Etelä-Suomen avoimet Aluemestaruuskilpailut Nummela

Viimeinen ilmoittautumispäivä 20.04.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Ahlstrand, LassiSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Ahlstrand, LenniSuomiJyväskylä Jigotai3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Ahola, Oula-TopiasSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Aholainen, NuuttiSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Alakoski, EinoSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Alakoski, SiiriSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 pojat alle 38 kg
Alakoski, SiiriSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Alatalo, MyrskySuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
ARSELGOV , ADAM SuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Auna, JesseSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat alle 42 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002Naiset alle 52 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2004U18 tytöt alle 52 kg
BALAYEV, SAMIRSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
BRADEN, LeoSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
DAURBEKOV, ABDUL-AZIZSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
DUBAEV , ABDULLASuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
DUBAEV , HAMZATSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Ercan, SamirSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Erjansalo, PerttuSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
GALAEV , KERIM SuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
GALAEV , RASULSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Geisor, JoelSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Golmohammadi, ShahoSuomiJyväskylä Jigotai1 dan (musta)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Granholm, ViggoSuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Hakkarainen , JoonaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Hakso, Laura SuomiAkagi4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Heikkiniemi, JussiSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Heiskanen, OskariSuomiJoutsan Tarmo4 kyu (oranssi)Poika2006U15 pojat alle 38 kg
Helin, JennaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Hiltunen, TimoSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Mies1975Veteraanit miehet
Himilä, AtteSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Hirvonen, KonstaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Hjelt, AntonSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Hukkanen , AleksiSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 50 kg
HUKKANEN, JarmoSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1965Veteraanit miehet
Isopoussu, NellaSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 52 kg
Itäpää, JaakkoSuomiTampereen Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Järvinen, Otso-AnteroSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Järvinen, SamiSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1978Miehet alle 100 kg
Järvinen, SamiSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1978Veteraanit miehet
Kanerva, VeetiSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Kanniainen, EetuSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 42 kg
Kanniainen, SamuliSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 55 kg
Kasesalu , Christian SuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Kasurinen, VictorSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Keränen, ElmoSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat
Kernen, ViiviSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 tytöt yli 63 kg
KHADISOV , UMARSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2003U13 pojat alle 46 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Kivelä, VilleSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Kiviharju, ArtjomSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat alle 42 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 pojat alle 34 kg
Kokkonen, EmmaSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 36 kg
Kollin, SamuSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Korolev, PavelSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Kosunen, JimiSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Kosunen, NikuSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Kujanhaara , JoonatanSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Kujanhaara , Joonatan SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Kuoppala, EliasSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Kuosmanen, JennaSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 pojat alle 34 kg
Kuosmanen, JennaSuomiVoimailuseura Bodonos4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Kurkela, ElsiSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 36 kg
Lahti, EinoSuomiJyväskylä Jigotai4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Laitila, JensSuomiKirkkonummen JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Lavikainen, EllaSuomiLahden JS3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 52 kg
Loman, MarkoSuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Mies1981Miehet alle 66 kg
Loman, Marko SuomiAhjo Training Center4 kyu (oranssi)Mies1981Veteraanit miehet
Luotonen, MatiasSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Mäkelä , Mikke SuomiTampereen Judo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Mäkelä, Riku SuomiJudo-Kan, Espoo4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Mäkinen, EliasSuomiSiuntion Keido-Kan2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Mäkinen, IdaSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt alle 57 kg
Makkonen, JoelSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Mäntylä-Blå, TopiSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Marhiev , MuslimSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Markow, RonanSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Miekkalehto , RonjaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
MIsri, SaraSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2000U18 tytöt alle 63 kg
Montonen, NikitaSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 34 kg
Mustonen, MiikaSuomiHämeenlinnan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
MUTSOLGOV, ABDUL-KARIMSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
MUTSOLGOV, ABDURRAHMANSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
MUTSOLGOV, MUHAMED SuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Myllylä, RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 tytöt alle 40 kg
Myllylä, RiinaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2006U13 pojat alle 38 kg
Neuvonen, SaaraSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 57 kg
NILHO , ZELIMSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Nirhola, Jenna-LiisaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2005U13 tytöt alle 48 kg
Nyman, JoelSuomiVoimailuseura Bodonos3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat yli 66 kg
Ojala, Anton SuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 46 kg
Ojala, EliasSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Ojaranta, JoelSuomiRiihimäen JS5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Ojaranta, JoelSuomiRiihimäen JS5 kyu (keltainen)Poika2007U13 pojat alle 34 kg
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
OZDAMIROV, ASLANSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
OZDAMIROV, RUSTAMSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Ozdoev, IdrisSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Ozdoev, Suleiman SuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 42 kg
Partanen, AnttoSuomiAkagi4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Parviainen, MatiasSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Pätsi, RoopeSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 50 kg
Periainen, AlexanderSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Pertelson , KristoferSuomiChikara, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 46 kg
Phull, Vanshika SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2003U15 tytöt alle 48 kg
Piira, LauraSuomiSiuntion Keido-Kan3 kyu (vihreä)Nainen1993Naiset alle 52 kg
Pinhasov, DavidSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
PLIJEV , MOVSAR SuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Ravalt, PatrikSuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Renko, AlpoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Riekkinen, JoonasSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Ruoppa, LassiSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 81 kg
Ruoppa, LottaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2004U15 tytöt alle 48 kg
Saidulaev , AbdulaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 30 kg
Sala, AnniinaSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Salminen, JustusSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
Sarasmaa, IlmariSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Satukangas, ArttuSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 42 kg
SHIBILOV , ABDUL-MALIKSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 50 kg
Shibutani, HarriSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2004U18 pojat alle 50 kg
Shibutani, RoniSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Sorsa, RasmusSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Sundberg, JenniSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U15 pojat alle 50 kg
Syrjä, AtteSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 55 kg
Taajamaa, Joonatan SuomiMeido-Kan, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
TAVBULATOV, MAGAMED-BASHIRSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Toikka, DmitriiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Toikka, GeorgiiSuomiKotkan JS3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
TSOLOEV, MUSLIMSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Tuominen, OtsoSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
UZHAKHOV, IBRAGIMSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
UZHAKHOV, MAGOMEDSuomiMAGAS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 30 kg
Vaahtera, Joa-OssianSuomiEspoon Urheilijat4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Vainiola, FelixSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat
Vehmas, VesaSuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Vehmas, ViliSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Virtanen, Anna-KaisaSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt alle 44 kg
Vyshegourov , BashirSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 38 kg
Westerholm, MicoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Yousef, SalmaSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 70 kg