Ryhti Shiai, Raisio

Viimeinen ilmoittautumispäivä 29.08.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Alakoski, PaavoSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Alakoski, SiiriSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 pojat alle 42 kg
Alakoski, SiiriSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Alatalo, MyrskySuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Anohhin, EvgeniSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Bäckström, CelinaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
BALAYEV, SAMIRSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
BERSANOV, ABDUL-MALIKSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
BERSANOV, IZNAURSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
BERSANOV, MANSURSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Cederlund, FreddieSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Mies1975Veteraanit miehet +80 kg
DAURBEKOV, ABDUL-AZIZSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Elo, LiljaSuomiRauman JS Samurai5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 40 kg
Elomaa, ElliSuomiSalon Budoseura5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Fiscev, OskarSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Poika2010U9 pojat
GALAEV, KERIMSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
GALAEV, RASULSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Ghisler , HenryRuotsiStockholms JK5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Grönblom, VincentSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Grönroos, JussiSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Mies1982Veteraanit miehet +80 kg
Haataja, VeetiSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Hakkarainen, JoonaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Hakkarainen , MiikoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
Hakso, LauraSuomiAkagi4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt yli 52 kg
Hares, AdamSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
Helenius, AtteSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Hirvonen, MikaSuomiLaukaan Darma-Kai1 kyu (ruskea)Mies1988Miehet alle 73 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Hukkanen , JarmoSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1965Veteraanit miehet +80 kg
Ilomäki, OnniSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Järnstedt, AnttonSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Järnstedt, AnttonSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Järvinen, SamiSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1978Veteraanit miehet +80 kg
Johansson, LauriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2000Miehet alle 66 kg
KAEWASA, SikkoSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 81 kg
Kalinkin, MaximSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Kanevets, ArturSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Kanevets, RainerSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Kankare, Oiva-OskariSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Karjalainen, SanniSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
Karru, JuhoSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 46 kg
Kasesalu , Christian SuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Kattelus, JuhaSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1994Miehet alle 81 kg
Kauhaniemi, WiolaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 44 kg
Keränen, ElmoSuomiSiuntion Keido-Kan4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 50 kg
Kirselä, VeraSuomiRauman JS Samurai4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Kivijärvi, SanniSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 28 kg
Koivisto, JoonasSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Koivunen, AleksiSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat alle 46 kg
Körkkö, EliasSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Kulhia, HuldaSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 pojat alle 38 kg
Kuoppala, EliasSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Kuosmanen, JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Kuosmanen, JennaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 34 kg
Kuusimurto, TimoSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1983Miehet alle 90 kg
Laaksonen, KuuttiSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Larkela, JohannesSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Lehtimäki, JuliusSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Lehtinen, Väinö SuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2000Miehet alle 66 kg
Lehto, KennethSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Leino, JesseSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Leppälä, RasmusSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2000Miehet alle 81 kg
Leppälä, RasmusSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Liski, KirilSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura5 kyu (keltainen)Poika2010U9 pojat
Loman, MarkoSuomiAhjo Training Center3 kyu (vihreä)Mies1981Miehet alle 66 kg
Loman, MarkoSuomiAhjo Training Center3 kyu (vihreä)Mies1981Veteraanit miehet -80 kg
Lundberg, VincentRuotsiStockholms JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 38 kg
Lundberg, VincentRuotsiStockholms JK4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Mäkinen, EliasSuomiSiuntion Keido-Kan2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Mäkinen, OskariSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Makunen, TeemuSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Malinen, MiroSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Marjanen, ViliSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Marjunen, MiljaSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 40 kg
Markola, NiklasSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Markozov, SergeiSuomiSalon Budoseura3 kyu (vihreä)Mies1972Veteraanit miehet +80 kg
Mårlöv, Alexander RuotsiStockholms JK5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Mårlöv, AlexanderRuotsiStockholms JK5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Matikainen, PihlaSuomiMaskun Tempo1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 63 kg
Mattsson, KalleRuotsiStockholms JK5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
Mattsson, NilsRuotsiStockholms JK2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat yli 81 kg
MATTSSON, NilsRuotsiStockholms JK2 kyu (sininen)Poika2000Miehet alle 90 kg
Mattsson, PelleRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Mattsson, PelleRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Mattsson, VilleRuotsiStockholms JK3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Mattsson, VilleRuotsiStockholms JK3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Messo, VilppuSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Mies1999Miehet alle 90 kg
Metsäsalo, InkaSuomiBS Ippon, Loimaa4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Miekkalehto, RonjaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2002Naiset alle 57 kg
Myllylä, RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Myllylä, RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 42 kg
NILHO, ILISHANSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
NILHO, ZELIMSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Östermark, BenjaminSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Översti, MatiasSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Ozdoev, IdrisSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
Ozdoev, IdrisSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Ozdoev, SuleimanSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Ozdoev, SuleimanSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Parviainen, MatiasSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Pashaev, PashaRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Peltoniemi, UrhoSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Puottula, KonstaSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Puottula, TyttiSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Nainen1984Naiset alle 63 kg
Pusa, FelixSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
Puuronen, MarjaSuomiLaukaan Darma-Kai3 kyu (vihreä)Nainen1988Naiset yli 70 kg
Rautio, UntoSuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Rinne, VesaSuomiKaigan, Rauma1 kyu (ruskea)Mies1987Miehet yli 90 kg
Ristimäki, AlmaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 32 kg
Ristimäki, JussiSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Ristimäki, JussiSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Ristimäki, MikkoSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Mies1972Veteraanit miehet +80 kg
Ronkainen, TuukkaSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1993Miehet alle 90 kg
Sadulaev , AbdulaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
SAHA, LuukasSuomiRiihimäen JS1 dan (musta)Poika2012Miehet alle 73 kg
Salminen, AntonSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Sammallahti, AleksiSuomiHimangan Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Sammallahti, EveliinaSuomiHimangan Judoseura4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
Seppälä, Otso SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Seppälä, Väinö SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Sharman, VanshikaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 48 kg
Simola, VilleSuomiRauman JS Samurai2 kyu (sininen)Mies1987Miehet alle 81 kg
Sirola, VilleSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 30 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Stserbakov, RuslanSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Syrjä, AtteSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Syrjä, AtteSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 55 kg
Tähtikunnas, PaavoSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Tokarev, SemenSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Tokarev, SemyonSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Trifkovic, LukaRuotsiStockholms JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 46 kg
Turta, SanteriSuomiTurun Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Tuurala, HeidiSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Tyttö2001Naiset alle 57 kg
Tuurala, HeidiSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 57 kg
Tuurala, HenriSuomiRaision Ryhti1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 66 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Uusitupa, OliviaSuomiRaision Ryhti6 kyu (valkoinen)Tyttö2007U11 tytöt alle 28 kg
Vainiola, FelixSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Vainiola, MillaSuomiLempäälän Kisa3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Välimäki, JuliusSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Mies1996Miehet alle 73 kg
Valtonen, TommiSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1992Miehet alle 73 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U18 pojat alle 60 kg
Vierelä, ViljamiSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 55 kg
Voutilainen, SamuelSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Vuoristo, KasimirSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Westermarck, PyrySuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 55 kg