Junnu Cup II Nummela

Viimeinen ilmoittautumispäivä 20.04.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aaltonen, IsabellaSuomiMeido-Kan, H:ki6 kyu (valkoinen)Tyttö2008U11 tytöt
Aaltonen, JuhoSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat
AGAMIRZAEV, ABDUL-HALIMSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Ahonen, JenniSuomiTapanilan Erä, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt
AJO, NeoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2010U9 pojat
ANTHONI, OliverSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Antila, JuhoSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Antonov, AndreiSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Appel, VenlaSuomiKirkkonummen JS6 kyu (valkoinen)Tyttö2008U9 tytöt
ARSELGOV, RASHIDSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2009U9 pojat
Askola, TeemuSuomiKirkkonummen JS6 kyu (valkoinen)Poika2009U9 pojat
Auna, JesseSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
BALAYEV, MUHAMMADSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2010U9 pojat
BASHAEV, SULTANSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2004U15 pojat
Besic, AdiSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Brade, EliasSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2002U15 pojat
CEDERLUND, AnniinaSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Nainen1977Naiset
CEDERLUND, FreddieSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Mies1975Miehet
EKHAEV, ABDULLASuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2004U15 pojat
Engström, GabrielSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Eriksson, JoonatanSuomiVantaan Jukara6 kyu (valkoinen)Poika2009U9 pojat
Erjansalo, PetraSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Fonsen, SampoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
GALAEV, KERIMSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
GALAEV, RASULSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Grandell, AkuSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Gullichsen, CarlSuomiFuguda4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat
Haikola, EeroSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Hakkarainen , MiikoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
Halttunen, LassiSuomiJoutsan Tarmo6 kyu (valkoinen)Poika2008U9 pojat
Hämäläinen, MiroSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Hämeenaho, AaronSuomiLappeenrannan Kamiza4 kyu (oranssi)Poika2009U9 pojat
Hammarberg, RicoSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat
Hannula, HemmoSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2008U9 pojat
Heikkinen, HavuSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
Heinikari, RoopeSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
Heiniluoma, FeliksSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2009U9 pojat
Helin, JennaSuomiMeido-Kan, H:ki4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt
HELYNEN, MiinaSuomiShirokawa, Porvoo4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt
Hiilamo, VilhoSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
HIRVONEN, JuusoSuomiShirokawa, Porvoo6 kyu (valkoinen)Poika2004U15 pojat
Hirvonen, PeterSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2009U9 pojat
Höök, ElmeriSuomiRiihimäen JS6 kyu (valkoinen)Poika2004U15 pojat
Hyyryläinen, AnniSuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2008U11 tytöt
Isopoussu, NellaSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt
Ivanoff, AnniSuomiRiihimäen JS6 kyu (valkoinen)Tyttö2008U11 tytöt
JAATINEN, MarjaSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt
Jansson, AhtiSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Järvinen, ReettaSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2001Naiset
Järviniitty, JuhoSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Mies1978Miehet
Järviniitty, LeeviSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2009U9 pojat
Julkunen , MikkoSuomiHyvinkään Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
juutilainen, vilmaSuomiTikkurilan Judokat6 kyu (valkoinen)Tyttö2009U9 tytöt
KAHILA, ToniSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Kähönen, KosmoSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Kainulainen, PyrySuomiPing-Viinit, Nurmijärvi4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat
Kälkäjä, NikoSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Mies1980Miehet
Kamunen, KimSuomiRiihimäen JS4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
Karjalainen, JoonaSuomiVoimailuseura Bodonos6 kyu (valkoinen)Poika2005U13 pojat
Karjalainen, SanniSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Kärpänen, PaavoSuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Karpiola, MaxSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2009U9 pojat
Karvinen, ValtteriSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
Kassam, AaronSuomiAkagi6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Kautto, OlaviSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Keränen, EmmiSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2010U9 tytöt
Kernen, ViiviSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 tytöt
Keskinen, Lumi-MariaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2009U9 tytöt
Kettunen, AntonSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
KHADISOV, DZHABRAILSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2001Miehet
KHADISOV, UMARSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
Kilpeläinen, MikkoSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Kinnunen, SuloSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Klockars, LarsSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Köhler, AntonSuomiJudo-Kan, Espoo6 kyu (valkoinen)Poika2010U9 pojat
