Haru Shiai Oulu

Viimeinen ilmoittautumispäivä 03.05.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Alasalmi, JoonaSuomiKajaanin JK5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Arvola, MattiSuomiSodankylän Byakuya4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Berg, JoniSuomiKita-Kan, Kemi1 kyu (ruskea)Mies1994Miehet alle 90 kg
Boström, AatosSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Flink, OnniSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Haapalainen, MikaSuomiOulun JK3 dan (musta)Mies1975Veteraanit miehet +80 kg
Halonen, AnttonSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 30 kg
Happonen, IiroSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Heikkilä, FeliksSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Heikkilä, KaiusSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Heikkinen, AntonSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Heikkinen, KristianSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Heikkinen, MiskaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Heikkinen, MiskaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Heikkinen, RonjaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 40 kg
Hurskainen, PerttuSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Iivari, MineaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Iivari, NiklasSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
ivanov, IljaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Ivanov, IvanVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Järvi, MirkkaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 52 kg
Järvi, MirkkaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 52 kg
Kakko, NikoSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat alle 38 kg
Kakko, NikoSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Kantomaa, JariSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Mies1977Miehet alle 90 kg
Kantomaa, JoonaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Karjala, OnniSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Kejonen, EliasSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Kenttämaa, TopiSuomiKokkai-Kan, Tornio4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Keskitalo, SakariSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Keskitalo, SammeliSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Kiiskinen, NicoSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Kokorin, PavelVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat yli 55 kg
Kolotov, ArsenijVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 34 kg
Kolotov, JaroslavVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Kondrakov, WladVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Koneva, WiktorijaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Kontio, AapoSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Korshunov, MarkVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Kortesalmi, AlexSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat yli 66 kg
Kortesalmi, AnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Kortesalmi, AnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 42 kg
Koskenaho, JuhoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Koskenaho, LauriSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 42 kg
Koukkari, JyriSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Kudrjavzev, RadionVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 46 kg
Kurttila, LauriSuomiRaahen Judo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Lahtinen, LeeviSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Lahtinen, VeikkaSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Lambacka, JarkkoSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Lambacka, PerttuSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Lamchenko, DenisVenäjäKostomuksha Judo Team1 dan (musta)Mies1979Veteraanit miehet -70 kg
Lampela, Fiia SuomiPellon JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Lantto, EelisSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Mies1999Miehet alle 66 kg
Lappalainen, JooseSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 50 kg
Lehto, JerrySuomiKokkai-Kan, Tornio4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Leino, PetraSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 44 kg
Leppänen, NellySuomiPellon JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 44 kg
Leppänen, SamuSuomiPellon JS2 kyu (sininen)Mies1992Miehet alle 73 kg
Lindgren, LeifSuomiPellon JS2 kyu (sininen)Mies1996Miehet alle 81 kg
Lumiaho, RuusaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 44 kg
Mäkelä, MisaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Marjamaa, NooaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2010U13 pojat alle 34 kg
Melaranta, AlisaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Melaranta, EmiliaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 44 kg
Metso, JariSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 dan (musta)Mies1971Veteraanit miehet -70 kg
Miettunen, Tuuli-MaaretSuomiOyus Judojaos4 kyu (oranssi)Nainen1996Naiset alle 57 kg
Möttönen, NiklasSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 42 kg
Narva, AnniSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Narva, AnniSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 pojat alle 50 kg
Narva, MiskaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 42 kg
Niemenkari, KasperiSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2004U13 pojat alle 55 kg
Niemi, RonjaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Niemi, RonjaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt yli 63 kg
Nurmenniemi, NikoSuomiOyus Judojaos3 kyu (vihreä)Mies1992Miehet alle 81 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nykänen, AkseliSuomiKoyama, Rovaniemi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 30 kg
Oja, AaroSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Österlund, ValtteriSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 30 kg
Ovaska, EevaSuomiSodankylän Byakuya5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 32 kg
Ovaska, MariannaSuomiSodankylän Byakuya4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Pekkala, SagaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Pekki, IlmariSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Piippo, AnteSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Pirttikangas, JanneSuomiKita-Kan, Kemi1 kyu (ruskea)Mies1980Miehet alle 81 kg
Pitkänen, MikaSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1990Miehet alle 90 kg
Pohja, AapeliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Pohja, LalliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Pohja, TottiSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Pronko, WiktorVenäjäKostomuksha Judo Team2 kyu (sininen)Mies1984Miehet yli 90 kg
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Rantapää, JereSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Rantapää, JoonasSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Mies1998Miehet alle 81 kg
Rantapää, NooraSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2000U18 tytöt yli 63 kg
Riikonen, Miro SuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Rönty, SamiSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Runtti, EeliSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Runtti, OttoSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Saapunki, KristianSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Saarela, JereSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Saarinen, RistoSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1979Miehet alle 81 kg
Salikov, KirilVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Sarja, JariSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1966Miehet alle 66 kg
Schromm, DanielSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Schuravlev, ArtemVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 pojat alle 42 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 44 kg
Seppänen, AkseliSuomiKajaanin JK5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Sirviö, JasperSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Soini, AatuSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Suokanerva, InkaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Teppo, UkkoSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 63 kg
Teppo, UsvaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Timonen, RikuSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Toporischev, WitalijVenäjäKostomuksha Judo Team2 kyu (sininen)Mies1986Miehet alle 81 kg
Toppila, MarkusSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Törmäkangas, OliverSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Törmäkangas, TopiasSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Törmänen, AamosSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Törmänen, AamosSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Törmänen, RonjaSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Tuomivaara, JoonatanSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Turenko, AndrejVenäjäKostomuksha Judo Team1 kyu (ruskea)Mies1987Miehet alle 81 kg
Turpeinen, AleksiSuomiKita-Kan, Kemi3 kyu (vihreä)Mies1999Miehet alle 90 kg
Urpilainen, HenriSuomiOyus Judojaos1 kyu (ruskea)Mies1984Miehet yli 90 kg
Vaara, HeddaSuomiSodankylän Byakuya4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Väisänen, VenlaSuomiKita-Kan, Kemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Vanhala, VilleSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Vasilev, DimaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Veijola, IikkaSuomiKajaanin JK5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Vilmi, TommiSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Mies1979Miehet yli 90 kg
Vitkovskij, DaniilVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Wouters, Raphael SuomiSodankylän Byakuya5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Yli-Luukko, KaroliinaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 tytöt alle 52 kg
Yli-Luukko, KaroliinaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 pojat alle 55 kg