Länsi-Suomen avoimet aluemestaruuskilpailut, Vimpeli

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.02.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Alakoski, EinoSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2008U11 pojat alle 30 kg
Alakoski, SiiriSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Alakoski, SiiriSuomiLempäälän Kisa5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 pojat alle 38 kg
Angelov, GeorgiSuomiKaustisen Pohjan-Veikot3 kyu (vihreä)Poika2000U18 pojat alle 55 kg
Angelov, GeorgiSuomiKaustisen Pohjan-Veikot3 kyu (vihreä)Poika2000U18 pojat alle 50 kg
Anttila, AaroSuomiLappajärven Veikot5 kyu (keltainen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Aushev, SaidSuomiKristiinan Seudun Judo5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Aushev, SaidSuomiKristiinan Seudun Judo5 kyu (keltainen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Danish, AlijanSuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Mies1998Miehet alle 66 kg
Fagerholm, VilleSuomiEnbukan, Pietarsaari5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 30 kg
Gustafsson, JuusoSuomiEnbukan, Pietarsaari5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Hakkarainen, JoonaSuomiTikkurilan Judokat4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Hannu, LauriSuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2003U15 pojat alle 38 kg
Harju, NooraSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Havuluoto, KaapoSuomiKurikan Seibukan3 kyu (vihreä)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Herrala, OhtoSuomiLappajärven Veikot5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Honkanen, LauriSuomiLappajärven Veikot5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 46 kg
Iisak, HaukkalaSuomiSeinäjoen JS2 kyu (sininen)Poika2000Miehet alle 81 kg
Iisak, HaukkalaSuomiSeinäjoen JS2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Järvinen, ViljamiSuomiEnbukan, Pietarsaari5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 55 kg
Joukainen, MikaSuomiKokkolan Budo4 kyu (oranssi)Mies1987Miehet alle 73 kg
Kantell, JasminSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Tyttö2004U15 tytöt alle 36 kg
Kantell, JessicaSuomiBudokan, Vaasa5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 36 kg
Karjalainen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 60 kg
Karjalainen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Karjalainen, EerikSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Karjalainen, EerikSuomiPikadon, Pieksämäki2 kyu (sininen)Poika2000Miehet alle 60 kg
Kautto, EmiliaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Nainen1994Naiset alle 63 kg
Kerola, TeemuSuomiKokkolan Budo4 kyu (oranssi)Mies1980Miehet alle 100 kg
Kiltsov, DenisSuomiKurikan Seibukan4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 50 kg
Kivinen, MineaSuomiLappajärven Veikot5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg
Kivinen, SamuSuomiLappajärven Veikot5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 27 kg
Kujala, EmiliaSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 tytöt alle 63 kg
Kujala, JohannesSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 34 kg
Kujala, Juho SuomiLappajärven Veikot5 kyu (keltainen)Mies1998Miehet alle 73 kg
Laitinen, JukkaSuomiKokkolan Budo5 dan (musta)Mies1958Miehet alle 90 kg
Lantto, EelisSuomiOulun JK4 kyu (oranssi)Mies1999Miehet alle 66 kg
Lehti, ErinSuomiLEKI Judo5 kyu (keltainen)Tyttö2005U13 tytöt alle 32 kg
Leppäniemi, EinoSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Poika2006U11 pojat alle 46 kg
Leppäniemi, IirisSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Tyttö2004U15 tytöt yli 63 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt yli 63 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001Naiset alle 70 kg
