Koyama-shiai

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.05.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aalto, EemilSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Aarnio, AleksanteriSuomiKokkai-Kan, Tornio4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 34 kg
Aliev, TimurVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 30 kg
Ankkuri, JaniSuomiSodankylän Byakuya3 kyu (vihreä)Mies1999Miehet alle 66 kg
Arvola, MattiSuomiSodankylän Byakuya5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Baas, SagaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 40 kg
Barsk, MatiasSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Berg, JoniSuomiKita-Kan, Kemi1 kyu (ruskea)Mies1994Miehet alle 90 kg
Dekanadze, Georgi VenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
DOLINSKII, MAKSIMVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Ermakov, MakarVenäjäMurmansk3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Gorodetski, ArtemVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Halonen, AnttonSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 30 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heikkinen, MiskaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Heikkinen, MiskaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Heinonen, AimoSuomiIisalmen JS2 kyu (sininen)Mies1953Miehet alle 73 kg
Hiltunen, JuusoSuomiIisalmen JS5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Hiltunen, MineaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2009U11 tytöt alle 32 kg
Hiltunen, SaanaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Iivar, MineaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Iivari, NiklasSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Ikäheimo, OnniSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
ISAEV, VLADIMIRVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Ivanov, IljaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Ivanov, IvanVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Järvi, MirkkaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 52 kg
Jauhojärvi, ReetuSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 23 kg
Kaasinen, LuukasSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Kähkönen, MiikaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Kanniainen, EetuSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Kantola, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Kari, AkseliSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Kelahaara, ArttuSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Kenttä, SanttuSuomiKokkai-Kan, Tornio5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Kenttämaa, TopiSuomiKokkai-Kan, Tornio4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Keskitalo, SakariSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Keskitalo, SammeliSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Khunachon, PiyathidaSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Khunachon, PiyathidaSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Kiiskinen, NicoSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Klimenok, SergeySuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Knuuti, PatrikSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 30 kg
Koivisto, EemilSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Koivisto, LailaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Koivuranta, JaakkoSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Kokko, OttoSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Kokorin, PavelVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat yli 55 kg
Kolotov, ArsenijVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kolotov, JaroslavVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Koneva, ViktorijaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
kontio, aapoSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Korteniemi, MattiSuomiPellon JS5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 42 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Kortesalmi, AnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Kortesalmi, AnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 42 kg
Krylov, PavelVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Kylmänen, TobiasSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Lahtinen, LeeviSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Lahtinen, VeikkaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Lambacka, JarkkoSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 30 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 90 kg
Lambacka, PerttuSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Lamchenko, DenisVenäjäKostomuksha Judo Team1 dan (musta)Mies1979Miehet alle 66 kg
Lampela, Fiia SuomiPellon JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Lantto, EelisSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Mies1999Miehet alle 66 kg
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt alle 32 kg
Lehto, JerrySuomiKokkai-Kan, Tornio4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Lehtoniemi, PaulusSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Leino, PetraSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Leppä, VeetiSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Leppänen, NellySuomiPellon JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 44 kg
Leppänen, SamuSuomiPellon JS2 kyu (sininen)Mies1992Miehet alle 73 kg
Likov, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 50 kg
Lindgren, LeifSuomiPellon JS2 kyu (sininen)Mies1996Miehet alle 81 kg
Linjama, KoutaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Mäki, SanniSuomiPellon JS5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 28 kg
Manniala, ArttuSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Poika2004U13 pojat alle 50 kg
Mäntykenttä, SaraSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 25 kg
Melaranta, AlisaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Melaranta, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 52 kg
Miettinen, KasperiSuomiSodankylän Byakuya5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 23 kg
Myllyauho, StellaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 36 kg
Narva, AnniSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Näsi, AlfredSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Nedomolkin, IljaVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Niska, SanteriSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat alle 38 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nykänen, AkseliSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 30 kg
österlund, valtteriSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 30 kg
Ovaska, EevaSuomiSodankylän Byakuya5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 32 kg
Ovaska, MariannaSuomiSodankylän Byakuya4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Paavilainen, JoukaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Pehkonen, SamuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Pekkala, Saga SuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 44 kg
Pekki, IlmariSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Pennanen, OlaviSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 42 kg
Pernu, HermanniSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat yli 55 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Pohja, LalliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Pohja, TottiSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Pohjola, IiroSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Rajakangas, KristianSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Ranua, SamuSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 42 kg
Ratiu, AntoniaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 28 kg
Ratiu, TimoSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
RIABTSEV, ROMANVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Rouvinen, JimiSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat alle 42 kg
Saapunki, KristianSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Saarela, JereSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Sainmaa, VanessaSuomiKokkai-Kan, Tornio5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Sammallahti, AleksiSuomiHimangan Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Sammallahti, EveliinaSuomiHimangan Judoseura4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt alle 32 kg
Sammallahti, ValtteriSuomiHimangan Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2011U11 pojat alle 23 kg
Saraniemi, KalleSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Schromm, DanielSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 40 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Seppänen, AkseliSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Seppänen, SusanSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
SHADRINA, KIRAVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 25 kg
Shahun, Ruslan VenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Siivola, EnniSuomiSodankylän Byakuya4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 44 kg
Siivola, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Siivola, ViljamiSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Silvenius, JoonasSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Sipola, JoonasSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Smirnov, VassiliVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Soini, AatuSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Suvorov, DaniilVenäjäMurmansk4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Teppo, UkkoSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Teppo, UkkoSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 63 kg
Teppo, UsvaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Timonen, RikuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Toiviainen, NireSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Toporichev, VitalijVenäjäKostomuksha Judo Team2 kyu (sininen)Mies1988Miehet alle 81 kg
Toppila, MarkusSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Törmänen, AamosSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Törmänen, AamosSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Törmänen, RonjaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Torvela, UllaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Tuomivaara, JoonatanSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Turenko, AndrejVenäjäKostomuksha Judo Team1 kyu (ruskea)Mies1987Miehet alle 81 kg
Turpeinen, AleksiSuomiKita-Kan, Kemi3 kyu (vihreä)Mies1999Miehet alle 90 kg
Väänänen, HermanniSuomiLapinlahden JS Shiranami5 kyu (keltainen)Poika2002U15 pojat yli 66 kg
Väänänen, SeveriSuomiLapinlahden JS Shiranami5 kyu (keltainen)Poika2004U13 pojat yli 55 kg
Vaara, HeddaSuomiSodankylän Byakuya4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 44 kg
Väisänen, TopiSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2006U11 pojat alle 34 kg
Väisänen, VenlaSuomiKita-Kan, Kemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Veijola, IikkaSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Vitkovskij, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Wouters , RaphaelSuomiSodankylän Byakuya5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 23 kg
Yli-Luukko, KaroliinaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 tytöt alle 52 kg
Yli-Luukko, KaroliinaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 pojat alle 55 kg
ZAITSEV, ARSENIIVenäjäMurmansk5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 30 kg