Samurai Cup 3 Rovaniemi

Viimeinen ilmoittautumispäivä 26.09.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Abbud, TammarRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Mies1998U21 miehet alle 81 kg
Andreev, MihailVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Ankkuri, JaniSuomiSodankylän Byakuya2 kyu (sininen)Mies1999U21 miehet alle 66 kg
Biedron, StefanieRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 63 kg
Gidlund, MalinRuotsiJudo Club Sundsvall1 dan (musta)Tyttö2000U18 tytöt yli 63 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heikkinen, TiiaSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 40 kg
Hylander, MatildaRuotsiJudo Club Piteå2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Hynninen, AatuSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Ignatovich, JesseSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Immonen, JenniSuomiSavonlinnan Shikata2 kyu (sininen)Tyttö2003U15 tytöt alle 63 kg
Ingelsson, LinRuotsiJudo Club Sundsvall2 kyu (sininen)Tyttö2003U15 tytöt alle 48 kg
Johansson, TheaRuotsiJudo Club Sundsvall1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Jönsson, AmandaRuotsiJudo Club Sundsvall2 kyu (sininen)Tyttö2000U18 tytöt alle 63 kg
Kaartinen, KasperiSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Karjalainen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Karjalainen, EerikSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Karjalainen, EerikSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Poika2000U21 miehet alle 60 kg
Kettunen, HenrikSuomiKokkai-Kan, Tornio2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Koivuranta, JaakkoSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Kokkoniemi, SamuelSuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Kolesnik, ViktorVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Korhonen, RoopeSuomiKajaanin JK1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Koukkari, JyriSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Kyötikki, TopiSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 34 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Lantto, EelisSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Mies1999U21 miehet alle 66 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Leppälä, RasmusSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2000U21 miehet alle 81 kg
Leppälä, RasmusSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Mäkelä, MisaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Maksimov, PavelVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Markkanen, SamuliSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Markkanen, SamuliSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2000U21 miehet alle 73 kg
Mikkola, Mikael SuomiKokkai-Kan, Tornio4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Mustonen, OskariSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Narva, AnniSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Niemi, RonjaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt yli 63 kg
Niskanen, EetuSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Ollikkala, JesseSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Olofsson, EllenRuotsiJudo Club Sundsvall1 kyu (ruskea)Tyttö2000U18 tytöt alle 63 kg
Päiviö, PatrikSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Pekki, IlmariSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Pekki, IlmariSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2001U21 miehet alle 60 kg
Peterson, MirandaRuotsiJudo Club Sundsvall1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Rajakangas, KristianSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Rantalainen, AtteSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Ruoppa, LassiSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Ruoppa, LottaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Sallo, BrigiteSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 44 kg
Sergeev, MatveySuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Sharma, VanshikaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Siivola, ViljamiSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Sjödin, EmiliaRuotsiJudo Club Sundsvall1 kyu (ruskea)Tyttö2000U18 tytöt alle 57 kg
Snicker, PaavoSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Starfelt, ErikRuotsiJudo Club Sundsvall1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Stridsman, FeliciaRuotsiJudo Club Sundsvall1 kyu (ruskea)Tyttö2000U18 tytöt yli 63 kg
Sundberg, SusannaSuomiHontai Judo, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 57 kg
Suvorov, DaniilVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Tanskanen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 63 kg
Timonen, RikuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Toppila , Markus SuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Tuomivaara, JoonatanSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Väisänen, VenlaSuomiKita-Kan, Kemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Vanhala, VilleSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Vauhkonen, ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Vauhkonen, ErikaSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Yli-Luukko, KaroliinaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 tytöt alle 52 kg