Itäjudo Open 2017 Tohmajärvi

Viimeinen ilmoittautumispäivä 02.05.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aalto, JiriSuomiKerimäen Judonoko5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Afonin, IvanVenäjäApril2000 Petrozavo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Ahonen, JoneSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Ammalainen, GlebVenäjäApril2000 Petrozavo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Avedeniy, PavelSuomiKiteen Kippon1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet alle 81 kg
Bergman, EllaSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Bergman, EllaSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt
Bergman, FanniSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 pojat
Bergman, FanniSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Bergman, PietariSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Bergman, PietariSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat
Bondarev, DmitrijVenäjäApril2000 Petrozavo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Farkow, DimaVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2000U18 pojat alle 55 kg
Gadov, JegorVenäjäApril2000 Petrozavo4 kyu (oranssi)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Gordejko, MaksimVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Gordejko, MaksimVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat
Gorobzew, AleksandrVenäjäKostomuksha Judo Team5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Haapalehto, IisakkiSuomiLieksan Jigoku2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Haikulainen, TimiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat
Haikulainen, TuomasSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Haikulainen, TuomasSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Hakkarainen , JoonaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Hakkarainen , MiikoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Hämeenaho, AaronSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2009U11 pojat
Happonen, Aku-Petteri SuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat
Heikkinen, MiiaSuomiJoen Yawara, Joensuu1 kyu (ruskea)Nainen1991Naiset alle 57 kg
Heikkinen, TiiaSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 32 kg
Heikkinen, TiiaSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 pojat alle 34 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Hynninen, AatuSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Poika2000Miehet alle 81 kg
Hynninen, AatuSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat yli 81 kg
Hynninen, ArttuSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Poika2002Miehet yli 90 kg
Ignatovich, JesseSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Ihalainen, TaaviSuomiJoen Yawara, Joensuu5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Ikäheimonen , SiniSuomiKiteen Kippon3 kyu (vihreä)Nainen1990Naiset alle 63 kg
Ivanovs, ArtursSuomiYama-Arashi, Varkaus5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat
Jenni, ImmonenSuomiSavonlinnan Shikata2 kyu (sininen)Tyttö2003U15 tytöt alle 57 kg
Jurevich, JuliaVenäjäApril2000 Petrozavo5 kyu (keltainen)Nainen1997Naiset alle 63 kg
Kaartinen, KasperiSuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Karita, ImmonenSuomiSavonlinnan Shikata4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt
Karjalainen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Kautto, OlaviSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Kettunen, NiiloSuomiYama-Arashi, Varkaus5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Khunachon, PiyathidaSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Khunachon, PiyathidaSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2004U18 tytöt alle 63 kg
Kinnunen, MikaelSuomiSavonlinnan Shikata5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Klimov, ArtemSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Kuivalainen, Janne SuomiIlomantsin Toroo-kai ry3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat
Kukkonen, AapeliSuomiJoen Yawara, Joensuu5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Kukkonen, AkuSuomiJoen Yawara, Joensuu5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Kurkela, EelisSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Kurkela, ElsiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt
Kurkela, ElsiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 pojat
Laitinen, Oona SuomiSavonlinnan Shikata4 kyu (oranssi)Tyttö2006U11 tytöt
Laitinen, PinjaSuomiSavonlinnan Shikata4 kyu (oranssi)Tyttö2001U18 tytöt alle 52 kg
Lappeteläinen, Essi SuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt
Lappeteläinen, EssiSuomiIisalmen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Löppönen, EliasSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Löppönen, SampoSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Maliniemi, LeonSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Malkki, NooraSuomiYama-Arashi, Varkaus1 kyu (ruskea)Nainen1998Naiset alle 63 kg
Malkki, Roope SuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Merta, SanniSuomiShikata4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 tytöt alle 48 kg
Mityagin, Jegor VenäjäApril2000 Petrozavo3 kyu (vihreä)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Nenonen, SakuSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Neuvonen, JuusoSuomiSavonlinnan Shikata1 kyu (ruskea)Mies1997Miehet yli 90 kg
Niemi, OssiSuomiJoen Yawara, Joensuu5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 pojat
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Nykänen, TanjaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Nainen1980Naiset alle 52 kg
Päiväpuro, IidaSuomiLieksan Jigoku4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt
Parkkinen, RasmusSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Parviainen, OttoSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Pitkänen, MiroSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Pohjoismäki, LottaSuomiJoen Yawara, Joensuu5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Poikonen, Aaro SuomiKerimäen Judonoko5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Pölönen, JereSuomiKiteen Kippon1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet alle 73 kg
Pyykkönen, OttoSuomiJoen Yawara, Joensuu5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat alle 34 kg
Rajakangas, KristianSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 42 kg
Rajakangas, KristianSuomiIisalmen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Rantaeskola, EemeliSuomiJoen Yawara, Joensuu1 kyu (ruskea)Mies1993Miehet alle 73 kg
Rinkinen, Ville-VeikkoSuomiKiteen Kippon3 kyu (vihreä)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Romanov, KirillSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Ryhänen, AkiSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Ryynänen, JasperiSuomiJoen Yawara, Joensuu5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Saastamoinen, AkseliSuomiLieksan Jigoku4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat
Savenius, JegorSuomiKiteen Kippon3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Seppänen, ElinaSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt
Seppänen, ElinaSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2007U13 tytöt
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2011U11 pojat
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat
Sergeev, MatveySuomiJS Sakura, Kuopio3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Simonen, TimiSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Sonninen, PerttuSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Soppi, AinoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt
Tanskanen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Tanskanen, EliasSuomiJoen Yawara, Joensuu5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Toropainen , MinkoSuomiKiteen Kippon4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Trachum, IgorVenäjäApril2000 Petrozavo5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Tuomennoro, LuukasSuomiJoen Yawara, Joensuu5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat
Turunen, Leevi SuomiJS Sakura, Kuopio5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Utriainen, UrhoSuomiJoen Yawara, Joensuu5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Vaisman, MatveiSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Vartiainen, AaronSuomiJoen Yawara, Joensuu4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Vasarainen , PauliSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Vasarainen , VeikkaSuomiKiteen Kippon5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Vasiljev, RomanVenäjäApril2000 Petrozavo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Vattulainen, AkseliSuomiJoen Yawara, Joensuu5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Vattulainen, SanteriSuomiJoen Yawara, Joensuu5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Vattulainen, ValtteriSuomiJoen Yawara, Joensuu5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Vauhkonen, Erika SuomiKerimäen Judonoko2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Vuorinen , Siiri SuomiKiteen Kippon2 kyu (sininen)Nainen1990Naiset alle 63 kg
Zeelie, Konsta SuomiIlomantsin Toroo-kai ry5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat