Wekara Shiai

Viimeinen ilmoittautumispäivä 23.05.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Golotveev, EgorViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Aasumets, Egert-MattiasViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Achrenius, Elli-IirisSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 25 kg
Adamson, RalfViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 27 kg
Agajev, SamirViroTANUKI5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 30 kg
Ahlstrand, LassiSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Ahlstrand, LenniSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Alakoski, EinoSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Alakoski, SiiriSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 pojat alle 38 kg
Alatalo, MyrskySuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
ARSELGOV, ADAMSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Arukaevu, GetterViroOokami5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
Asumägi, TeetViroKeila Ookami2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat yli 81 kg
Babstenko, Aleksander ViroKeila Ookami4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
BALAYEV, SAMIRSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Beljakov, Artjom ViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 46 kg
Boutzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat yli 81 kg
Danilovskiy, FedorVenäjäFavorit, Vyborg3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
DAURBEKOV, ABDUL-AZIZSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Davõdova, JekaterinaViroTANUKI5 kyu (keltainen)Tyttö2000U18 tytöt alle 48 kg
Eesmäe, NormanViroKeila Ookami5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Elomaa, ElliSuomiSalon Budoseura5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Elopuro, SamuSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 tytöt alle 40 kg
GALAEV, KERIMSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
GALAEV, RASULSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Geisor, JoelSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Gladkih, AnastasiaVenäjäFavorit, Vyborg5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Gladkih, SemenVenäjäFavorit, Vyborg4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Grönblom, VincentSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Haikulainen, TimiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Haikulainen, TuomasSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Hakkarainen, JoonaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Hakkarainen, MiikoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Hakso, Laura SuomiAkagi4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt yli 52 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat yli 55 kg
Hännikäinen, ElinaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Harell, EllaSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Harell, EmmiSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 44 kg
Heikkinen, TiiaSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 36 kg
Heikkinen, TiiaSuomiJoen Yawara, Joensuu3 kyu (vihreä)Tyttö2004U13 pojat alle 34 kg
Heikkiniemi, JussiSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U15 tytöt alle 57 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 38 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Helenius, AtteSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Helin, JennaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Huhtala, HenriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Hukkanen , VilleSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Huovinen, SaraSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt alle 40 kg
Ihonen, ArttuSuomiTapanilan Erä, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Ilmjärv, AndreViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Ilomäki, OnniSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Ingalsuo, OttoSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Iroshnikov, VasiliyVenäjäFavorit, Vyborg5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Isopoussu, NikoSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Itäpää, MineaSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt alle 28 kg
Jakimov, EdwardViroTANUKI5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Jakimov, RobertViroTANUKI5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Jakimova, MariaViroTANUKI4 kyu (oranssi)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Järnstedt, AnttonSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Jimi, KosunenSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Johansson, LauriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Jokinen, SeveriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Jurn, JanderViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 46 kg
Jurov, NikitaViroTANUKI3 kyu (vihreä)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Kähr, Martin ErkiViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Kainulainen, PyrySuomiPing-Viinit, Nurmijärvi4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Kalistratov, GermanViroTANUKI5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 27 kg
Kallio, JohannesSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Kankaanpää, JamiSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Kargin, DaniilVenäjäFavorit, Vyborg4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Karjalainen, SanniSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 32 kg
Karru, JuhoSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Kasesalu , Christian SuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Kasurinen, VictorSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Kauranen, AntonSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Kautto, OlaviSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Keränen, Elmo SuomiSiuntion Keido-Kan4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 50 kg
Keränen, EmmiSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2010U11 tytöt alle 25 kg
Kernen, ViiviSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 tytöt yli 63 kg
KHADISOV, UMARSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Kivijärvi, SanniSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 28 kg
Koivisto, JoonasSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Koivisto, SallaSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 36 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 pojat alle 34 kg
Kolde, OskarViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Kömi, NinjaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 40 kg
Koskinen, MikaelSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Kotiranta, AkseliSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Kovalko, Oskar ViroKeila Ookami5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Krupski, RoniSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Kudeviita, MartenViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Kukota, RobertViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Kulmala, RasmusSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Kulmala, RoniSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Kuoppala , EliasSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Kuosmanen , JennaSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Kuosmanen, JennaSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 pojat alle 34 kg
Kuvaja, KaisaSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt yli 63 kg
Laasik, RobertViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 42 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Laitila, JensSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Larikka, JuhaniSuomiLempäälän kisa4 kyu (oranssi)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Larkela, JohannesSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Lauronen, MikoSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Lehtimäki, JuliusSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Lehtinen, VäinöSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Lehto, AnniSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Lehto, KennethSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Leibenau, Sten RolandViroKeila Ookami2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Lembra, OliverViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Leppäkorpi, TiiaSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 tytöt alle 52 kg
Liimatainen, PeetuSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Luotonen, MatiasSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Mäkinen, MiskaSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Makkonen, JoelSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Mäntylä-Blå, TopiSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 30 kg
