Startti Cup III Porvoo

Viimeinen ilmoittautumispäivä 06.09.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
AGAMIRZAEV, ABDUL-HALIMSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Antonov, AndreiSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Appel, VenlaSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
ARSELGOV, RASHIDSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Auna, JesseSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
BALAYEV, MUHAMMADSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
BASHAEV, SULTANSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2004U15 pojat
Cederlund, FreddieSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Mies1975Miehet avoin
Cresswell-Smith, JoshuaSuomiJudo-Kan, Espoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat
Cresswell-Smith, OliverSuomiJudo-Kan, Espoo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat
Elomaa, ElliSuomiSalon Budoseura5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Engström, GabrielSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Fyhr, Kasper SuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Hagman, NadezhdaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Hakala, TiannaSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt
Hakkarainen, MiikoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Heikkinen, HavuSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
Heinikari, RoopeSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat
Heiniluoma, FeliksSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Helynen, MiinaSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt
Hiltunen, TimoSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Mies1975Miehet avoin
Hirvonen, JuusoSuomiShirokawa, Porvoo6 kyu (valkoinen)Poika2004U15 pojat
Hirvonen, PeterSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Holmström, KonradSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
ISRAILOV, ODESSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2006U13 pojat
Jaatinen, MarjaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt
Järviniitty, JuhoSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Mies1978Miehet avoin
Järviniitty , Leevi SuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Karpiola, MaxSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Kassam, AaronSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
keränen, EmmiSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Kettunen, AntonSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
KHADISOV, DZHABRAILSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2001Miehet avoin
Köhler, AntonSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Koistinen, AnthonySuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
Kokkonen, VeikkoSuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Korhonen, AliciaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Koski, JessicaSuomiFinndai, H:ki4 kyu (oranssi)Nainen1993Naiset avoin
Koukkunen, AkuSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Koukkunen, NellaSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2006U11 tytöt
Krupski, RoniSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Kurkela, EelisSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Lähteinen, GunnarSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Lähteinen, Minea-AuroraSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt
Lehto, AnniSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Lemetti, RonjaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Lepistö, HanneSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Leppänen, OnniSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Lindevall, CasperSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Lindholm, MereteSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Tyttö2002Naiset avoin
Lindqvist, RafaelSuomiLoviisan S JS Arashi6 kyu (valkoinen)Poika2010U11 pojat
Lindqvist, RasmusSuomiLoviisan S JS Arashi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat
Lindqvist, RobinSuomiLoviisan S JS Arashi3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat
London, DimiSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2003U15 pojat
Luigend, StankoSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Määttä, NeaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Macías Ojeda, AntonioSuomiFinndai, H:ki4 kyu (oranssi)Mies1982Miehet avoin
Mäenpää, JaniSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1995Miehet avoin
Mäkelä, LassiSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Molander, VenlaSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt
Montonen, AntonSuomiKotkan JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Nevanperä, Ronja SuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Niemelä, AnttiSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
NILHO, ILISHANSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Niva, RuutSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Pakarinen, LasseSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Pekki, SofiaSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Pekki, StefanSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat
Pennanen, EemeliSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Pettersson, LilySuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt
Pitkänen, AkuSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat
Pohjala, Karl-RobertSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Poikselkä, IivariSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Puati Paku, CharlesSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Mies1975Miehet avoin
Ranta, JennaSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt
Rautpalo, KaarloSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Riekkinen, AnnaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Riihelä, OtsoSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Rinne, JuhoSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1996Miehet avoin
Ristola, EliasSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Ronkainen, JesseSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat
Saareskari, JamiSuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Saareskari, MaxSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat
Saareskari, ViliSuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat
silen, topiSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Skinnari, SisuSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Sundell, EemeliSuomiJudo-Kan, Espoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat
Tammi, GlebSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Taskinen, IirisSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Taskinen, Lauri SuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Termonen, AntonSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Tietäväinen, OliverSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Tietäväinen, PatrickSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat
TOCHIEV, MUHAMED-AMINSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
TRAKS, LAURISuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
TRAKS, MARTINSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Väisänen, OttoSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Vehmas, RonjaSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Vettenterä, OsseSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Vieira de Melo, JoonasSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Viinikainen, ViliSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt