Baltic Sea Championships, Orimattila

Viimeinen ilmoittautumispäivä 07.03.2017
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Aaltonen, LukasSuomiTurun Judoseura2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat yli 90 kg
Aasaleht, MerkoViroAitado3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Ahonen, JoniSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 55 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Almog, ShaharIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Almog, ShaharIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2001U21 miehet alle 66 kg
Alsgaard, RosaNorjaIppon Judoklubb1 kyu (ruskea)Nainen1999U21 naiset alle 63 kg
Altosaar, MihkelViroAitado1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Altosar, MarkViroBudolinn1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Andersson, MattiasRuotsiSaltsjö JK2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Arnaud, Thibault BaumRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Arnaud, Thibault BaumRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Poika2000U21 miehet alle 81 kg
Ashkenazi, RonenIsraelTeam Israel1 dan (musta)Poika2000U18 pojat alle 55 kg
Ashkenazi, RonenIsraelTeam Israel3 kyu (vihreä)Poika2000U21 miehet alle 55 kg
Austrin, VennoViroViljandi SK Taifu1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 73 kg
Avioz, IdanIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Avioz, IdanIsraelTeam Israel2 kyu (sininen)Poika2002U21 miehet alle 66 kg
Ayrix, AdrienRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Ayrix, AdrienRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Aziz, ZicoSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Balatkhanov, VadoudSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Mies1991Miehet alle 66 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Balatkhanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U21 naiset alle 52 kg
Balatkhanova, HedaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Ballet, KilianRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Ballet, KilianRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Barbaud, GabrielleRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Barbaud, GabrielleRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Barret, LaureRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2001U21 naiset alle 70 kg
Barret, LaureRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 70 kg
Basharov, EvgeniViroKibuvits SK1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Baudouin, ThibautRanskaPole BFC Judo2 dan (musta)Mies1997U21 miehet alle 73 kg
Baudouin, ThibautRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 73 kg
Bazaille, EnzoRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U21 miehet alle 60 kg
Bazaille, EnzoRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Behave, AdamVenäjäTosno1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Behave, AdamVenäjäTosno1 kyu (ruskea)Poika2003Miehet alle 60 kg
Bendaviv, DvirIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 60 kg
Berg, JoniSuomiKita-Kan, Kemi2 kyu (sininen)Mies1994Miehet alle 81 kg
Birk, ElwiraRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Tyttö2000U18 tytöt alle 63 kg
Bolander, CecilieNorjaNorges Toppidrettsgymnas1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 70 kg
Bouzada , Zakaria SuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat yli 90 kg
Callamand, AnaelleRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 57 kg
Callamand, AnaelleRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 57 kg
Calon, JanetteRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Tyttö2000U21 naiset alle 57 kg
Calon, JanetteRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Tyttö2000U18 tytöt alle 57 kg
Caumont, FlorianRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Poika2000U21 miehet alle 73 kg
Caumont, FlorianRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Chaal, AnisRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 55 kg
Chaal, AnisRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Charlet, LauraRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Tyttö2000U21 naiset alle 52 kg
Charlet, LauraRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Tyttö2000U18 tytöt alle 52 kg
Charnoz, AngeleRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Tyttö2000U21 naiset alle 57 kg
Charnoz, AngeleRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Tyttö2000U18 tytöt alle 57 kg
Cointot, JoanRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U21 miehet alle 55 kg
Cointot, JoanRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Cointre, LouisRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS1 kyu (ruskea)Poika2001U21 miehet alle 60 kg
El Kadiri, RachidSuomiKaustisen Pohjan-Veikot3 dan (musta)Mies1988Miehet alle 73 kg
Elonen, HeidiSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen1997U21 naiset alle 52 kg
Eronen, SakariSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Evrard, ClemenceRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2001U21 naiset alle 52 kg
Evrard, ClemenceRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 52 kg
Fournier, BaptisteRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 55 kg
Garcia, EmiliaRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Tyttö2001U21 naiset alle 48 kg
Garcia, EmiliaRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Tyttö2001U18 tytöt alle 48 kg
Gat, OmerIsraelTeam Israel1 dan (musta)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Gat, OmerIsraelTeam Israel1 dan (musta)Poika2000U21 miehet alle 60 kg
Geisor, JoelSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Gibert-Tomaso, ChloeRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2000U21 naiset alle 57 kg
Gibert-Tomaso, ChloeRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2000U18 tytöt alle 57 kg
Gihl, AntonRuotsiSaltsjö JK2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Girardot, TheoRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1998U21 miehet alle 73 kg
Girardot, TheoRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1998Miehet alle 73 kg
Goma, JeanRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 66 kg
Goma, JeanRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 66 kg
Gurnaud, NathanRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 60 kg
Gurnaud, NathanRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 66 kg
Halonen, PyrySuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Hänninen, KonstaSuomiPikadon, Pieksämäki1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Hannula, HenriSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1997U21 miehet alle 90 kg
Hannula, HenriSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 90 kg
Hannula, JuusoSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Hansen, ToveRuotsiÅkersberga JK1 kyu (ruskea)Tyttö2000U18 tytöt alle 63 kg
Haukkala, IisakSuomiSeinäjoen JS2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Haulet, AxelRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Haulet, AxelRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Heinonen, EetuSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Heiskanen, TimoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 81 kg
Hellgrén, JannikaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2000U18 tytöt alle 48 kg
Hellgren, JessikaSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Nainen1997U21 naiset alle 63 kg
Herea, Alexandru SuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Hermelin, JeremyRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Poika2000U21 miehet alle 73 kg
Hermelin, JeremyRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Hmelnitski, NikitaViroAitado1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 60 kg
Holmström, AlexanderRuotsiSaltsjö JK2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Holopainen, JussiSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Huhtala, HenriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Huynh, AndyRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 73 kg
Huynh, AndyRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 73 kg
Ihanamäki, EetuSuomiNokian Judo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Istshenko, AlexViroKibuvits SK2 kyu (sininen)Mies1999U21 miehet alle 100 kg
Ivanova, KseniiaVenäjäFavorit Vyborg1 kyu (ruskea)Nainen1998Naiset alle 63 kg
Ivanova, KseniiaVenäjäFavorit Vyborg1 kyu (ruskea)Nainen1998U21 naiset alle 63 kg
Jacquemet, MargauxRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2000U21 naiset alle 70 kg
Jacquemet, MargauxRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2000U18 tytöt alle 70 kg
Jakimova, MariaViroTANUKI3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Jarrot, LucieRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Tyttö2000U21 naiset alle 63 kg
Jarrot, LucieRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Tyttö2000U18 tytöt alle 63 kg
Johansson, CarlRuotsiStockholms JK2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Johansson, LauriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Jokinen, JuusoSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Jokinen, SeveriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Juge, AurianneRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Nainen1999U21 naiset alle 78 kg
Juge, AurianneRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Nainen1999Naiset alle 78 kg
Jurov, NikitaViroTANUKI3 kyu (vihreä)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Kaewasa, SikkoSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Kähärä, SaraSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen1999Naiset alle 63 kg
Kähärä, SaraSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen1999U21 naiset alle 63 kg
Kaljulaid, Klen-KristoferViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 81 kg
Kanerva, EmiliaSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 70 kg
Kanerva, EmiliaSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Nainen1998U21 naiset alle 70 kg
Kanevets, ArturSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Kanevets, RainerSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Kangas, TeemuSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 90 kg
Kaplas, JiriSuomiMikkelin Judo1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 73 kg
Kapustina, JelenaViroSpordiklubi Afina3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt yli 70 kg
Kari, ErkkaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 100 kg
Karilaid, AnnikaViroAitado1 kyu (ruskea)Nainen1999U21 naiset alle 78 kg
Karro, TanelViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Mies1997U21 miehet yli 100 kg
Karro, TanelViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Mies1997Miehet yli 100 kg
Kaup, Caris Helena ViroOokami1 dan (musta)Nainen1998U21 naiset alle 52 kg
Kautto, EmiliaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Nainen1994Naiset alle 63 kg
Kazakova, DianaViroKibuvits SK3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 52 kg
Keinänen, NikoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Keitaanniemi, TinjaSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Tyttö2000U18 tytöt alle 63 kg
Kesälä, AakeSuomiJudo-Kan, Espoo1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Khadaev, AslanbecVenäjäTosno1 dan (musta)Mies1998U21 miehet yli 100 kg
Khadaev, AslanbecVenäjäTosno1 dan (musta)Mies1998Miehet yli 100 kg
Khadaev, MansurVenäjäTosno1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat yli 90 kg
Khadaev, MansurVenäjäTosno1 kyu (ruskea)Poika2000U21 miehet alle 100 kg
Khaziev, ArturSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Kiljander, VilleSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1991Miehet alle 73 kg
Knigin , Viktor VenäjäSt.Peterburg JC No11 kyu (ruskea)Poika2000U21 miehet alle 73 kg
Knigin , Viktor VenäjäSt.Peterburg JC No11 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Koivisto, KonstaSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Kokkoniemi , Samuel SuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Kollerud, MatiasNorjaIppon Judoklubb1 kyu (ruskea)Mies1996Miehet alle 81 kg
Kont, Carl GustavViroOokami1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Korhonen, RoopeSuomiKajaanin JK1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Korkeila, VilleSuomiJudo-Kan, Espoo1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 73 kg
Koskinen, SamuliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1998U21 miehet alle 73 kg
Kosonen, SannaSuomiKerimäen Judonoko2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Kosonen, TiiaSuomiKerimäen Judonoko1 kyu (ruskea)Nainen1998U21 naiset alle 63 kg
Kosonen, TiiaSuomiKerimäen Judonoko1 kyu (ruskea)Nainen1998Naiset alle 63 kg
Kotta, Anette ViroOokami3 kyu (vihreä)Tyttö2001U21 naiset alle 70 kg
Kronbäck, HampusRuotsiOxelösunds JK1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 90 kg
Kubaev, Sayd-ArbiSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Kujansuu, ElviiraSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Nainen1999U21 naiset alle 57 kg
Künnapuu, Paul MartinSuomiJudo-Kan, Espoo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Kurvinen, LisaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2000U18 tytöt alle 52 kg
Laakkonen, AkuSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1997Miehet alle 81 kg
Laamanen, AatuSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 90 kg
Laiho, VenlaSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 90 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Mies1999Miehet alle 90 kg
Laxen, FridaSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt alle 48 kg
Laxen, Frida SuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Tyttö2001U21 naiset alle 48 kg
Lehtinen, VäinöSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Leppälä, JaaniSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Leppälä, JereSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi1 kyu (ruskea)Mies1997U21 miehet alle 90 kg
Leppälä, JereSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi1 kyu (ruskea)Mies1997Miehet alle 90 kg
Leppälä, RasmusSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt alle 70 kg
Lestsenko, KlimentiViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Liimatainen, JoeSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Lillegaard, TheaNorjaNorges Toppidrettsgymnas 1 kyu (ruskea)Nainen1998U21 naiset alle 57 kg
Lindqvist, JonasSuomiShirokawa, Porvoo1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Linnakoski, MikkoSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Ludwig, CharlotteRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Ludwig, CharlotteRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2002U21 naiset alle 63 kg
Luoma, JuhoSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Mies1993Miehet alle 81 kg
Lutsar, MerilinViroAitado3 kyu (vihreä)Nainen1999U21 naiset alle 78 kg
Määttä, ArttuSuomiNummelan Judo2 dan (musta)Mies1995Miehet alle 73 kg
Määttä, HenriSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1997U21 miehet alle 66 kg
Määttä, HenriSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 66 kg
Machikhin, ArtemViroKibuvits SK2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Mäkinen, EliasSuomiSiuntion Keido-Kan2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Mäkinen, OskariSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Malmsten, DeniseRuotsiOxelösunds JK1 kyu (ruskea)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Malyshev , IaroslavVenäjäFavorit Vyborg1 dan (musta)Mies1991Miehet alle 100 kg
Manor, EladIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 66 kg
Marescot, LauraRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2001U21 naiset alle 70 kg
Marescot, LauraRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 70 kg
Marttila, LottaSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 70 kg
Mary, MaxenceRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U21 miehet alle 66 kg
Mary, MaxenceRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Matikainen, PihlaSuomiMaskun Tempo1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 57 kg
Mattsson, PelleRuotsiStockholms JK2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 55 kg
Matveev, Daniil VenäjäSt.Peterburg JC No11 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Matveev, DaniilVenäjäSt.Peterburg JC No11 kyu (ruskea)Poika2000U21 miehet alle 73 kg
Menard, MatteoRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Messek, Egert-ErvinViroAitado2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Meux, JulietteRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Tyttö2000U21 naiset alle 63 kg
Meux, JulietteRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Tyttö2000U18 tytöt alle 63 kg
Miekkalehto, RonjaSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Mielty, AleksiSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Mihailova, DarjaViroKibuvits SK2 kyu (sininen)Tyttö2003U18 tytöt alle 52 kg
Miller, German ViroTANUKI3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 66 kg
Mirosnitsenko, NikitaViroBudolinn1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Misri, SaraSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2000U18 tytöt alle 63 kg
Misri, SaraSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2000Naiset alle 63 kg
Mõsko, GrigoriViroBudolinn2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Movsisjan, ArmenViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Muhonen, LeeviSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Naelso, KristelViroViljandi SK Taifu1 kyu (ruskea)Nainen1998U21 naiset alle 70 kg
Nattero, HugoRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 60 kg
Nattero, HugoRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 60 kg
Nedvedskaja, Nika ViroTANUKI3 kyu (vihreä)Tyttö2000U18 tytöt alle 70 kg
Nedvedskaja, NikaViroTANUKI3 kyu (vihreä)Tyttö2000U21 naiset alle 70 kg
Neginskiy , VadimVenäjäSt.Peterburg JC No11 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Neginskiy, VadimVenäjäSt.Peterburg JC No11 kyu (ruskea)Poika2000U21 miehet alle 66 kg
Neuvonen, JuusoSuomiSavonlinnan Shikata1 kyu (ruskea)Mies1997Miehet alle 100 kg
Neuvonen, JuusoSuomiSavonlinnan Shikata1 kyu (ruskea)Mies1997U21 miehet alle 100 kg
Niemi, RonjaSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 70 kg
Notebaert, EmileRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Nuriev, DenielViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Nykänen, NooraSuomiHoljutai, Hollola1 kyu (ruskea)Nainen1999U21 naiset alle 70 kg
Nykänen, NooraSuomiHoljutai, Hollola1 kyu (ruskea)Nainen1999Naiset alle 70 kg
Öberg, VictorRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 81 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 66 kg
Ollikainen, EllaSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Nainen1999U21 naiset alle 57 kg
Oscarsson, Axel RuotsiLugi JK1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Pacheco, ClaraRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2001U21 naiset alle 48 kg
Pacheco, ClaraRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 48 kg
Pajari, ViliSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Pajunen, RobinSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Panda, LucasRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Pashaev, PashaRuotsiNacka JK1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Päslane, ErikViroSpordiklubi Afina1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Passila, JuusoSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 50 kg
Pavljutsenko, AleksandrViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Pavlov, PatrickViroAitado3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Pedchenko , Sergei VenäjäFavorit Vyborg1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat yli 90 kg
Pekki, IlmariSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Perelstein, MarkusViroOokami1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Perrat, MaximeRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Perrat, MaximeRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 73 kg
Pertelson, OskarSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Petrov, VictorSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Piilberg, ValvoViroTarto Do1 dan (musta)Mies1975Miehet alle 73 kg
Pimonov , DaniilVenäjäSt.Peterburg JC No11 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Pimonov , DaniilVenäjäSt.Peterburg JC No11 kyu (ruskea)Poika2000U21 miehet alle 81 kg
Pinto, ErezIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 90 kg
Piskunov, VladislavViroKibuvits SK2 kyu (sininen)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Pitsanusang, YonatanIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 55 kg
Pitsanusang, YonatanIsraelTeam Israel1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 60 kg
Plion Bluette, AlexyRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 66 kg
Plion Bluette, AlexyRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 66 kg
Priilinn Türk, Karl TaniViroAitado3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 81 kg
Pulkka, EricSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Pulkka, JensSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2000U21 miehet alle 55 kg
Pulkka, JensSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 55 kg
Puumalainen, JuhoSuomiMikkelin Judo1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 100 kg
Puumalainen, MarttiSuomiMikkelin Judo1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 100 kg
Puumalainen, MarttiSuomiMikkelin Judo1 dan (musta)Mies1997U21 miehet yli 100 kg
Puumalainen, MarttiSuomiMikkelin Judo1 dan (musta)Mies1997U21 miehet alle 100 kg
Pyykkö, MiskaSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Rajala, JoonaSuomiKejubo, Keuruu3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Rantalainen, AtteSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Raufman, OfirIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 50 kg
Raufman, OfirIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2000U21 miehet alle 55 kg
Raveala, KatriSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Razin, NikitaViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 73 kg
Rinne, RasmusSuomiKirkkonummen JS1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 73 kg
Rinne, VesaSuomiKaigan, Rauma1 kyu (ruskea)Mies1987Miehet alle 90 kg
Ristola, ArturSuomiKotkan JS1 kyu (ruskea)Mies1996Miehet alle 73 kg
Rognon, MatteoRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U21 miehet alle 55 kg
Rognon, MatteoRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Ronkainen, TuomasSuomiJudo-Kan, Espoo1 kyu (ruskea)Mies1993Miehet alle 73 kg
Rönkkö, KevinSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 55 kg
Rönkkö, StefanSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 73 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 60 kg
Rootalu, MattiasViroOokami1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 73 kg
Rossi, EmmiSuomiKuopion JS Tomodachi1 kyu (ruskea)Nainen1996Naiset alle 57 kg
Ruoppa, LassiSuomiChikara, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Saksladu, MarcusViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Sala, JuliusSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 81 kg
Sallo, BrigiteSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt yli 70 kg
Salmela, JuttaSuomiTurun Judoseura2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Salminen, MikaSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Mies1978Miehet alle 90 kg
Salonen, PihlaSuomiPorin JS Fudoshin3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Sandell, ChristinaSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Nainen1999U21 naiset alle 52 kg
Sandell, ChristinaSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Nainen1999Naiset alle 52 kg
Sauela, KristoViroMikado1 kyu (ruskea)Mies1994Miehet alle 81 kg
Seikkula, JadeSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Nainen1998U21 naiset alle 70 kg
Seikkula, JadeSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Nainen1998Naiset alle 70 kg
Seppa, AndreViroTarto Do2 dan (musta)Mies1993Miehet alle 73 kg
Seredenko, RobertViroBudolinn1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 90 kg
Shalev , EvgeniyVenäjäSt.Peterburg JC No11 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Shalev , EvgeniyVenäjäSt.Peterburg JC No11 kyu (ruskea)Poika2000U21 miehet alle 73 kg
Siivola, ViljamiSuomiKoyama, Rovaniemi3 kyu (vihreä)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Simon, Louis MarieRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U21 miehet alle 100 kg
Simon, Louis MarieRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat yli 90 kg
Snicker, PaavoSuomiMikkelin Judo3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 55 kg
Soboleva, JekaterinaViroSpordiklubi Afina2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt alle 48 kg
Sommer, JulesRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 66 kg
Sommer, JulesRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 66 kg
Steinmann, GautierRanskaPole BFC Judo1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 66 kg
Steinmann, GautierRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 66 kg
Stupkun, BorissViroSpordiklubi Afina1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Sülla, SimonViroAitado1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 90 kg
Sundberg, JenniSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 48 kg
Sundberg, MinttuSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 70 kg
Suslambecov, Said-IbragimVenäjäTosno1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Suslambecov, Said-IbragimVenäjäTosno1 kyu (ruskea)Poika2000U21 miehet alle 81 kg
Svalberg, LeonRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 50 kg
Tene, GalIsraelTeam Israel3 kyu (vihreä)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Terävä, JuusoSuomiFinndai, H:ki2 dan (musta)Mies1991Miehet alle 81 kg
Tervonen, TomasSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Timmerbacka, TiiaSuomiKaustisen Pohjan-Veikot2 kyu (sininen)Tyttö2000U18 tytöt alle 57 kg
Tkachenko, YuriySuomiGladiator Turku Judo-Samboseura1 kyu (ruskea)Mies1986Miehet alle 100 kg
Tõniste, KristjanViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Trifonov , VladislavVenäjäFavorit Vyborg1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 66 kg
Tserednitsenko, AlexViroBudolinn1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Tširkin, MarkViroMikado1 kyu (ruskea)Mies1992Miehet alle 60 kg
Tüksammel, KarlViroAitado1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Tunger, AndreViroOokami3 kyu (vihreä)Poika2002U18 pojat alle 60 kg
Tuurala, HenriSuomiRaision Ryhti1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 60 kg
Tvauri, ArturSuomiVantaan Jukara1 dan (musta)Mies1998U21 miehet alle 73 kg
Uusitalo, ToniSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 55 kg
Uusitalo, ToniSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2000U21 miehet alle 55 kg
Vahe, LottaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 57 kg
Vardja, Daniel MarkusViroAitado1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Vauhkonen, ErikaSuomiKerimäen Judonoko2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 63 kg
Vehmas, ViliSuomiKirkkonummen JS2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Viren, JonnaSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 70 kg
Viru, Ralf-StivenViroAitado1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Voler, YuvalIsraelTeam Israel2 kyu (sininen)Poika2003U18 pojat alle 60 kg
Wennerland, KayleighRuotsiÅkersberga JK1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 57 kg
Wennerland, SeanRuotsiÅkersberga JK1 kyu (ruskea)Poika2002U18 pojat alle 50 kg
Willemin, JocelainRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Willemin, JocelainRanskaPole BFC Judo1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 81 kg
Worker, RomIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Worker, RomIsraelTeam Israel1 kyu (ruskea)Poika2001U21 miehet alle 66 kg
Ylitalo, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1997Miehet alle 66 kg
Ylitalo, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1997U21 miehet alle 66 kg
Ylitalo, VilleSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 66 kg
Yousef, SalmaSuomiShirokawa, Porvoo3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 70 kg
Zaurbecov, AptiVenäjäTosno1 dan (musta)Mies1999U21 miehet alle 66 kg
Zaurbecov, AptiVenäjäTosno1 dan (musta)Mies1999Miehet alle 66 kg
Zimin , MikhailVenäjäSt.Peterburg JC No11 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 90 kg
Zujev, MartinViroOokami2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat yli 90 kg