Maristo, TaaviSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Marjunen, MiljaSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
Markkanen, SamuliSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Markola, Niklas SuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Matikka, OlliSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Meleshin, KirillViroTANUKI4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Muotka, PinjaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Mustonen, MiikaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
MUTSOLGOV, ABDUL-KARIMSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Myllylä, RasmusSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Myllylä , RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 pojat alle 38 kg
Näppi, AndreViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 42 kg
Näppi, RivoViroKeila Ookami4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Nedvedskaja, Nika ViroTANUKI3 kyu (vihreä)Tyttö2000U18 tytöt yli 63 kg
Nellis, Mihkel ReinViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 46 kg
Neuvonen, SaaraSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 57 kg
Nieminen, JimiSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Nigul, MaigiViroKeila Ookami4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Niku, KosunenSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Nirhola, Jenna-LiisaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U15 tytöt alle 48 kg
Nirhola, Jenna-LiisaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 48 kg
Novitski, RodionViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Numminen, KristianSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat yli 55 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 pojat alle 46 kg
Ojala, EliasSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Ojaranta, MikoSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Östermark, BenjaminSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Õunapuu, OlgerViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
OZDAMIROV, ASLANSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
OZDAMIROV, RUSTAMSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Ozdoev , Suleiman SuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Paananen, TuomasSuomiKita-Kan, Kemi5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Päiviö, PatrikSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Pajari, ViliSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Pappel, RobertViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Partanen, AnttoSuomiAkagi4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Peial, EdgarViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 30 kg
Peltonen, KristaSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Perälä, JaakkoSuomiKristiinan Seudun Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Perälä, MattiSuomiKristiinan Seudun Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Perätalo, KiraSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 28 kg
Perätalo, KiraSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 pojat alle 27 kg
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Pertens, Richard StevenViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Pesonen, AlmaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 36 kg
Petenberg, GermanSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Petenberg, GermanSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 50 kg
Phull, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 48 kg
Piirimets, Uku ViroKeila Ookami5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Pindma, Patrik TobiasViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Pinhasov, DavidSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 30 kg
Pitsinki, UnaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt alle 32 kg
PLIJEV, MOVSARSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Poikolainen, AaroSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat yli 55 kg
Postol, KirillViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Prangli, Ats AndreasViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Puidak, RalfViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Pukki, MikaelSuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Pulkka, EricSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Puottula, KonstaSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Pusa, Felix SuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Putaala, NoelSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Rääsk, OskarViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Raittila, JonneSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Rajala, JoonaSuomiKejubo, Keuruu3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Rantalainen, AtteSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Rautio, UntoSuomiSalon Budoseura4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Riekkinen, JoonasSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U13 pojat alle 46 kg
Ristimäki, JussiSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Ronkainen, JesseSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Rouhiainen, OliviaSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt yli 52 kg
Ruoppa, LottaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 48 kg
Saidulaev , AbdulaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 34 kg
Sailokari, LeeviSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 42 kg
Salminen, AntonSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Salonen, JereSuomiHyvinkään Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Salonen, TeroSuomiHyvinkään Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Samppala, VanessaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Satukangas, ArttuSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Semchuk, MaksymSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Seppälä, Otso SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 34 kg
Seppälä, Väinö SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Snicker, PaavoSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Sukk, Marten IndrekViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Sundberg, JenniSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U15 pojat alle 50 kg
Suominen, JuusoSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Suvanto, IidaSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Suvanto, IidaSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Syrjä, AtteSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Taajamaa, JoonatanSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Talts, RasmusViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Talts, SanderViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 42 kg
Tanttu, JoonasSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Tanttu, JuliusSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Terno, SamuelSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Tiainen, Saana-TuuliaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 32 kg
Tiainen, Saana-TuuliaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 30 kg
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Toikka, GeorgiiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Toppi, JanneSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Treimut, RobiViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 42 kg
Tunger, Andre AleksanderViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Tuurala, HeidiSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 57 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
UZHAKHOV, IBRAGIMSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 27 kg
UZHAKHOV, MAGOMEDSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Vainiola, FelixSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Vainiola, MillaSuomiLempäälän Kisa3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Valuyskiy, MaratViroTANUKI5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Vare, Karl Julius KristoderViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Vare, Karl Konrad GustavViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Vauhkonen, ErikaSuomiKerimäen Judonoko2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Vehmas, ViliSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Vilkkinen, EliasSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2007U11 tytöt alle 36 kg
Vingisaar, MartenViroOokami5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Viren, JonnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt yli 63 kg
Virtanen, MaxSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat yli 55 kg
Voutilainen, SamuelSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Vuoristo, KasimirSuomiMaskun Tempo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Zabavin, EdgarViroTANUKI5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg