Samurai Cup II Porvoo

Viimeinen ilmoittautumispäivä 06.09.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ahlstrand, Lassi SuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Aziz, ZicoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U21 naiset alle 52 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
Boutzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat yli 81 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Geisor, JoelSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Hannula, JuusoSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Haukkala, IisakSuomiSeinäjoen JS1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heikkinen, MiskaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U15 tytöt alle 57 kg
Heiskanen, TimoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 81 kg
Hellgren, JannikaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2000U18 tytöt alle 52 kg
Holopainen, JussiSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Ignatovich, JesseSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Immonen, JenniSuomiSavonlinnan Shikata2 kyu (sininen)Tyttö2003U15 tytöt alle 63 kg
Jokinen, NooraSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 57 kg
Juhakoski, FelixSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Juntunen, KonstaSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Kaartinen, KasperiSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Kaatrasalo, HenriSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Kanevets, RainerSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Kernen, ViiviSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 tytöt yli 63 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Kielenniva, JoonasSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Korhonen, RoopeSuomiKajaanin JK1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Korhonen, RoopeSuomiKajaanin JK1 kyu (ruskea)Poika2000U21 miehet alle 66 kg
Korolev, PavelSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Koukkari, JyriSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Künnapuu, Paul-MartinSuomiJudo-Kan, Espoo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Kurvinen, LisaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2000U18 tytöt alle 52 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Poika2000U21 miehet alle 90 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Laxen, FridaSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt alle 57 kg
Leppälä , RasmusSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Leppälä , RasmusSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2000U21 miehet alle 81 kg
Liimatainen, JoeSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Lindqvist, JonasSuomiShirokawa, Porvoo1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Mäkelä, MisaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Mäkinen, OskariSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Makkonen, JoelSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Mantulin, ArtjomSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Markkanen, SamuliSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Merta, SanniSuomiSavonlinnan Shikata3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 57 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2002U21 naiset alle 57 kg
Mielty, AleksiSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Myllylä, RasmusSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Narva, AnniSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Neuvonen, SaaraSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 57 kg
Niemi, RonjaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt yli 63 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nykänen, NooraSuomiHoljutai, Hollola1 kyu (ruskea)Nainen1999U21 naiset alle 70 kg
Nyman, JoelSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Päiviö, PatrikSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Pajari, ViliSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Pajunen, RobinSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Petenberg, GermanSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Pulkka, EricSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Pyykkö, MiskaSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Rajakangas, Kristian SuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Rajakangas, Kristian SuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Rantalainen, AtteSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Raveala , KatriSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2001U21 naiset alle 63 kg
Raveala, KatriSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 66 kg
Riekkinen, JoonasSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Ronkainen, JesseSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Ruoppa, LassiSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Ruoppa, LottaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Saha, LuukasSuomiRiihimäen JS1 dan (musta)Mies1998U21 miehet alle 66 kg
Salminen, JustusSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Salonen, PihlaSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
salonen, pihlaSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 pojat alle 46 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 44 kg
Sergeev, Matvey SuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Sharma, VanshikaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 52 kg
Siivola, ViljamiSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Sirkka, EetuSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Snicker, PaavoSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Sundberg, SusannaSuomiHontai Judo, H:ki1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 57 kg
Tähtikunnas, PaavoSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Tanttu, JoonasSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Tanttu, JuliusSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Tarma, MarkusSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 63 kg
Tiitu, ArttuSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Toppila , Markus SuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Uusitalo, TiiaSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg
Uusitalo, ToniSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Vauhkonen, ErikaSuomiKerimäen Judonoko2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Vehmas, ViliSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Viren, JonnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt yli 63 kg
Yli-Luukko, KaroliinaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 tytöt alle 52 kg
Ylitalo, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1997U21 miehet alle 66 kg