Mäenpää, Jimi-Jaakko SuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Mäkelä, ArtturiSuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 42 kg
Mäkelä, ArtturiSuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Mäkelä, TeroSuomiKurikan Seibukan1 dan (musta)Mies1972Miehet yli 100 kg
Mäki-Hakola, PyrySuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Poika2003U15 pojat alle 50 kg
Mäntylä-Blå, TopiSuomiJyväskylä Jigotai5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 27 kg
Metsäsalo, InkaSuomiBS Ippon, Loimaa4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 44 kg
Micetic, AlexanderSuomiTyrvään Juro5 kyu (keltainen)Poika2004U15 pojat alle 60 kg
Nevala, ArttuSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Niemelä, NadjaSuomiEnbukan, Pietarsaari3 kyu (vihreä)Nainen1996Naiset alle 57 kg
Nikula, MoaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 36 kg
Nurmi, MikaSuomiKurikan Seibukan3 dan (musta)Mies1970Miehet alle 73 kg
Ojanne, JukkaSuomiTyrvään Juro1 dan (musta)Mies1981Miehet alle 73 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro4 kyu (oranssi)Poika2005U13 pojat alle 38 kg
Ojanne, JustusSuomiTyrvään Juro4 kyu (oranssi)Poika2005U15 pojat alle 38 kg
Österbacka, SandraSuomiKaustisen Pohjan-Veikot4 kyu (oranssi)Tyttö2003U15 tytöt alle 57 kg
Pekola, EetuSuomiKokkolan Budo5 kyu (keltainen)Mies1982Miehet alle 90 kg
Pelkkala, RamiSuomiEnbukan, Pietarsaari5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 30 kg
Pihlaja, BerttaSuomikauhajoen karhu5 kyu (keltainen)Tyttö2008U11 tytöt alle 25 kg
Pihlaja, MikaSuomikauhajoen karhu3 kyu (vihreä)Mies1980Miehet alle 73 kg
Pihlaja, Mikko SuomiKurikan Seibukan5 kyu (keltainen)Mies1978Miehet alle 81 kg
Pisto, NellaSuomiSeinäjoen JS4 kyu (oranssi)Tyttö2006U13 tytöt yli 52 kg
Pisto, WernerSuomiSeinäjoen JS5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Pöldsam, JoosepSuomiEnbukan, Pietarsaari4 kyu (oranssi)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Rajala, JoonaSuomiKejubo, Keuruu3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Rajala, JoonaSuomiKejubo, Keuruu3 kyu (vihreä)Poika2002Miehet alle 66 kg
Rauma, PyrySuomiKaustisen Pohjan-Veikot3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 66 kg
Rintala, AnttonSuomiKurikan Seibukan1 dan (musta)Mies1992Miehet alle 73 kg
Sällinen, OskariSuomiEnbukan, Pietarsaari5 kyu (keltainen)Poika2007U11 pojat alle 50 kg
Salminen, ElliSuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Tyttö2005U15 tytöt alle 36 kg
Salminen, Elli SuomiLappajärven Veikot4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 36 kg
Salminen, JariSuomiTyrvään Juro1 kyu (ruskea)Mies1981Miehet alle 100 kg
Sivula, TuomasSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Poika2006U13 pojat alle 38 kg
Skogman, RobinSuomiKristiinan Seudun Judo5 kyu (keltainen)Poika2008U11 pojat alle 38 kg
Syrjä, AtteSuomiVantaan Jukara3 kyu (vihreä)Poika2005U13 pojat alle 46 kg
Takaluoma, VilleSuomiBudokan, Vaasa4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 27 kg
Tanskanen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U15 pojat alle 55 kg
Tanskanen, AapoSuomiPikadon, Pieksämäki3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Teir, JuliaSuomiKristiinan Seudun Judo1 kyu (ruskea)Nainen1992Naiset alle 63 kg
Thijssen, MathiasSuomiKristiinan Seudun Judo4 kyu (oranssi)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Timmerbacka, TiiaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2000Naiset alle 63 kg
Timmerbacka, TiiaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2000U18 tytöt alle 63 kg
Vainiola, Felix SuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Poika2007U11 pojat alle 34 kg
Vainiola, MillaSuomiLempäälän Kisa4 kyu (oranssi)Tyttö2005U13 tytöt alle 40 kg