Hämeenlinna 48v Shiai

Viimeinen ilmoittautumispäivä 25.04.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ahmethanov, AslanSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Aho, JasmineSuomiLahden JS1 dan (musta)Nainen1997Naiset alle 70 kg
Ahola, Oula-Topias SuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Alakoski, SiiriSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Alamäki, MarkoSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1972Veteraanit miehet -80 kg
Alatalo, MyrskySuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Ansalahti, SimoSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1988Miehet alle 73 kg
Aushev, SaidSuomiKristiinan Seudun Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Aziz, DijakoSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Aziz, Zico SuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Bäckström, Jonas SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2002U15 pojat alle 66 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002Naiset alle 52 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
BALAYEV, SAMIRSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
BALAYEV, SAMIRSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Danish, AlijanSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Mies1998Miehet alle 66 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Dorn , NikoSuomiTyrvään Juro2 kyu (sininen)Mies1996Miehet alle 90 kg
Elo, EinoSuomiRauman JS Samurai3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Elo, LiljaSuomiRauman JS Samurai5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 40 kg
Elonen, HeidiSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Nainen1997Naiset alle 52 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 pojat alle 38 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 pojat alle 38 kg
Eronen, IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Geisor, JoelSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Grönroos, JussiSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Mies1982Veteraanit miehet -80 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Haikulainen, TimiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Haikulainen, TuomasSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Hakala, KalleSuomiFinndai, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1988Miehet alle 73 kg
Hakala, TiannaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 44 kg
Hakkarainen , JoonaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Hakkarainen, MiikoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Häkkinen, JoonasSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Hakso, Laura SuomiAkagi4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Hakso, Laura SuomiAkagi4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 pojat alle 38 kg
Hanhela, LauraSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt yli 52 kg
Hännikäinen, ElinaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Hännikäinen, PaulaSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Nainen1979Veteraanit naiset -70 kg
Hannula, EemilSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Hannula, HenriSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 90 kg
Hannula, JuusoSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Harell , Ella SuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Harell , Ella SuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Harell, Emmi SuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Harell, Emmi SuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 44 kg
Heikkiniemi, JussiSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U15 tytöt alle 57 kg
Heiskanen, TimoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Mies1998Miehet alle 81 kg
Hellgren, JannikaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2000U18 tytöt alle 52 kg
Henttonen, MarkkuSuomiHyvinkään Judoseura2 dan (musta)Mies1968Veteraanit miehet -80 kg
Hiltunen, TimoSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Mies1975Veteraanit miehet +80 kg
Hirvonen, MikaSuomiLaukaan Darma-Kai1 kyu (ruskea)Mies1988Miehet alle 73 kg
Holopainen, JussiSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Honkanen, LucasSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2006U15 pojat alle 46 kg
Honkanen, WilmaSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Hukkanen, JarmoSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1965Veteraanit miehet +80 kg
HULKKO, Marja-LiisaSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Nainen1979Veteraanit naiset +70 kg
Hulkkonen, LukeSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Hurskainen, HelkaSuomiValkeakosken JS Samurai5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 40 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Immonen, JenniSuomiSavonlinnan Shikata2 kyu (sininen)Tyttö2003U15 tytöt alle 57 kg
Immonen, KaritaSuomiSavonlinnan Shikata4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Ingalsuo, OttoSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Ingalsuo, PetteriSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Mies1971Veteraanit miehet +80 kg
Inget, SakuSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 38 kg
Järnstedt, AnttonSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Järvenpää, EmmiSuomikauhajoen karhu3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Järvenpää, Emmi Suomikauhajoen karhu3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 63 kg
Järvensivu, AkseliSuomiValkeakosken JS Samurai5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Järvinen, Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Järvinen, SamiSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1978Veteraanit miehet +80 kg
Jewander, JesperSuomiRaision Ryhti2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Johansson, LauriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Johansson, LauriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Kaewasa, SikkoSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 81 kg
Kallio, PinjaSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Karjalainen, SanniSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 32 kg
Karsikas, NeeaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2000U18 tytöt alle 57 kg
Kasesalu , Christian SuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Kasurinen, VictorSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Kauhaniemi, WiolaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Keinänen, NikoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 81 kg
Keränen, ElmoSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2010Miehet alle 60 kg
Keränen, ElmoSuomiSiuntion Keido-Kan4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 50 kg
Kielenniva, JoonasSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Kirselä, VeraSuomiRauman JS Samurai4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Koivisto, EeroSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 27 kg
Koivisto, HeikkiSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Koivisto, KonstaSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Koivunen, KasperSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 30 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 pojat alle 34 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 36 kg
Kömi, NinjaSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 40 kg
Komulainen, JarkkoSuomiFudoshin Rauma3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Korolev, PavelSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Koskinen, SamuliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 73 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Kosunen, NikuSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Krapu, EmmaSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Kujamäki , Jesse SuomiTammelan Jundokan4 kyu (oranssi)Mies1995Miehet alle 90 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Kujanhaara , JoonatanSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Kulmala, RasmusSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Kulmala, RoniSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Kulonen, JoelSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Kuoppala , EliasSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Kuoppala , SamiSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Mies1970Veteraanit miehet +80 kg
Kuosmanen, JennaSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 pojat alle 34 kg
Kuosmanen, JennaSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Kurkela, ElsiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Kurkela, ElsiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 pojat alle 34 kg
Kurronen, MikkoSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Kurvinen, LisaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2000U18 tytöt alle 52 kg
Laakso, JuusoSuomiMaskun Tempo1 dan (musta)Mies1987Miehet alle 66 kg
Laaksonen, LeoSuomiTikkurilan Judokat1 dan (musta)Mies1988Miehet yli 90 kg
Lahtela, IlmariSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Lahtela, OskariSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 90 kg
Larikka, JuhaniSuomiLempäälän kisa5 kyu (keltainen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Lattu, NiiloSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Laxen, FridaSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt alle 52 kg
Lehtinen, JustusSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Lehtinen, KaiusSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Lehto, AnniSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Leino, JesseSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Liimatainen, JoeSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Lindevall, CasperSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 34 kg
Luhtanen, LariSuomiHontai Judo, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 66 kg
Maijala, KatriSuomiHontai Judo, H:ki2 dan (musta)Nainen1987Naiset alle 70 kg
Mäkelä, ArtturiSuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Mäkelä, MikkeSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Mäkinen, EliasSuomiSiuntion Keido-Kan2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Makkonen, JoelSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Makkula, MiloSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Mäntymäki, ArttuSuomikauhajoen karhu3 kyu (vihreä)Mies1983Miehet alle 81 kg
Marhiev , MuslimSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Maristo, PiaSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Nainen1970Veteraanit naiset +70 kg
Maristo, TaaviSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Markkanen, SamuliSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Marttila, MikkoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Messo, VilppuSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Mies1999Miehet alle 90 kg
Mielty, AleksiSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 73 kg
Montonen, NikitaSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Muhonen, LeeviSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2000Miehet alle 90 kg
Muhonen, LeeviSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat yli 81 kg
Muotka, PinjaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Mustonen, MiikaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Muukkonen, ReettaSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Nainen1999Naiset alle 52 kg
Myllylä, RasmusSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Myllylä, RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Myllylä, RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 38 kg
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Neuvonen, JuusoSuomiSavonlinnan Shikata1 kyu (ruskea)Mies1997Miehet yli 90 kg
Neuvonen, SaaraSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 57 kg
Noel, VeikkoSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Novoseltsev, AlexeySuomiEspoon Urheilijat3 kyu (vihreä)Mies1988Miehet alle 66 kg
Nurmikumpu, MillaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 44 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 pojat alle 42 kg
Ojala, EliasSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Ojala, OivaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Ojala, OlliSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Ojaranta, JoelSuomiRiihimäen JS5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Ojaranta, RamiSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Mies1977Veteraanit miehet +80 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Ollikainen, Ella SuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Östermark, BenjaminSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Ozdoev, IdrisSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat alle 27 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Ozdoev, SuleimanSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Paatero, KristianSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 42 kg
Päiviö, PatrikSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Pajari, ViliSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Pajunen, RobinSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Partanen, AnttoSuomiAkagi4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Parviainen, MatiasSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Peltola, AnttoSuomiValkeakosken JS Samurai4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Perälä, JaakkoSuomiKristiinan Seudun Judo5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat alle 27 kg
Perälä, MattiSuomiKristiinan Seudun Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Perätalo, KiraSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt alle 28 kg
Pertelson, KristoferSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Pertelson, OscarSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Petenberg, GermanSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Phull, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 48 kg
Pihlaja, MikaSuomikauhajoen karhu3 kyu (vihreä)Mies1980Miehet alle 73 kg
Pihlaja, MikaSuomikauhajoen karhu3 kyu (vihreä)Mies1980Veteraanit miehet -80 kg
Piira, LauraSuomiSiuntion Keido-Kan3 kyu (vihreä)Nainen1993Naiset alle 52 kg
Pohja, LalliSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2010Miehet alle 60 kg
Pohja, TottiSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Pohjala, JaakkoSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Mies1983Veteraanit miehet -80 kg
Pohjala, SaraSuomiHämeenlinnan JS5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Poikonen, AaroSuomiKerimäen Judonoko5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 30 kg
Poikonen, RikuSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Poikonen, RikuSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 46 kg
Ponsi, SamiSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1997Miehet yli 90 kg
Puottula, KonstaSuomiMaskun Tempo4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 46 kg
Puuronen, MariaSuomiLaukaan Darma-Kai3 kyu (vihreä)Nainen1988Naiset yli 70 kg
Pyykkö, MiskaSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Pyykkö, MiskaSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Poika2000Miehet alle 81 kg
Rankinen, Jere SuomiVihannin Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Rantalainen, AtteSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Rättö, ErnoSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Raveala , KatriSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2001Naiset alle 70 kg
Raveala, KatriSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Repo, RoosaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2000U18 tytöt alle 63 kg
Riekkinen, JoonasSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Riekkinen, OliverSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Riski, EeroSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Mies1995Miehet alle 66 kg
Ristimäki, AlmaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 28 kg
Ristimäki, JussiSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Ristimäki, MikkoSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Mies1972Veteraanit miehet +80 kg
Ristola, ArturSuomiKotkan JS1 kyu (ruskea)Mies1996Miehet alle 73 kg
Ronkainen, JesseSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Rönkkö, StefanSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 73 kg
Ruoppa, LassiSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 81 kg
Ruoppa, LottaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 48 kg
Ryynänen, EllaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 40 kg
Saarela, ArttuSuomiValkeakosken JS Samurai4 kyu (oranssi)Poika2001Miehet alle 66 kg
Saidulaev, AbdulaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 30 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Saliminen, JustusSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Salmela, Juha-MattiSuomiTurun Judoseura2 dan (musta)Mies1977Miehet yli 90 kg
Salmela, JuttaSuomiTurun Judoseura2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Salmela, JuttaSuomiTurun Judoseura2 kyu (sininen)Tyttö2002Naiset alle 57 kg
salonen, pihlaSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 pojat alle 46 kg
Samppala, VanessaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Savolainen, Akseli SuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 44 kg
Seikkula, Louna-LumiaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 pojat alle 42 kg
Seikkula, Pihla-MariaSuomiKoyama, Rovaniemi4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Seppälä, Otso SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2004U13 pojat alle 38 kg
Seppälä, Väinö SuomiMaskun Tempo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Seppänen, ElinaSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Siira, NikoSuomiValkeakosken JS Samurai5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 55 kg
Siivola, ViljamiSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Skinnari, SisuSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Snicker, PaavoSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Soppi, AinoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt alle 32 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Sundberg, JenniSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U15 pojat alle 50 kg
Sundberg, SusannaSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt alle 57 kg
Suopelto, EemeliSuomiValkeakosken JS Samurai5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Syrjä, AtteSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Tanttu, JoonasSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Tanttu, JuliusSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Teir, JuliaSuomiKristiinan Seudun Judo1 kyu (ruskea)Nainen1992Naiset alle 63 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 63 kg
Teppo, UnnaSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 63 kg
Terno, SamuelSuomiNokian Judo4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Tiainen, Saana-TuuliaSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 32 kg
Tietäväinen, PatrikSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Tuominen, SamuSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Uusitalo, TiiaSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg
Välimäki, EeroSuomiTns-Judo, Toijala3 kyu (vihreä)Mies1999Miehet alle 66 kg
Vatsia, JasminSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Nainen1993Naiset alle 63 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Vauhkonen, RasmusSuomiKerimäen Judonoko3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Vehmas, ViliSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Vilkko, ArvoSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Vilkko, ElviSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 36 kg
Viren, JonnaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt yli 63 kg
Virtanen, TuomasSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Mies1989Miehet yli 90 kg
von Martens, MirjaSuomiJudo-Kan, Espoo1 kyu (ruskea)Nainen1962Naiset alle 63 kg
Wallén, LumiaSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt alle 32 kg
Wootten, ElsiSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2003U15 tytöt alle 44 kg
Yousef, BasimSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Yousef, SalmaSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg