Hontai 27v Shiai

Viimeinen ilmoittautumispäivä 21.03.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Abo Ramadan, SamiSuomiJudo-Kan, Espoo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Ahlstrand, LassiSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Ahlstrand, LenniSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Ahmethanov, AslanSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Aholainen , NuuttiSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Alakoski, EinoSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Alakoski, SiiriSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Alakoski, SiiriSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 pojat alle 38 kg
Alatalo, MyrskySuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Ansalahti, SimoSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1988Miehet alle 73 kg
ARSELGOV, ADAMSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002Naiset alle 52 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
BALAYEV, SAMIRSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Bastman, SebastianSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Berg, JoniSuomiKita-Kan, Kemi2 kyu (sininen)Mies1994Miehet alle 90 kg
Boutzada , ZakariaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2001Miehet yli 100 kg
Brade, LeoSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U13 pojat alle 38 kg
Casagrande, LukasSuomiKarjaan Fuguda5 kyu (keltainen)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Casagrande, MarcoSuomiKarjaan Fuguda1 kyu (ruskea)Mies1971Veteraanit miehet -73 kg
Clemes , Viggo SuomiÅlands Judoklubb5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
DAURBEKOV, ABDUL-AZIZSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
DUBAEV, ABDULLASuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 pojat alle 38 kg
Erkkilä, IslaSuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Tyttö2006U15 pojat alle 38 kg
Eronen , IlmariSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Eronen , MiljaSuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 52 kg
forsberg, jimSuomiKarjaan Fuguda3 kyu (vihreä)Mies1998Miehet alle 60 kg
Frilander, EemiSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Frilander, MikkoSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Mies1982Miehet yli 100 kg
GALAEV, KERIMSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
GALAEV, RASULSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Geisor, JoelSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Golmohammadi, ShahoSuomiJyväskylä Jigotai1 dan (musta)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Gottberg , Röskva SuomiÅlands Judoklubb4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 48 kg
Gottberg , Sigrid SuomiÅlands Judoklubb5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Haataja, VeetiSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Hagman, NadjaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Haikonen, SamuliSuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Mies1986Miehet yli 100 kg
Haikulainen, JoonasSuomiLappeenrannan Kamiza3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Haikulainen, TimiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Haikulainen, TuomasSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Hakala, KalleSuomiFinndai, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1988Miehet alle 73 kg
Hakkarainen , JoonaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Hakkarainen , MiikoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Hakso, Laura SuomiAkagi4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Hakso, Laura SuomiAkagi4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 pojat alle 38 kg
Harell, EllaSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Tyttö2007U13 tytöt alle 36 kg
Harell, EllaSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 pojat
Harell, Emmi SuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 44 kg
Harell, Emmi SuomiPorin JS Fudoshin4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 pojat alle 42 kg
Havuluoto, KaapoSuomiKurikan Seibukan3 kyu (vihreä)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Heikkinen, MiskaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Heikkinen, MiskaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Heikkiniemi, JussiSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Heinonen, AnttiSuomiMeido-Kan, H:ki2 dan (musta)Mies1983Miehet alle 90 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Helin, JennaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Hirvonen, KonstaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Hjelt, AntonSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Höglund , Linus SuomiÅlands Judoklubb2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Huhtakangas, MoonaSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Hukkanen, AleksiSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Hyry, JuhoSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Ignatovich, JesseSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2001Miehet alle 66 kg
Immonen, OskariSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Ingalsuo, OttoSuomiHämeenlinnan JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Jaatinen, HarriSuomiVihannin Judo4 kyu (oranssi)Mies1976Veteraanit miehet -90 kg
Järvinen, Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Jokinen, IlariSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Mies1999Miehet alle 66 kg
Jokinen, JuusoSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Juhakoski, FelixSuomiMikkelin Judo4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Kaartinen, KasperiSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Kainulainen, PyrySuomiPing-Viinit, Nurmijärvi4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 46 kg
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Kankaanpää, JamiSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 55 kg
Karpov , Daniil SuomiÅlands Judoklubb5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Karpov , Konstantin SuomiÅlands Judoklubb5 kyu (keltainen)Mies1984Miehet alle 81 kg
Kasesalu , ChristianSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Kasurinen, VictorSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Kauhaniemi, WiolaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 36 kg
Kauranen, AntonSuomiNokian Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Kautto, EmiliaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Nainen1994Naiset alle 63 kg
Kautto, OlaviSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Keränen, ElmoSuomiSiuntion Keido-Kan4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Kernen, ViiviSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 tytöt yli 63 kg
Kettunen, JaanaSuomiSiuntion Keido-Kan4 kyu (oranssi)Nainen1974Naiset alle 63 kg
Kettunen, JaanaSuomiSiuntion Keido-Kan4 kyu (oranssi)Nainen1974Veteraanit naiset -63 kg
Kettunen, RonjaSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt alle 44 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Koivisto, KonstaSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Koivisto, KonstaSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2001Miehet alle 66 kg
Kokkola, JussiSuomiMikkelin Judo2 dan (musta)Mies1966Veteraanit miehet -90 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 pojat alle 34 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 32 kg
Kokkonen , Juho SuomiMikkelin Judo2 kyu (sininen)Mies1988Miehet alle 73 kg
Komulainen, JarkkoSuomiFudoshin Rauma3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Korhonen, RikuSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Poika2010U11 pojat
Korhonen, TinjaSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Korolev, PavelSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Koskinen, EliasSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Koskinen, MikaelSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Kosunen, NikuSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Koukkari, Jyri SuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Köykkä, HelmiSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Tyttö2003U15 tytöt alle 52 kg
Kujanhaara , JoonatanSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Kujanhaara , JoonatanSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Kuosmanen, JennaSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 32 kg
Kuosmanen, JennaSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 pojat alle 34 kg
Kurkela, ElsiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Kuusimurto, KuuttiSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Kuusimurto, TimoSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Mies1983Miehet alle 90 kg
Kuvaja, KaisaSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 63 kg
Laakso, ToniSuomiVihannin Judo2 kyu (sininen)Mies1980Veteraanit miehet +90 kg
Laaksonen, LeoSuomiTikkurilan Judokat1 dan (musta)Mies1988Miehet yli 100 kg
Lahtela, IlmariSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Lahtela, OskariSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Lahti, OlliSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Laitila, JensSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Lantto, Eelis SuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Mies1999Miehet alle 66 kg
Latvala, EmmaSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Lehvonen, LeoSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2003U13 pojat yli 55 kg
Leppäniemi, EinoSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Leppäniemi, IirisSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 63 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Lindqvist, JonasSuomiShirokawa, Porvoo1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Luhtanen, LariSuomiHontai Judo, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 66 kg
Luotonen, MatiasSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Maclaverty, HelmiSuomiHontai Judo, H:ki4 kyu (oranssi)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Mäkelä , Mikke SuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Mäkelä, MisaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Mäkinen, EliasSuomiSiuntion Keido-Kan2 kyu (sininen)Poika2000Miehet alle 66 kg
Mäkinen, EliasSuomiSiuntion Keido-Kan2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Makkonen, Jesse SuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Makkonen, JoelSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Makunen, TeemuSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Malkki, KasperiSuomiYama-Arashi, Varkaus2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Marhiev, MuslimSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Maristo, PiaSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Nainen1970Veteraanit naiset -78 kg
Marttila, PontusSuomiLahden JS4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Mattero, NikoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Mattila, PäiviSuomiHontai Judo, H:ki1 kyu (ruskea)Nainen1983Naiset alle 63 kg
McCann, CharlesSuomiEspoon JK3 kyu (vihreä)Poika2003Miehet alle 60 kg
Metsäsalo, InkaSuomiBS Ippon, Loimaa4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 48 kg
Miettinen, EmilSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Montonen, NikitaSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Mustonen, MiikaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
MUTSOLGOV, ABDUL-KARIMSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
MUTSOLGOV, MUHAMEDSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Myllylä, RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Myllylä, RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U15 pojat alle 38 kg
Narva, AdaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Narva, AnniSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 48 kg
Naukkarinen, RekoSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Neuvonen, SaaraSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 57 kg
Niemi, RonjaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt yli 63 kg
Niemi, Ronja SuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt yli 63 kg
Niini, NiiloSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Nikula , Fiona SuomiÅlands Judoklubb4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 52 kg
Nirhola, Jenna-LiisaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 48 kg
Niskanen, EetuSuomiHauve-Kan, Haukipudas4 kyu (oranssi)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Nykänen, EllaSuomiYama-Arashi, Varkaus4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Nyman, JoelSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Ojaranta, JoelSuomiRiihimäen JS5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Ojaranta, RamiSuomiRiihimäen JS2 kyu (sininen)Mies1977Veteraanit miehet -90 kg
Olin, OttoSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Ollikainen, EllaSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Orava, EelisSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Orava, ValtteriSuomiOulun JK5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Östermark, BenjaminSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Ozdoev, IdrisSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Ozdoev, SuleimanSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Päiviö, PatrikSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Pajunen, CasperSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Pajunen, Robin SuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Pajunen, Robin SuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2000Miehet alle 60 kg
Partanen, AnttoSuomiAkagi4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Parviainen, MatiasSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Pasanen , Emma SuomiÅlands Judoklubb2 kyu (sininen)Nainen1995Naiset alle 78 kg
Pasonen, JussiSuomiTapanilan Erä, H:ki4 kyu (oranssi)Mies1980Veteraanit miehet +90 kg
Pätsi, RoopeSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Pavlov, PatrickSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Pavlov, TristanSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Pekki, IlmariSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Pekki, IlmariSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2001Miehet alle 60 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Pekki, RaunoSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Pertelson, KristoferSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Pesonen, JuhoSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Petenberg, GermanSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Phull, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 48 kg
Piipponen, VilleSuomiKajaanin JK5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat yli 55 kg
Piira, LauraSuomiSiuntion Keido-Kan3 kyu (vihreä)Nainen1993Naiset alle 52 kg
PLIJEV, MOVSARSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Pohjola, JouniSuomiJyväskylä Jigotai1 kyu (ruskea)Mies1979Veteraanit miehet -90 kg
POLISHCHUK, MATFEI SuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Pöyliö, VäinöSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2002Miehet alle 73 kg
Pulkka, EricSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2000Miehet alle 66 kg
Pulkka, EricSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Pulkka, JensSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2000Miehet alle 60 kg
Pulkka, JensSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 55 kg
Pyykönen, IidaSuomiLahden JS5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Rankinen, JereSuomiVihannin Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Rantalainen, AtteSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Rasinkangas, MarkusSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Rasmus, MyllyläSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Ravalt, PatrikSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Redsven, MarkusSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Reijonen, EetuSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat yli 55 kg
Renko, AlpoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Ristimäki, AlmaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Ristimäki, JussiSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Ristimäki, MikkoSuomiRaision Ryhti4 kyu (oranssi)Mies1972Veteraanit miehet +90 kg
Ristola, ArturSuomiKotkan JS1 kyu (ruskea)Mies1996Miehet alle 73 kg
Ronkainen, TuomasSuomiJudo-Kan, Espoo1 kyu (ruskea)Mies1993Miehet alle 73 kg
Rosbäck , Vanessa SuomiÅlands Judoklubb4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt yli 52 kg
Ruoppa, LottaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 48 kg
Ruusunen, ArttuSuomiVihannin judo ry4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat
Sadulaev, AbdulaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 30 kg
Sallo , BrigiteSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Salminen, JustusSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Salonen, JereSuomiHyvinkään Judoseura3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Sarasmaa, IlmariSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Satukangas, ArttuSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Savolainen, AkseliSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Seppänen, ElinaSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2007U11 tytöt
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Sergeev, KirillSuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2007U13 pojat alle 30 kg
Sergeev, MatveySuomiJS Sakura, Kuopio4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Siira, NikoSuomiValkeakosken JS Samurai5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Siitonen, AaroSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Siitonen, AnniSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Tyttö2009U11 tytöt
Simonen, TimiSuomiYama-Arashi, Varkaus3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Sirkka, EetuSuomiJoutsan Tarmo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Sirviö, JasperSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Skyttä, KaroliinaSuomiHontai Judo, H:ki3 kyu (vihreä)Nainen1992Naiset alle 63 kg
Snicker, PaavoSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Soikkonen, DmitriSuomiKotkan JS5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Soini, AatuSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Soini, EemeliSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Strom, MariannaSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 pojat alle 42 kg
Sulonen, NikoSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Sulonen, ToniSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Sundberg, JenniSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U15 pojat alle 46 kg
Sundberg, JenniSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Syrjä, AtteSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Taskila, JuhaSuomiVihannin Judo4 kyu (oranssi)Mies1984Miehet alle 90 kg
Terävä, JuusoSuomiFinndai, H:ki2 dan (musta)Mies1991Miehet alle 81 kg
Tietäväinen, OliverSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Tietäväinen, PatrickSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Tonteri, JaniSuomiJoutsan Tarmo2 kyu (sininen)Mies1990Miehet alle 90 kg
Toppila, MarkusSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Törmäkangas, OliverSuomiKajaanin JK4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Törmäkangas, TopiasSuomiKajaanin JK3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Törmänen, AamosSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Tulla, KonstaSuomiValkeakosken JS Samurai5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Tuppura, MinniSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Turpeinen, LuukasSuomiVihannin judo ry4 kyu (oranssi)Poika2004U13 pojat alle 42 kg
Tuurala, HeidiSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Tyttö2001Naiset alle 57 kg
Tuurala, HeidiSuomiRaision Ryhti3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 57 kg
Uotila, LauriSuomiSobudo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
UZHAKHOV, IBRAGIMSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Vainiola, Felix SuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Vainiola , MillaSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Vanhala, VilleSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Vedzizhev , IsmailSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Vehmas, RonjaSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Vehmas, TomiSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Mies1975Veteraanit miehet -81 kg
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Vehmas, ViliSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Veryukhanov, NikitaSuomiTampereen Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat yli 55 kg
Viren, JonnaSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt yli 63 kg
Virtanen, Tuomas SuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Mies1989Miehet yli 100 kg
Virtasalo, LeeviSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2008U15 pojat alle 34 kg
Voutilainen, HeliSuomiJyväskylä Jigotai2 kyu (sininen)Nainen1981Naiset alle 52 kg
Voutilainen, SimoSuomiKarjaan Fuguda2 kyu (sininen)Mies1993Miehet alle 66 kg
Vuorio, EmmaSuomiVihannin judo ry4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 32 kg
Westerberg, AmosSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Wootten, ElsiSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2003U15 tytöt alle 44 kg
Yli-Luukko, KaroliinaSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 tytöt alle 52 kg
Yousef, BasimSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Yousef, SalmaSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt yli 63 kg