KOISTINEN, AnthonySuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
Kokko, NiiloSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Kokkonen, JussiSuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Mies1972Miehet
Kokkonen, MaijuSuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Nainen1974Naiset
Kokkonen, VeikkoSuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Korhonen, RikuSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Poika2010U9 pojat
Kosamo, NikoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat
Kostoev, InalSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
Kosunen, NikuSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Koukkunen, AkuSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Koukkunen, Nella SuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2006U13 tytöt
Kovanen, LilliSuomiTikkurilan Judokat6 kyu (valkoinen)Tyttö2008U11 tytöt
Krupski, RoniSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Kurkela, EelisSuomiLappeenrannan Kamiza5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Kushtov, Abdul-MalikSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2010U9 pojat
Laaksonen, PeetuSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
Lähteinen, GunnarSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Lähteinen, Minea-AuroraSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt
Laitila, InkaSuomiKirkkonummen JS5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt
Laitinen, LiinaSuomiPopinniemen Isku6 kyu (valkoinen)Tyttö2004U15 tytöt
Laos, EliisaSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt
Lauronen, MikoSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Lepistö, JimiSuomiOrimattilan JS5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
Leppänen, LauriSuomiVantaan Jukara5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
LINDHOLM, MereteSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Tyttö2002Naiset
Loikas, Otto-PetteriSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Louhi, VäinöSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2009U11 pojat
LUIGEND, StankoSuomiShirokawa, Porvoo6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Macías Ojeda, Antonio ManuelSuomiFinndai, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1982Miehet
Mäenpää, JaniSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1995Miehet
Mähönen, AtteSuomiPopinniemen Isku5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Mäkelä, LassiSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Mäkinen, InkeriSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Tyttö2006U13 tytöt
Mäntylä-Blå, TopiSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Marhiev, MuslimSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Marno, AleksiSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Marno, Anna LauraSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2009U9 tytöt
Maskery, LukaSuomiVoimailuseura Bodonos6 kyu (valkoinen)Poika2005U13 pojat
Matikka, OlliSuomiVantaan Jukara4 kyu (oranssi)Poika2004U15 pojat
MÄTTÖ, NeaSuomiShirokawa, Porvoo6 kyu (valkoinen)Tyttö2007U11 tytöt
Meriläinen, Eetu SuomiTikkurilan Judokat6 kyu (valkoinen)Poika2005U13 pojat
Montonen, AntonSuomiKotkan JS6 kyu (valkoinen)Poika2009U9 pojat
MULLI, VäinöSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
MULLI, ViiviSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Tyttö2010U9 tytöt
Multala, EetuSuomiNummelan Judo4 kyu (oranssi)Poika2001Miehet
Murtoniemi, LeonardoSuomiHelsingin Judosport4 kyu (oranssi)Poika2001Miehet
Mustonen, LauriSuomiRiihimäen JS6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Mykkälä, AaronSuomiLohjan Urheilijat6 kyu (valkoinen)Poika2009U9 pojat
Mykkälä, MillaSuomiLohjan Urheilijat6 kyu (valkoinen)Tyttö2006U13 tytöt
Nappu, NikitaSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Neiglick, SaraSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Nevala, VeetiSuomiPorin JS Fudoshin5 kyu (keltainen)Poika2010U9 pojat
NIEMELÄ, AnttiSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
Niinimäki, OliverSuomiKirkkonummen JS6 kyu (valkoinen)Poika2008U9 pojat
Niironen, JoonaSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Nikkari, StefanSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
NILHO, ILISHANSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
NILHO, ZELIMSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
Nkanda, FidelSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Mies1972Miehet
Nordling, VilleSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2003Miehet
Öhman, ElielSuomiKarjaan Fuguda6 kyu (valkoinen)Poika2009U9 pojat
Öhman , HenrySuomiRiihimäen JS5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat
Oksala, JuliusSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Östermark, BenjaminSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Östermark, FabianSuomiLohjan Urheilijat6 kyu (valkoinen)Poika2007U11 pojat
Östermark, RobinSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Ozdoev, IdrisSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
Paku, CharlesSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Mies1975Miehet
Pekki, SofiaSuomiLohjan Urheilijat6 kyu (valkoinen)Tyttö2009U9 tytöt
Pekki, StefanSuomiLohjan Urheilijat6 kyu (valkoinen)Poika2011U9 pojat
Pelli, KasperSuomiTikkurilan Judokat6 kyu (valkoinen)Poika2009U9 pojat
Peltonen, OttoSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
Peltoniemi, UrhoSuomiTurun Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Pennanen, EemeliSuomiJudo-Kan, Espoo6 kyu (valkoinen)Poika2006U13 pojat
Periainen, AlexanderSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2007U9 pojat
Pihlainen, VelmuSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat
Pitsinki, UnaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt
Pohjala, Karl-RobertSuomiJudo-Kan, Espoo6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Poikselkä, IivariSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2009U9 pojat
POLISHCHUK, MATFEISuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Põltsam, ReigalSuomiNokian Judo5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat
Ponto, TommiSuomiRiihimäen JS6 kyu (valkoinen)Poika2003U15 pojat
Portman, AlvarSuomiKarjaan Fuguda5 kyu (keltainen)Poika2008U9 pojat
Pudas, EinoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Putala, NoelSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Raittila, JonneSuomiVoimailuseura Bodonos5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
Rajala, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Raunio, RomeoSuomiVoimailuseura Bodonos6 kyu (valkoinen)Poika2009U9 pojat
Rautpalo, KaarloSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2009U9 pojat
Rautpalo, ToivoSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Renko, AhtiSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
RIEKKINEN, AnnaSuomiShirokawa, Porvoo6 kyu (valkoinen)Tyttö2007U11 tytöt
Riihelä, OtsoSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Ristola, EliasSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Ristolainen, AlexSuomiTikkurilan Judokat6 kyu (valkoinen)Poika2006U15 pojat
Ristolainen, RiaSuomiEspoon Urheilijat6 kyu (valkoinen)Tyttö2008U11 tytöt
ROMS, OskariSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
RONKAINEN, JesseSuomiLoviisan S JS Arashi4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat
ROPPONEN, AntonSuomiShirokawa, Porvoo6 kyu (valkoinen)Poika2009U9 pojat
Ruosteenoja, EllaSuomiEspoon Urheilijat6 kyu (valkoinen)Tyttö2009U9 tytöt
Ruotsalainen, MattiSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
SAARESKARI, JamiSuomiMäntyharjun Judo5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
SAARESKARI, MaxSuomiMäntyharjun Judo3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat
SAARESKARI, ViliSuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat
Saari, MerviSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Nainen1974Naiset
Saidulaev, AbdulaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat
Salo, LeeviSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2009U9 pojat
Särkijärvi, PinjaSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Tyttö2002Naiset
Sarle, SamuelSuomiHyvinkään Judoseura4 kyu (oranssi)Mies1999Miehet
Schroderus, AtteSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat
Sehm, JoonasSuomiJudo-Kan, Espoo5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
SHIBILOV, ABDUL-KARIMSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
SHIBILOV, ABDUL-MALIKSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat
Sibul, SanderSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U11 pojat
Siekkinen, SaraSuomiNummelan Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt
Siili, AkseliSuomiHelsingin Judosport5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Siivola, NuuttiSuomiJudo-Kan, Espoo6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Sillanpää, EliaSuomiJudo-Kan, Espoo6 kyu (valkoinen)Poika2003U15 pojat
Siltala, VilleSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Sironen, RoopeSuomiEspoon Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Stoyanov, SamuelSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
SUNDSTRÖM, PaavoSuomiShirokawa, Porvoo5 kyu (keltainen)Poika2006U13 pojat
Suomi, OlaSuomiHyvinkään Judoseura5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat
Swanson, SebastianSuomiKirkkonummen JS6 kyu (valkoinen)Poika2008U9 pojat
Tähti, LukaSuomiPopinniemen Isku6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Taivainen, JaroSuomiNummelan Judo6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
TAMMI, GlebSuomiShirokawa, Porvoo6 kyu (valkoinen)Poika2008U11 pojat
Taskinen, IirisSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2007U11 tytöt
Taskinen, LauriSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2009U9 pojat
Telkkä, KiiaSuomiMäntyharjun Judo4 kyu (oranssi)Tyttö2001Naiset
Termonen, AntonSuomiHontai Judo, H:ki6 kyu (valkoinen)Poika2009U9 pojat
Tiihonen, ToniSuomiHontai Judo, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat
Tiira, SonjaSuomiAkagi5 kyu (keltainen)Tyttö2003U15 tytöt
Timonen, AadaSuomiTikkurilan Judokat6 kyu (valkoinen)Tyttö2008U11 tytöt
TOCHIEV, MUHAMED-AMINSuomiMAGAS6 kyu (valkoinen)Poika2009U9 pojat
Topi, Janne SuomiKirkkonummen JS4 kyu (oranssi)Poika2013Miehet
Trokovic, IanSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Tuppura, MinniSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt
Tuuksam, KennetSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2009U9 pojat
Uusihakala, LumiSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt
Uusihakala, LumiSuomiMeido-Kan, H:ki5 kyu (keltainen)Tyttö2006U13 tytöt
Uusitupa, OliviaSuomiRaision Ryhti6 kyu (valkoinen)Tyttö2007U11 tytöt
UZHAKHOV, IBRAGIMSuomiMAGAS5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Vartiainen, ValtteriSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Vartiainen, VeeraSuomiTikkurilan Judokat5 kyu (keltainen)Tyttö2010U9 tytöt
Vatsia, JasminSuomiRiihimäen JS3 kyu (vihreä)Nainen1993Naiset
Veeti, HaatajaSuomiRaision Ryhti5 kyu (keltainen)Poika2008U9 pojat
Vihdanmäki, TatuSuomiTurun Judoseura4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat
VIITALA, KasimirSuomiLoviisan S JS Arashi5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat
Virtanen, Anna-KaisaSuomiOrimattilan JS4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt
Vittaniemi, JimiSuomiLohjan Urheilijat5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat
Vyshegourov , BashirSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat
Vyshegourov , MusaSuomiChikara, H:ki5 kyu (keltainen)Poika2001Miehet