, VarakinVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Melaranta, AlisaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Melaranta, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 52 kg
Miettinen, KasperiSuomiSodankylän Byakuya5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 23 kg
Mikkola, Mikael SuomiKokkai-Kan, Tornio4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Milla, NurmikumpuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Möttönen, NiklasSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Multasniemi, AatuSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat yli 55 kg
Mustonen, OskariSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Myllyaho, StellaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 40 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Narva, AnniSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Nedomolkin, IljaVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Niemi, RonjaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt yli 63 kg
Niemi, RonjaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Niska, SanteriSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat alle 42 kg
Nordin, MatsRuotsiJudo Club Sundsvall4 dan (musta)Mies1983Miehet alle 73 kg
Nykänen, AkseliSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Olofsson, EllenRuotsiJudo Club Sundsvall1 kyu (ruskea)Tyttö2000U18 tytöt alle 63 kg
Ovaska, EevaSuomiSodankylän Byakuya5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
Ovaska, Marianna SuomiSodankylän Byakuya4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Paavilainen, JoukaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Paavola, JonniSuomiKoyama, Rovaniemi6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Pehkonen, SamuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Pekkala, SagaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 48 kg
Pekki, IlmariSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Pennanen, OlaviSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 42 kg
Pernu, HermanniSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat yli 55 kg
Pettersson, LottaRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Nainen1982Naiset alle 70 kg
Pettersson, MirandaRuotsiJudo Club Sundsvall1 kyu (ruskea)Tyttö2000U18 tytöt yli 63 kg
Piippo, AnteSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U13 pojat alle 46 kg
Pohja, LalliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Pohja, TottiSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Pohjola, IiroSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Pronko, ViktorVenäjäKostomuksha Judo Team2 kyu (sininen)Mies1984Miehet yli 100 kg
Rajakangas, KristianSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Rajakangas, KristianSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Rantapää , JereSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Ranua, SamuSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat alle 46 kg
Ratiu, AntoniaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Ratiu, TimoSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Romaschenko, IvanVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 50 kg
Rönnlund, LarsjohanRuotsiJudo Club Sundsvall1 kyu (ruskea)Mies1976Miehet alle 100 kg
Rouvinen, JimiSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat alle 46 kg
Ruoppa, LassiSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 81 kg
Ruoppa, LottaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Saapunki, KristianSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Saarela, JereSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Salikov, KirillVenäjäKostomuksha Judo Team6 kyu (valkoinen)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Sallo, BrigiteSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Saraniemi, KalleSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Schuravlev, ArtemVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 44 kg
Seppänen, AkseliSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Seppänen, SusanSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 40 kg
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Sergeev, MatveySuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Shahun, RuslanVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Siivola, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 28 kg
Sipola, JoonasSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Sjödin, EmiliaRuotsiJudo Club Sundsvall1 kyu (ruskea)Tyttö2000U18 tytöt alle 57 kg
Soini, AatuSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Starfelt, ErikRuotsiJudo Club Sundsvall1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Stridsman, FeliciaRuotsiJudo Club Sundsvall1 kyu (ruskea)Tyttö2000U18 tytöt yli 63 kg
Sundström, Hans-GöranRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies1965Miehet alle 81 kg
Suvorov, DaniilVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Tahirzade, FarizVenäjäMurmansk2 kyu (sininen)Mies1994Miehet alle 66 kg
Tanskanen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Teppo, UkkoSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 63 kg
Teppo, UsvaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2007U11 tytöt alle 40 kg
Timonen, RikuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Toiviainen, NireSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Toppila , Markus SuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Törmäkangas, OliverSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Törmäkangas, OliviaSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Törmäkangas, TopiasSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Törmänen, AamosSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Törmänen, AamosSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Törmänen, RonjaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 44 kg
Tuomivaara, JoonatanSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Väisänen, TopiSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2017U13 pojat alle 38 kg
Väisänen, VenlaSuomiKita-Kan, Kemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Vanhala, VilleSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Vanhamaa, AkseliSuomiKokkai-Kan, Tornio4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Veijola, IikkaSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Vitkovskij, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Yli-Luukko, Karoliina SuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 tytöt alle 52 kg